Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Bascarsija Live

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Ceny
mapa
Recenzje

Tylko właściwości z opinii w ciągu ostatnich 12 miesięcy otrzymać ocenę.

Lokalizacja

obala kulina bana 41, bjelave 115

Wskazówki Odnośnie Placówki

Przetłumaczone przez Google
Obala Kulina BANA 41

Apartament "Bascarsija żywo" jest wyjątkowo łatwe do znalezienia, ponieważ znajdują się na głównej ulicy w Sarajewie. Są na trzecim piętrze budynku, około 50 metrów przed "Vijecnica" Biblioteki Narodowej (uwaga: Vijecnica jest również znany jako ratusza), naprzeciwko dworca kolejowego, nad brzegiem rzeki Miljacka. Budynek jest łatwo rozpoznawalne, ponieważ jest to tylko wysokiej awans w promieniu 100 metrów. Jeśli przyjeżdżasz z kierunku ruchu (samochodem i tramwajem kierunku ruchu) można rozpoznać budynek przez ewidentnej reklamy billboard (kawa "VISPAK"). Aby wejść do budynku należy nacisnąć przycisk "apartamenty".

Od dworca kolejowego i autobusowego

Od dworca kolejowego i dworca autobusowego, można jechać tramwajem przez siedem stacji (uwaga: Stacja nazywa się "Vijecnica", poprosić kierowcę, tramwaj). Po drugiej stronie przystanku tramwajowego "Vijecnica" jest budynek z pokojami i apartamentami. Zanim wejdziesz do tramwajem nr 1, trzeba kupić bilet tramwajowy (1.6km = 0.8Euro) na kiosk.You mogą również kupić bilet tramwajowy w sterowniku tramwajowego na 1.8km = 0.9Euro. Proszę potwierdzić swój bilet w automacie w tramwaju.

Jeśli zdecydujesz się wziąć taksówkę, cena do celu jest około 6km = 3euros.


Z LOTNISKA Sarajewo

Aby dostać się z lotniska w Sarajewie do centrum miasta i naszych Apartments masz dwie możliwości. Po pierwsze, można dojechać autobusem z lotniska, koszt biletu 6 km (3 euro) na osobę. Wyjście z autobusu na ostatnim przystanku Hotel Europa. Autobusy kursują w 5:30, 11:30, 12:30, 13:30, 14:30, 15:30, 16:30, 21:30, 22:30.
Alternatywnie, możesz przenieść się z lotniska do naszych Apartments taksówką i cena taksówki jest w maksymalnej wysokości 15 euro dla jednego kierunku.

Z dworca EAST Sarajevo (Sarajewo Wschodnie, Republika Serbska)

Z dworca autobusowego East Sarajewie można przyszedł do nas przez trzy opcje. Po pierwsze, można wziąć taksówkę, cena jest ok. 10-12 euro. Drugi możliwości wykorzystania karty dotarcia do naszych mieszkań i do centrum miasta można dojechać autobusem. Musisz iść 300 metrów od dworca autobusowego w miejscowości East Sarajewo do kwartału Dobrinja-dostać dworca autobusowego. Wsiąść do autobusu nr 31e (Dobrinja-Vijecnica)
i wysiąść na przystanku "Vijecnica". Autobusy (31e Dobrinja-Vijecnica) kursuje co 15 minut między 5:30 a 23:30 od poniedziałku do soboty, a co 25 minut między 7:00 a 23:30 w niedziele. Można tylko kupić bilet u kierowcy i kosztuje 1,60 KM. Po trzecie, można również przyszedł do nas przez trolejbus. Musisz iść 300 metrów od dworca autobusowego w miejscowości East Sarajewo do kwartału Dobrinja-dostać stacji trolejbusowej. Weź trolejbusowej nr 103 (Dobrinja-Trg Austrije) i wysiąść trolejbus na ostatniej stacji (Trg Austrije), a następnie będzie przejechać przez most na rzece Miljacka i dostać się do ulicy Obala Kulina Bana, 100 metrów przed docelowego , Proszę, nie zapomnij kupić bilet na trolejbus, cena jest 1,60 KM

Tylko właściwości z opinii w ciągu ostatnich 12 miesięcy otrzymać ocenę.

Przeczytaj wszystkie recenzje ZAREZERWUJ

Mobilna aplikacja Hostelworld

Rezerwuj w dowolnym miejscu i czasie korzystając z nowej aplikacji mobilnej Hostelworld

Wyszukuj i rezerwuj wybierając z ponad 33 000 obiektów noclegowych w ponad 170 krajach z dowolnego miejsca.

Zaloguj Się, Aby Otrzymywać Biuletyn

Wysyłamy Twoje dane

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera!

Subskrybuj nasz newsletter, aby otrzymywać najlepsze oferty zakwaterowania i nowości bezpośrednio na swoją skrzynkę odbiorczą. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.