X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Bela Guesthouse

Rua Francisco Velhinho Correia, Lote 9, Lagos, Portugalia

Mapa i dojazd


89%Ocena

  • 90%Dobry towar za tę cenę
  • 93%Bezpieczeństwo
  • 80%Lokalizacja
  • 93%Personel
  • 83%Atmosfera
  • 93%Czystość
  • 87%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Samochodem: Po gość znajdzie w Lagos w główną aleję, gość musi iść prosto, przejechać przez remizę dopóki nie znajdzie rondo o strukturze podobnej do piłki w środku. Gość musi następnie podjąć trzecią istnieją i dalej prosto dopóki nie znajdzie innego ronda, a następnie podjąć pierwszą istnieje i iść prosto. Następnie gość musi iść prosto przed siebie, dopóki nie znajdzie innego ronda i podejmuje trzeci. Gość będzie znaleźć kondominium z Villas.

Pieszo: Po gość znajdzie w Lagos w główną aleję musi iść prosto, mijamy remizę dopóki nie znajdzie rondo o strukturze podobnej do piłki w środku. Gość musi następnie podjąć trzecią istnieją i dalej prosto dopóki nie znajdzie innego ronda, a następnie podjąć pierwszą istnieje i iść prosto. Następnie gość musi iść prosto przed siebie, dopóki nie znajdzie innego ronda i podejmuje trzeci. Gość będzie znaleźć kondominium z Villas.

Autobusem: Po gość znajdzie w Lagos w główną aleję gość musi iść prosto, mijamy remizę dopóki nie znajdzie rondo o strukturze podobnej do piłki w środku. Gość musi następnie podjąć trzecią istnieją i dalej prosto dopóki nie znajdzie innego ronda, a następnie podjąć pierwszą istnieje i iść prosto. Następnie gość musi iść prosto przed siebie, dopóki nie znajdzie innego ronda i podejmuje trzeci. Gość będzie znaleźć kondominium z Villas.

Pociągiem: Po wyjściu z pociągu, gość musi przejść przez marina, dopóki nie znajdzie się most. Po przekroczeniu mostu, gość musi skręcić w lewo i dalej prosto na ulicy. Obok twierdzy, w górę wzgórza, a obok remizy, dopóki nie znajdzie rondo o strukturze podobnej do piłki w środku. Gość musi następnie podjąć trzecią istnieją i dalej prosto dopóki nie znajdzie innego ronda, a następnie podjąć pierwszą istnieje i iść prosto. Następnie gość musi iść prosto przed siebie, dopóki nie znajdzie innego ronda i podejmuje trzeci. Gość będzie znaleźć kondominium z Villas.