X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Bell Rooms

Zvonarska 5, Ljubljana, Słowenia

Mapa i dojazd


Brak oceny

  • Tylko właściwości z opinii w ciągu ostatnich 12 miesięcy otrzymać ocenę.

Przetłumaczone przez Google Jeśli pojedziesz autobusem można dojechać autobusem miasta od głównej dworzec kolejowy i autobusowy numer # 2 kierunku Nove Jarše lub # 27 kierunku Rudnik. Jechać autobusem do 6 stacji i wysiąść na stacji Gornji trg. Potem idziesz z powrotem do rzeki Ljubljanica spacer wzdłuż rzeki (upstream). Nie przez most lub główną ulicę. Po wzdłuż rzeki musi być na prawej stronie. Następnie trzeba skręcić w lewo, a czwarty ulicy chodzić do ostatniego bloku na ulicy Zvonarska. Wejście jest skierowane wzgórza zamkowego.

Jeśli pójdziesz piechotą od głównego dworca kolejowego i autobusowego zajmuje około 20 minut. Po wyjściu z głównego dworca kolejowego i autobusowego należy skręcić w prawo w ulicę: Miklosiceva cesta raz jesteś na tej ulicy można zobaczyć w odległości różowy kościoła. Idziesz do kościoła i przez rzekę na Triple mostu. Spacerem wzdłuż rzeki aż do pierwszego trafic światła. Możesz przejść przez ulicę i dalej wzdłuż rzeki. Rzeka musi być na prawej stronie. Po wzdłuż rzeki trzeba skręcić w czwartym ulicy w lewo i iść do ostatniego bloku na ulicy Zvonarska. Wejście jest skierowane wzgórza zamkowego.

Możemy zorganizować taksówką z lotniska w Lublanie na 30 €. W takim przypadku prosimy o kontakt z wyprzedzeniem. Na lotnisku można je ładować do 50 €.