X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Beach Hostel La Rocca Brasil

Praça 10A. Centro, Porto de Galinhas, Brazylia

Mapa i dojazd


72%Ocena

  • 66%Dobry towar za tę cenę
  • 74%Bezpieczeństwo
  • 90%Lokalizacja
  • 77%Personel
  • 76%Atmosfera
  • 54%Czystość
  • 68%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Wskazówek, jak dostać się do naszego hostelu

Samolotem:
Porto de Galinhas znajduje się 60 km od międzynarodowego lotniska w Recife (stolica stanu Pernambuco)

Link:
Link lotniska do Porto de Galinhas jest możliwy autobusem lub taksówką. Zapytaj więcej informacji pocztą lub cenę, możemy nawet dokonać rezerwacji dla Ciebie

Autobus:
Najtańszą opcją jest oczywiście przyjechać autobusem przez spółkę "El Cruzeiro". Autobusy mogą być pobierane bezpośrednio z wylotem z lotniska lub z centrum Recife, podróży trwającej od 1 do 2 godzin, w zależności od natężenia ruchu na drogach oraz gdzie wsiąść do autobusu. Ceny wahają się od 6 do 10 brazylijskich reali i autobusy kursują co około godzinę pomiędzy 05:45 do 21:45
Raz w Porto de Galinhas, korzystając z mapy, aby dojść do schroniska.

Jeśli chcesz wrócić do lotniska od centrum Porto de Galinhas, autobusy kursują między 5 rano i 9pm. Aby uzyskać więcej informacji, możesz skontaktować się bezpośrednio z firmą El Cruzeiro w (81) 2101-9000.

Taksówka lub prywatny transfer zorganizowany

Transfery: Jest bardzo łatwy w rezerwacji mini van z klimatyzacją od przybycia na lotnisku w Recife. Istnieje wiele różnych agencji na lotnisku, które oferują tę usługę, najczęściej stosowany jest "szczęście Viagens"

Taxi: To jest bardzo proste, aby wziąć taksówkę z przybyciu na lotnisko, ale ważne jest, aby zwracać uwagę na ceny. Normalnie taxi dla 4 osób w czasie kosztów dziennie około R $ 100 R i 120 dolarów za noc.
Jeśli chcesz zamówić taksówkę, możesz to zrobić, zanim się tutaj, pisząc bezpośrednio do nas info@hostelinportodegalinhas.com i mówi nam datę i godzinę przyjazdu, ilość osób podróżujących i wszelkie inne informacje, które mogą wydawać się ważneSamochodem:
Jest to łatwe, gdy przybyliśmy na lotnisku w Recife, aby wypożyczyć samochód na pobyt. Jak zawsze, trzeba będzie ważne prawo jazdy i paszport w celu dokonania wszelkich niezbędnych dochodzeń.

Trasa z Recife do Porto de Galinhas samochodem:

Aby dojść do Porto de Galinhas od lotniska w Recife, trzeba wziąć Southbound Avenida Mascarenhas de Morais, nadal na tej drodze, aż zmieni kolor na autostrady BR-101
Kontynuuj na BR-101 na około 10 km i skręcić w prawo w kierunku Cabo de Anto Agostinho, podejmują lewo do drogi PE-060 i trwa nieco ponad 20 km. Po tym, gdy napotkasz skrzyżowanie na drodze PE-060, skręcamy w lewo.
Na tym poziomie, pojawi się znak wskazujący wejście do Porto de Galinhas oznacza to, że prawie skończył swoją podróż i przyjeździe w naszym skromnym małym zakątku raju.