X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Baroque Hostel

Dózsa György str. 80/A, Budapeszt, Węgry

Mapa i dojazd


80%Ocena

  • 83%Dobry towar za tę cenę
  • 78%Bezpieczeństwo
  • 77%Lokalizacja
  • 85%Personel
  • 78%Atmosfera
  • 76%Czystość
  • 84%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Wskazówki:

Z głównego dworca kolejowego Keleti pu. (Dworzec Wschodni):
Autobus linii 30 (przystanek autobusowy znajduje się obok dworca kolejowego w Statua Gabor Baross) i wysiąść na przystanku 4., które nazywa się ulica Damjanich. Przejdź na drugą stronę ulicy i dzwonić przy 80 / Dozsa Gyorgy ulicy.

Z dworca kolejowego Nyugati pu (zachodniego dworca kolejowego):
Zapoznaj się z tramwajem nr 4 lub 6 w kierunku Fehervari ut-Móricz Zsigmond körtér i wysiąść na drugim przystanku, Kiraly utca. Tutaj wziąć trolejbus (elektryczny autobus) numer 70 w kierunku do Erzsebet Kiralyne útja i wysiąść na 5.stop Dozsa Gyorgy ulicy. Przejdź na drugą stronę ulicy i dzwonić przy 80 / Dozsa Gyorgy ulicy.

Od międzynarodowego dworca autobusowego Népliget:
Tramwaje numer 1 lub 1A w kierunku Bécsi ut i wysiąść na 9.stop w Erzsebet Kiralyne útja. Tutaj wziąć trolejbus (elektryczny autobus) numer 70 i wysiąść na 4.stop przy ulicy Dozsa Gyorgy. Dzwonić na 80 / A. Ulicy Dozsa Gyorgy.

Z lotniska Ferihegy:
Taksówką:. To jest najlepszy sposób, jeśli są dwa lub więcej, ale nie podejmują współpracy turystyczny Taxi na samochody lub każde prywatne taksówki, są one bardzo drogie. Wszystko, co musisz zrobić, to zamówić przez telefon taksówkę na 2000000 Pobierają 3.600 HUF (ok. 15 euro) na podróż do dowolnego miejsca na stronie Pesztu. Na Węgrzech jest zwyczajem, aby dać 10% napiwku taksówkarzowi, ale nie są do tego zobowiązani, jeśli nie chcesz. Operatorzy taksówek mówią po angielsku. Powiedz im dokładnie, w którym terminalu jesteś i gdzie będzie czekać na taksówkę Normalnie zewnątrz- tak, że kierowca będzie łatwo znaleźć. Wszystkie taksówki publiczne drukowane w dużych znaków numery telefonów po obu stronach drzwi, dzięki czemu łatwiej je rozpoznać.

Transportem publicznym:
-by kolejowa: jeśli jesteś w Terminalu 1, można pojechać pociągiem z dworca kolejowego, który jest naprzeciwko Terminalu. To kosztuje 300Ft dla 2.nd klasy (1,3 euro) do Nyugati pu (zachodniego dworca kolejowego), a to trwa około 20 minut. Stamtąd można postępować zgodnie z naszymi instrukcjami powyżej.
-by autobusowy: jeśli chcesz jechać autobusem (zarówno z Terminalu 1 i 2), musisz kupić dwa bilety (jeden dla pierwszego autobusu i jeden dla metra) z maszyny biletu na na przystanku autobusowym lub wewnątrz lotniska autobusem , Zapoznaj się z autobusem do ostatniego przystanku (Kobanya-Kispest) -which jest również ostatni przystanek niebieskiej linii metra (M3). Potem uderzyć 2nd bilet przed wejściem do metra.
Startu na Nyugati pu i tutaj można postępować zgodnie z naszymi instrukcjami powyżej.

UWAGA: Usługa Metro kursuje od 04,30 do 23,10 godziny dziennie.

Mikrobusem z lotniska: Możesz wziąć Airport Minibus -which jest tańszy niż taksówka, jeśli jesteś sam. Opłata wynosi 2.990 HUF za 1 osób, dla 2 osób kosztuje 4,490 HUF.