X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Base St Kilda

17 Carlisle St, St Kilda, Melbourne, Australia

Mapa i dojazd


74%Ocena

  • 63%Dobry towar za tę cenę
  • 84%Bezpieczeństwo
  • 84%Lokalizacja
  • 71%Personel
  • 76%Atmosfera
  • 69%Czystość
  • 72%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Od międzynarodowego lotniska w Melbourne:

Po przybyciu do bazy St Kilda od międzynarodowego lotniska w Melbourne jest naprawdę łatwe. Mamy umowę z firmą autobusowego, który będzie podwieźć bezpośrednio do naszych drzwi za jedyne $ 18 za osobę lub 30 dolarów za 2!

Autobus nazywa Frankston & Półwysep transfer. Autobus odjeżdża z International Terminal Poszukaj zielonym i białym Minibus poza Międzynarodowego Terminalu. Autobus kursuje w regularnych odstępach czasu, od 06:15 do 19:00 poniedziałku do piątku 7:05 do 19:00 w soboty i niedziele.

Jeśli planują Państwo przyjazd poza tymi godzinami, to chciałbym zaproponować łapanie Bus Sky. Ten autobus kursuje 24 godziny na dobę i spadku można wyłączyć w Southern Cross Station.

Od Southern Cross Station
Złap numer 96 St Kilda Plaża Tramwaj. Podróż trwa około 15 minut. Następnie należy wysiąść na przystanku Park Luna / Macdonalds i odejść od strony plaży w dół ulicy Carlisle. Po chwili zobaczysz podstawę (duży czerwony budynek ze szkła) na swojej prawej stronie.

Jeśli planują Państwo przyjazd poza działania (ok 12.30 tramwaj - 05:30), a następnie złapać taksówkę, będzie cię to kosztować około 15 dolarów.

Taksówka z lotniska kosztuje około $ Melbourne 55-60.

Od lotniska w Avalon
Złap Sunbus (jest jeden autobus, który spełnia każdy lot). Koszt to 16 dolarów. Autobus będzie podwieźć do Southern Cross Station. Postępuj zgodnie ze wskazówkami, jak powyżej z dworca.
Czekamy na przyjęcie do oparcia St Kilda!