X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Barra Beach Club Oceanfront Hostel

Servidao da Prainha, 122, Barra da Lagoa, Florianopolis, Brazylia

Mapa i dojazd


95%Ocena

  • 95%Dobry towar za tę cenę
  • 94%Bezpieczeństwo
  • 95%Lokalizacja
  • 98%Personel
  • 96%Atmosfera
  • 93%Czystość
  • 95%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Jak dostać się do tego ..
Z lotniska taksówką: ok. 25 minut i R $ 50 R, 60 dolarów (szybkie i kosztowna opcja)
(Powiedz 'końcowa da Para O Barra da Lagoa em frente da Ponte Ołówek Azul. Taksówkarz

Z lotniska autobusem: około 75 minut, a R $ 3 (lokalny system autobusowy jest tanie i regularne Możesz podróżować z jednego końca wyspy na drugi dla R $ 3, po prostu przenieść na każdym terminalu.)
Z lotniska, spacerem do ulicy (50 metrów) i skręcić w prawo na 20 metrów do pierwszego przystanku, a następnie autobusem 186 do Dworca Centralnego autobusem (TICEN) (około 20 minut), a następnie przenieść na Bus Centro Stacja na platformie B i wziąć autobus 320 lub 330 do Lagoa da Conceio Terminal (około 40 minut), a następnie przesłać do Bus 360, aby przejść do Barra da Lagoa Terminal (około 15 minut), który jest ostatnim przystankiem.

Z dworca autobusowego Intercity (Rodoviaria):
Spacer na zewnątrz stacji Autobus, skręcić w prawo i iść około 100 metrów, aż zobaczysz lokalnego dworca autobusowego (TICEN). Zapłać w kołowrót na platformy B. Catch (około 40 minut), 320 lub 330 do Lagoa da Conceio Terminal, a następnie przenieść do Autobusem 360 do terminalu Barra da Lagoa (około 15 minut), który jest ostatni przystanek .

** Możemy zorganizować transfer do terminala lub Interstate Bus tylko z Barra Beach Club. Zarejestrowani taksówki są tuż za drzwiami małego i bezpiecznego lotniska i dworca autobusowego do dostania się do naszego hostelu. **

Z Barra da Lagoa Barra Beach Club
Po przyjeździe na Barra da Lagoa Bus Terminal, zobaczysz niebieski most pieszo po prawej stronie przez rzekę. Przejść przez most i skręcić w lewo na chodnik (Servido da Prainha) i kontynuować przez około 90 metrów od wejścia Barra Beach Club, który jest po prawej stronie. PRZEJŚCIE ma kilka znaków BBC, aby pomóc Wam.
*** Ten hostel nie ma dostępu lub hałaśliwym ruchu samochodów ... YEA! ***