X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Bed and Breakfast Alla Vucciria

Via Coltellieri, 46, Palermo, Włochy

Mapa i dojazd


100%Ocena

  • 100%Dobry towar za tę cenę
  • 100%Bezpieczeństwo
  • 100%Lokalizacja
  • 100%Personel
  • 100%Atmosfera
  • 100%Czystość
  • 100%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Polecamy: Drukuj informacje

Z dworca kolejowego (15 minuts/890 metrów) spaceru:

Proszę zacząć od Giulio Cesare Square, iść do Via Roma i po 700 metrach, na pierwszych światłach skręcić na prawej stronie, w odległości do 20 metrów, a przy pierwszej ulicy kolei po stronie lewicowcy strony, prosto w przed tobą, po 80 metrów znajdziecie na plac rynku "Vucciria", po drugiej stronie placu (50 metrów) podjąć ulicy prawy i będzie w Via Coltellieri, po 60 metrów, na lewym z boku, znajdziesz drzwi wejścia na numer 46.

Z dworca kolejowego (5 minuts/1050 metrów) samochodem:

Proszę zacząć od Giulio Cesare Square, iść do Via Roma i po 700 metrach, na pierwszych światłach prosto i po 250 m skręcamy na prawej stronie na placu San Domenico, zaparkować samochód lub opuścić taksówkę w pobliżu " caff San Domenico ", w pobliżu znajdą Państwo sklep z tytoniem w sąsiedztwie małej ulicy o nazwie" discesa San Domenico spacerem wewnątrz na piechotę, a na ścianie przed Tobą będzie znaleźć naszą flagę "B & B Alla Vucciria 'kolej na prawej boczny po ulicy i po 25 metrach po prawej stronie znajdziesz numer obywatelski 46 Via Coltellieri.

Z portu przez samochód / pieszo (1000 meters/15 minut pieszo / 5 minut samochodem):

Opuścić port w lewo w Via Francesco Crispi, po 250 metrów jesteś w ronda i skręcić na prawej stronie na Via Cavour, po 300 metrów i 20 metrów przed światłami, włączyć po lewej stronie ( Via Antonio Cagini), itsa małą uliczkę i mierzy 300 metrów, a kończy się na placu San Domenico, ale samochodem trzeba tam się zatrzymać. Znajdź tutaj 'Caff San Domenico ", w pobliżu znajduje się sklep tytoniowy w sąsiedztwie małej ulicy o nazwie" discesa San Domenico ", wchodzę do środka na piechotę, a na ścianie przed sobą, znajdziesz naszą flagę" B & B Alla Vucciria "ze wskaźnikiem prawej, włącz prawej następującego po ulicy i po 25 metrach po prawej stronie znajdziesz numer obywatelski 46 Via Coltellieri.

Z lotniska w Palermo - Punta Raisi "Falcone Borsellino" (45 minuts/31, 5 km) autobusem:

Usługa ta zaczyna się od 05:00 i po 06:30 jest co 30 minut i bramka, gdy ostatni samolot wylądował (12:00). Weź autobus firmy Prestia & Comand (6,20 Euro), że pozostawi na Giulio Cesare Square (głównego dworca kolejowego) od tego, należy postępować zgodnie z instrukcjami od dworca kolejowego.

Z lotniska w Palermo - Punta Raisi "Falcone Borsellino" (57 minuts/31, 5 km) pociągiem:

Usługa ta jest co 30 minut (5,80 euro za osobę). Pociągiem na lotnisko pod ziemią, tam windą, będzie zostawić na stacji kolejowej, z tym należy postępować zgodnie z instrukcjami z dworca kolejowego

Taksówką 35,00 / 40,00 euro "Adriana Viaggi" zapytaj mnie zarezerwować samochód.

Samochodem z:
Mesyna / Catania / Agrigento / Caltanissetta / Enna / Ragusa / Siracusa / Aeroporto di Catania;

Opuścić autostradę na pierwszym rondzie, dzieje się na prawej stronie, będzie wejście w ulicy Oreto, iść zawsze prosto do 2,5 km, tylko wtedy, gdy trzeba skręcić w prawo i po lewej stronie, wybierz po prawej stronie. Po 80 metrach znajdziecie Giulio Cesare Square, obrócić go i po światłach znajdziesz ulicę Romów, proszę postępować zgodnie z instrukcją z dworca samochodem.

Samochodem z:
Trapani / Mazara del Vallo / Marsala / segesta / scopello / San Vito lo Capo / Aeroporto "Falcone Borsellino di Punta Raisi;

Opuścić autostradę na wyłączania nazwie Sferracavallo-Mondello, po kierunku Mondello, po 5,8 km będzie w Margherita di Savoia Avenue (ulicy wysadzanej drzewami), przejdź do prawej strony, naprzeciw Plaża Mondello i jechać prosto 5,9 km, można przez Favorita Park dawniej Royal Park, aż znajdziesz ścianę. Wybierz ulicę przy ścianie po lewej stronie, a po 150 metrów podjąć się po prawej stronie, po 400 metrach znajdziecie ścianę przed sobą, jego Wystawę Śródziemnego Palermo . Weź na swojej prawej stronie, a po 100 m skręcić na lewej stronie, idź prosto, a będziesz miał w lewo Wystawę Morza Śródziemnego w zakresie świateł drogowych, które znajdziesz po 400 metrów. Idź prosto w Monte Pellegrino Street, po nim w miarę następnych światłach, gdzie można włączyć po prawej stronie. Będziesz się mostu kolejowego na 50 metrów i będzie skręcić na lewej stronie, idź prosto i po 250 metrach zobaczysz po prawej mieszczących Więziennej (15 wieku), jesteś w prawo sposób, po ulicy znajdziesz po 500 metrów w swojej lewej Harbour z Palermo. Na tej ulicy, Francesco Crispi Street, będzie zatrzymać się w światłach, gdzie (po lewej) jest główną bramą portu. Po 250 m jesteś w ronda i skręcić na prawej stronie na Via Cavour, po 300 metrów i 20 metrów przed pierwszym światłach skręcić na lewej stronie (Antonio Cagini Street), itsa mało ulica i mierzy 300 metrów, a kończy w placu San Domenico, ale samochodem trzeba tam się zatrzymać. Znajdź tutaj 'Caff San Domenico ", w pobliżu znajduje się sklep tytoniowy w sąsiedztwie małej ulicy o nazwie" discesa San Domenico ", wchodzę do środka pieszo 10 metrów, skręć na prawej stronie po ulicy i po 25 metrów na prawej stronie znajdziesz numer obywatelski 46 Via Coltellieri.