X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Bell Rooms

Zvonarska 5, Ljubljana, Słowenia

Mapa i dojazd


91%Ocena

  • 90%Dobry towar za tę cenę
  • 90%Bezpieczeństwo
  • 90%Lokalizacja
  • 90%Personel
  • 90%Atmosfera
  • 100%Czystość
  • 90%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Jeśli pojedziesz autobusem można dojechać miejskim autobusem z głównej stacji kolejowej i autobusowej numer 2 kierunek Nove Jarše lub 27 w kierunku Rudnik. Jeździsz z autobusu do 6 stacji i wysiąść na stacji Gornji trg. Potem możesz wrócić do Lublanicy rzeki i wzdłuż rzeki (upstream). Nie przez most lub główną ulicę. Po wykonaniu przez rzekę to musi być na prawej stronie. Następnie trzeba skręcić w czwartą ulicę w lewo i iść do ostatniego bloku na Zvonarska ulicy. Wejście stoi Castle Hill.

Jeśli idziesz pieszo od głównego dworca kolejowego i autobusowego trwa około 20 minut. Po wyjściu z głównego dworca kolejowego lub autobusowego należy skręcić w prawo na ulicę: Miklosiceva cesta raz jesteś na tej ulicy można zobaczyć w oddali kościoła różowy. Idziesz do kościoła i przez rzekę na Triple Bridge. Idziesz wzdłuż rzeki aż do pierwszego trafic światła. Możesz przejść przez ulicę i dalej wzdłuż rzeki. Rzeka musi być po prawej stronie. Po obserwacji rzeki trzeba skręcić czwartą ulicę w lewo i iść do ostatniego bloku na Zvonarska ulicy. Wejście stoi Castle Hill.

Możemy zorganizować taksówkę z lotniska w Lublanie na 30 €. W takim przypadku prosimy o kontakt z góry. Na lotnisku mogą pobierać nawet do 50 €.