X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Barnacles Temple Bar House

19 Temple Lane, Temple Bar, Dublin 2, Dublin, Irlandia

Mapa i dojazd


89%Ocena

  • 88%Dobry towar za tę cenę
  • 91%Bezpieczeństwo
  • 99%Lokalizacja
  • 92%Personel
  • 84%Atmosfera
  • 85%Czystość
  • 83%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Jadąc z lotniska, najbliższy przystanek autobusowy znajduje się zaledwie pięć minut.

Od lotniska poprzez autobusu kursującego na lotnisko:
Aircoach kursuje co 15-20 minut i kosztuje 7 w jedną stronę. Podróż trwa około 30 minut.
Weź Aircoach miarę Trinity College na College Green. Stamtąd pieszo z powrotem na Dame Street i wzdłuż, aż dojdziesz do Temple Lane South. Spacer w dół Temple Lane South, a znajdziesz Barnacles połowy pasa w dół.

Od lotniska poprzez 16A - miejski autobus:
Ten autobus kosztuje 2,20 i trwa około godziny i 20 minut. Mijają lotniska co 25 minut.
Możesz wziąć ten autobus w miarę Dame Street. Będzie podwieźć naprzeciwko Banku Centralnego w dzielnicy Temple Bar. Krzyż na drogę i wzdłuż Dame Street, aż dojdziesz do Temple Lane South. Skorupiaki znajduje się w połowie drogi w dół z tego pasa.

Od lotniska poprzez Taksówki / kabin:
Istnieje zajezdni taksówek na zewnątrz hali przylotów na lotnisku. Z lotniska do Temple Bar to może kosztować od 25 do 30 (i nie więcej), w zależności od pory dnia i natężenia ruchu. Poprosić kierowcę o przybliżonej przewodnikiem cena, zanim pojawi się i uważaj, jesteś nie wykonane na malowniczej trasie.

Od głównego dworca autobusowego (Busaras):
Z dworca autobusowego, spacer przez dużego budynku po lewej stronie (Dublins Custom House). Podążać ścieżką wzdłuż przez rzeki Liffey. Przez rzekę na Oconnell most i skręcić w prawo, wzdłuż Aston Quay, obok czynników Usit podróży. Na Merchants Arch, zamieniają się w Temple Bar, a następnie skręcić w prawo na końcu alejki, a następnie podjąć 2. prawo na Temple Bar Pub i dwoje drzwi się z pubu. Znajdowały się na Temple Lane South.

Dun Laoghaire z DART Ferryport przez:
To Dublin Citys szybkiego połączenia kolejowego i działa z Dun Laoghaire do Dart stacji Tara Street Station w centrum Dublina. Skręć w lewo na stacji i schodzić wzdłuż nabrzeży ostatnich podróży USIT. Na Merchants Arch, zamieniają się w Temple Bar, a następnie skręcić w prawo na końcu alejki, a następnie podjąć 2. prawo na Temple Bar Pub i dwoje drzwi się z pubu. Znajdujemy się na Temple Lane South.

Dun Laoghaire Ferryport z autobusem:
Weź autobus 46A do centrum miasta i wysiąść na Fleet Street. Spacer w dół ulicy Fleet Street i skręcić w prawo na Temple Bar Pub. Były dwa drzwi do góry od pubu, na Temple Lane South. To tylko pięć minut spacerem.

Z B & I Ferry Terminal Północnej ścianie:
Weź autobus City Express do dworca autobusowego (Busaras) i postępuj zgodnie ze wskazówkami, jak powyżej w Temple Bar.