X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Barraco #55

Rua de Assembleia, 19 Fundos, Nova Brasilia, Favela Complexo do Alemão, Rio de Janeiro, Brazylia

Mapa i dojazd


Brak oceny

  • Tylko właściwości z opinii w ciągu ostatnich 12 miesięcy otrzymać ocenę.

Przetłumaczone przez Google TAXI

Znajdujemy się w Complexo zrobić Alemo, faveli, i chociaż teraz bezpieczne nadal jest napiętnowane obszar, a taksówkarze zwykle nie jak dzieje się. Zamiast tego, można wziąć taksówkę do "Praa de Inhauma" (oficjalnie znany jako prAA 24 de Outubro, ale nie zadzwonił, że przez mieszkańców), a stamtąd, "Kombi" (VW mini van) do góry. Od Praa de Inhauma, po prostu postępuj zgodnie z instrukcjami transportu publicznego od centrum miasta poniżej.


Oczywiście, zawsze można poprosić taksówkarza, jeśli pójdziesz do Complexo nie Alemo, a dla niektórych, że nie jest problemem, ale proszę, nie pozwól im cię przestraszyć: Taksówkarze rozprzestrzeniać bardzo negatywne informacje o faveli i ostrzegają turystów, aby nie iść tam, bo to ma być zbyt niebezpieczne! To nie jest przypadek. Od projektu pacyfikacji w Rio jest teraz bezpieczny dla turystów, aby wejść faveli. Ponadto, jeśli pobyt u nas, będzie traktowane ładnie i szacunkiem, jako społeczność wie o naszej pracy!

Taksówką w ciągu dnia powinno być około 40 Reais. Pamiętaj, aby wziąć taksówkę z podłogi wyjazdu (na drugim piętrze z lotniska), a nie z podłogi przylotów jako że narzuca się tam dwukrotnie!

TRANSPORT PUBLICZNY

Z lotniska: Barraco nr 55 jest stosunkowo blisko lotniska Galeao / Tom Jobim i autobusem to zazwyczaj zajmuje około 20 minut, aby dostać się tutaj. Poza drugim piętrze lotniska, podejmują nibus 915, lub "Kombi" (biała mini bus) do "Bonsuceso". Na ostatnim przystanku, można wziąć Teleferico (kolejka linowa) do stacji "Itarar '. Kiedy wyjść z dworca Teleferico, do przodu i lekko w lewo zobaczysz ulicy prowadzącej z dworca. Weź tę ulicę ("Rua da Assembleia") i przejść się przez około 5 minut, aż pojawi się niewielki plac z widokiem na miasto na lewej stronie i słup z "Barraco # 55" malowane na jej prawej stronie. Weź małą uliczkę po prawej stronie, a po lewej stronie widać drzwi z napisem '19 Fundos ".

Z centrum miasta: Metrem linii 2 do "Inhauma", i przenieść do Kombi (biała mini bus - zostawiają od stacji benzynowej na Placu Inhama, w odległości 4 minut jazdy od zjazdu z metra) do "Alvorada '. Poprosić kierowcę do spadku można wyłączyć w "Igreja da Assembleia da Alvorada". Będą podwieźć przed małym białym kompleksu kościelnego. Zobaczysz filar z 'Barraco # 55 "malowane na nim. Weź małą uliczkę i po lewej stronie widać drzwi z napisem '19 Fundos ". Jesteście na miejscu.