X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Baroque Hostel

Dózsa György str. 80/A, Budapeszt, Węgry

Mapa i dojazd


84%Ocena

  • 86%Dobry towar za tę cenę
  • 76%Bezpieczeństwo
  • 76%Lokalizacja
  • 88%Personel
  • 88%Atmosfera
  • 88%Czystość
  • 86%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Wskazówki:

Z głównego dworca kolejowego Keleti pu. (Dworzec Wschodni):
Wsiąść do autobusu numer 30 (przystanek autobusowy znajduje się tuż obok dworca kolejowego w Statua Gabor Baross) i wysiąść na 4. stop, który nazywa ulica Damjanich. Przejść na drugą stronę ulicy i dzwonić na ulicy 80 / Dozsa Gyorgy.

Z dworca kolejowego Nyugati pu (Zachodnia PKP):
Zapoznaj się z tramwajem nr 4 lub 6 w kierunku do Fehervari ut-Moricz Zsigmond korter i wysiąść na drugim przystanku, Kiraly utca. Tutaj wziąć trolejbus elektryczny autobus) (numer 70 w kierunku do Erzsebet Kiralyne utja i wysiąść na 5.stop Dozsa Gyorgy ulicy. Przejść na drugą stronę ulicy i dzwonić na ulicy 80 / Dozsa Gyorgy.

Od międzynarodowego dworca autobusowego Nepliget:
Zapoznaj się z tramwajem nr 1 lub 1A w kierunku Becsi ut i wysiąść na 9.stop w Erzsebet Kiralyne utja. Tutaj wziąć trolejbus elektryczny autobus) (numer 70 i wysiąść na 4.stop przy ulicy Dozsa Gyorgy. Dzwonić w 80 / A. Ulica Dozsa Gyorgy.

Z lotniska Ferihegy:
Taksówką:. Jest to najlepszy sposób, jeśli są dwa lub więcej, ale nie podejmują współpracy turystyczny Taxi 's samochody prywatne taksówki lub jakiekolwiek, są one bardzo drogie. Wszystko, co musisz zrobić, to zamówić przez telefon taksówkę na 2.000.000. Pobierają 3.600 HUF (ok. 15 euro) na wycieczkę do dowolnego miejsca na stronie Pesztu. Na Węgrzech jest zwyczajem, aby dać 10% napiwku taksówkarzowi, ale nie są do tego zobowiązane, jeśli nie chcesz. Operatorzy taxi po angielsku. Powiedz im dokładnie, w którym terminalu jesteś i gdzie będzie czekać na zewnątrz kabiny-normalnie-tak, że kierowca będzie łatwo znaleźć. Wszystkie taksówki publiczne drukowane w dużych znaków ich numery telefonów po obu stronach drzwi, dzięki czemu łatwiej je rozpoznać.

Transportem publicznym:
-Pociągiem: jeśli jesteś w Terminalu 1, można pojechać pociągiem z dworca kolejowego, który jest naprzeciwko Terminalu. Kosztuje 300FT dla klasy 2.nd (1,3 euro) do Nyugati pu (Dworzec Zachodni) i zajmuje około 20 minut. Stamtąd można śledzić nasze instrukcje powyżej.
-Autobusem: jeśli chcesz jechać autobusem (zarówno z Terminalu 1 i 2) należy kupić 2 bilety na pierwszy (jeden dla autobusu i jeden do stacji metra) od maszyny biletu na na przystanku lub wewnątrz lotniska autobusem . Autobusem do ostatniego przystanku (Kobanya-Kispest), który jest również ostatni przystanek niebieskiej linii metra (M3). Następnie uderzyć 2nd bilet przed wejściem do metra.
Startu na Nyugati pu i tutaj można postępować zgodnie z naszymi instrukcjami powyżej.

UWAGA: Usługa Metro kursuje od 04,30 do 23,10 godziny dziennie.

Minibusem z lotniska: Możesz wziąć Airport Minibus, które jest tańsze niż taksówki, jeśli jesteś sam. Opłata wynosi 2.990 HUF za 1 osób, dla 2 osób kosztuje 4.490 HUF.