X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Bed and Breakfast Alla Vucciria

Via Coltellieri, 46, Palermo, Włochy

Mapa i dojazd


96%Ocena

  • 100%Dobry towar za tę cenę
  • 95%Bezpieczeństwo
  • 100%Lokalizacja
  • 100%Personel
  • 95%Atmosfera
  • 100%Czystość
  • 85%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Polecamy: Drukuj informacje

Z dworca kolejowego (15 minutowa / 890 m) walking:

Proszę zacząć od Giulio Cesare placu, przejdź do Via Roma i po 700 metrach, na pierwszych światłach skręcić w prawej, chodzić na 20 metrów, a na pierwszym ulicy kolei po stronie lewicowcy strony, prosto w przed sobą, po 80 metrach znajdziecie kwadrat rynku "Vucciria", po drugiej stronie placu (50 m) podjąć ulicy prawy i będzie Via Coltellieri, po 60 metrach, po lewej -Hand boczne, znajdziesz drzwi wejściowych w liczbie 46.

Od dworca kolejowego (5 minutowa / 1050 m) samochodem:

Proszę zacząć od Giulio Cesare placu, przejdź do Via Roma i po 700 metrach, na pierwszych światłach prosto i po 500 m (drugi lekkich trafic) skręcić w prawo, po 250 m skręcić w prawo. Zapoznaj się z 3 ° ulicę w prawo, po 100 m skręcić w prawo i jechać prosto na 200 metrach Arriva na placu San Domenico. W pobliżu znajduje się sklep z tytoniem w sąsiedztwie małej uliczce o nazwie spacer "Discesa San Domenico" w środku na piechotę i na ścianie przed Tobą będzie wybrać ulicę po prawej stronie, w następstwie ulicy po 25 metrów po prawej stronie znajdziesz Numer civic 46 Via Coltellieri.

Z portu samochodem / stóp (1000 metrów / 15 minut spacerem / 5 minut samochodem):

Zostaw na port w kierunku w lewo w Via Francesco Crispi, po 250 metrów jesteś w rondzie prosto i skręcić w 3 ° ulicę w prawo, po 100 m skręcić w prawo i jechać prosto do 200 metrów będzie przybywać w Sanie Plac Domenico. W pobliżu znajduje się sklep z tytoniem w sąsiedztwie małej uliczce o nazwie spacer "Discesa San Domenico" w środku na piechotę i na ścianie przed Tobą będzie wybrać ulicę po prawej stronie, w następstwie ulicy po 25 metrów po prawej stronie znajdziesz Numer civic 46 Via Coltellieri.


Z lotniska w Palermo - Punta Raisi Falcone Borsellino '' (50 minutowa / 31,5 km) autobusem:

Usługa ta zaczyna się od 04:30 i po 06:30 jest co 30 minut i wykończenie, kiedy ostatni samolot wylądował (12:00). Weź autobus firmy Prestia & Comand (6,20 Euro) będzie zostawić na placu (Giulio Cesare dworca centralnego), kliknij tutaj, proszę postępować zgodnie z instrukcjami od dworca kolejowego.

Z lotniska w Palermo - Punta Raisi Falcone Borsellino '' (57 minutowa / 31,5 km) pociągiem:

Usługa ta jest co 30 minut (6,20 euro za osobę). Weź metrem na lotnisko, tam pojechać windą, będzie zostawić na stacji kolejowej, z tym należy postępować zgodnie z instrukcjami od dworca kolejowego

Taksówką 40,00 euro "Adriana Viaggi" pytają mnie o zarezerwować samochód.

Samochodem od:
Mesyna / Catania / Agrigento / Caltanissetta / Enna / Ragusa / Siracusa / Aeroporto di Catania;

Zostaw autostrady na pierwszym rondzie, dzieje się na prawej stronie, będzie wpis w ulicy Oreto, przejdź zawsze prosto do 2,5 km, tylko wtedy, gdy trzeba skręcić w prawo i po lewej stronie, wybierz po prawej stronie. Po 80 metrach znajdziecie Giulio Cesare Square, odwrócić go i po światłach znajdziesz ulica Roma, proszę postępować zgodnie z instrukcją od stacji kolejowej samochodem.

Samochodem od:
Trapani / Mazara del Vallo / Marsala / Segesta / Scopello / San Vito Lo Capo / Aeroporto "Falcone Borsellino di Punta Raisi;

Zostaw autostrady na wyłączania nazwie Sferracavallo-Mondello, po kierunku Mondello, po 5,8 km można będzie w Margherita di Savoia Avenue (ulicy wysadzanej drzewami), przejść do prawej stronie, naprzeciwko plaży Mondello i iść prosto 5,9 km, będzie w całej Favorita Park dawniej Royal Park, o ile znajdziesz ścianę. Wybierz ulicę w pobliżu ściany z lewej strony, a po 150 metrów wziąć na prawej stronie, po 400 metrach znajdziecie ścianę przed sobą, swoją wystawę Morza Śródziemnego Palermo , Weźmy na swojej prawej stronie i po 100 m skręcić w lewej strony, prosto i trzeba będzie na lewej stronie Salonu Morza Śródziemnego w miarę światłach, które znajdziesz po 400 metrów. Idź prosto w Monte Pellegrino Street, po nim w miarę następnych światłach, gdzie można włączyć po prawej stronie, Będziesz gotowy do mostu kolejowego na 50 metrów i będzie skręcić na lewej stronie, idź prosto i po 250 metrach zobaczysz po prawej mieszczących Prison (15 wieku), jesteś w prawo sposób, po ulicy znajdą Państwo po 500 metrach w swojej lewej strony Harbour of Palermo. W tej ulicy, Francesco Crispi Street, będzie zatrzymać się na światłach, gdzie (po lewej) jest główną bramą portu. Po 250 metrach jesteście w rondzie na 3 ° ulicę w prawo, po 100 m skręcić w prawo i jechać prosto na 200 metrach Arriva na placu San Domenico. W pobliżu znajduje się sklep z tytoniem w sąsiedztwie małej uliczce o nazwie spacer "Discesa San Domenico" w środku na piechotę i na ścianie przed Tobą będzie wybrać ulicę po prawej stronie, w następstwie ulicy po 25 metrów po prawej stronie znajdziesz Numer civic 46 Via Coltellieri.