X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Beijing Downtown Backpackers

No. 85, Nanluogu Alley, Dongcheng District, Beijing, Chiny

Mapa i dojazd


89%Ocena

  • 92%Dobry towar za tę cenę
  • 86%Bezpieczeństwo
  • 96%Lokalizacja
  • 88%Personel
  • 85%Atmosfera
  • 88%Czystość
  • 88%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Nasz Backpackers Hostel znajduje się w samym centrum miasta, w okolicy HuTong i stacja metra znajduje się zaledwie 5 minut spacerem.

Jak dojechać
Z lotniska
Autobusem: Weź AirPort Express do Dongzhimen (25rmb). Następnie autobusem 107 do Bao Chao Hutong, który jest 6 przystanku (1rmb). Po wysiąść z autobusu, drogi krzyżowej i zaczynają iść w kierunku, że autobus pochodzi. Musisz zwrócić uwagę na włączanie prawa, które jest Nan Luo Gu Xiang. Schronisko jest 3-4 minut walkdown to ruchliwa ulica Hutong i znajduje się na prawej stronie.
Taksówka z lotniska ok 100rmb
Z Dworca Centralnego
Autobusem: Autobusem 104 do Bei Bing Ma Si (1rmb) .Ta droga jest równoległa do Nan Luo Gu Xiang, drogi krzyżowej i przyjąć jedną z uliczek, aby go osiągnąć.
Taksówka z dworca centralnego około 40rmb.
Z Dworca Zachodniego
Autobusem: Autobusem 623 do LuoGuXiang, Nan Luo Gu Xiang jest po drugiej stronie ulicy.
Metrem: Weź line9 formularz zachodniego dworca kolejowego w Pekinie do Baishiqiaonan, następnie linia przesyłaj 6, wysiąść na Nanluoguxiang.
Taksówka z dworca kolejowego wokół 50rmb zachód.
Od południowego dworca kolejowego
Metrem: Weź Line4 forma dworca kolejowego w Pekinie na południe Pinganli, a następnie przenieść Line6, wysiąść na Nanluoguxiang.

Odebrania z lotniska usługi: Oferujemy bezpłatny odbiór z lotniska dla każdej rezerwacji, jeśli pobyt u nas na dłużej niż 5 dni. Funkcja ta jest dostępna dla tych, (mniej niż 6 osób) pozostanie z nami przez 5 kolejnych dni lub więcej, jeśli zarezerwowano całą prywatną room.Not dla rozproszonych łóżek w dormitory.you wystarczy zapłacić 20 / 50RMB do opłaty za przejazd i parking ( 11rmb / godzina). Prosimy o poinformowanie nas o numer lotu i lądowania raz na 3 dni przed przyjazdem. Należy pamiętać, że jeśli będziemy na ciebie czekać ponad pół godziny, należy uiścić opłatę parkingową.

Dziękujemy!