X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Base Auckland

Corner of Queen St and Darby St, Darby Street, Auckland, Nowa Zelandia

Mapa i dojazd


68%Ocena

  • 61%Dobry towar za tę cenę
  • 77%Bezpieczeństwo
  • 91%Lokalizacja
  • 69%Personel
  • 61%Atmosfera
  • 56%Czystość
  • 61%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Lotnisko międzynarodowe:
Po celnych, należy skręcić w prawo. Spowoduje to przejście do autobusu, wahadłowych i taksówek obszarach poza szklane drzwi budynku. Airbus jest na skrajnej prawicy, obok postoju taksówek. Airbus kursuje co 20 minut, 24 godziny na dobę - to najtańszy przejazd do Auckland. Będą podwieźć do naszych drzwi.

Jazda w Base Auckland:
Głowa do Queen Street - jest to główna ulica Auckland i jest zaznaczone na każdej mapie. Jadąc Queen Street, skręcić w lewo w Darby Street. Ta ulica jest mniejsza od Wiktorii i Wellesley Street. Będziesz zobaczyć nasze drzwi pięć metrów w dół Darby St i jest parking w odległości 20 metrów dalej Darby Street.

Powrotem na lotnisko:
Gdy chcesz wrócić do lotniska, pamiętaj, aby dostać bilet Airbus w recepcji i dostać naszą zniżkę! Pick-up Airbus jest po drugiej stronie ulicy z Base Auckland i prowadzi 24 godziny na dobę. Promy można rezerwować na określony czas pick-up, 24 godziny na dobę również. Możesz wziąć taksówkę do iz lotniska, ale jak to jest 22 km od centrum miasta do portu lotniczego taryfa jest o wiele wyższa niż autobus czy Airbus. Jeśli nie brać taksówki zapytać w recepcji o obniżonej stawki ryczałtowej z miasta do lotniska.

Pamiętaj - celna i imigracyjna wymaga, aby sprawdzić w ciągu dwóch godzin przed odlotem. Dobrze jest sprawdzić, w ciągu jednej godziny przed lotów krajowych, i nie zapomnij dodać czas podróży do tego kiedy zorganizować odbiór.