X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Barnacles Temple Bar House

19 Temple Lane, Temple Bar, Dublin 2, Dublin, Irlandia

Mapa i dojazd


85%Ocena

  • 85%Dobry towar za tę cenę
  • 88%Bezpieczeństwo
  • 98%Lokalizacja
  • 90%Personel
  • 79%Atmosfera
  • 80%Czystość
  • 79%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Jadąc z lotniska, najbliższy przystanek autobusowy znajduje się zaledwie pięć minut spacerem od hotelu.

Z lotniska przez magistralę transfer z lotniska:
Aircoach kursuje co 15-20 minut i kosztuje 7 jednokierunkowa. Podróż trwa około 30 minut.
Weź Aircoach miarę Trinity College na College Green. Stamtąd pieszo z powrotem na Dame Street i wzdłuż, aż dojdziesz do Temple Lane South. Spacer w dół Temple Lane South, a znajdziesz Barnacles połowy pasa w dół.

Z lotniska za pośrednictwem 16A - Autobus Miejski:
Ten autobus kosztuje 2,20 i trwa około godzinę i 20 minut. Mijają lotniska odbywają się co 25 minut lub więcej.
Możesz wziąć ten autobus w miarę Dame Street. Będzie podwieźć naprzeciwko Banku Centralnego, w dzielnicy Temple Bar. Krzyż na drogę i wzdłuż Dame Street, aż dojdziesz do Temple Lane South. Skorupiaki znajduje się w połowie drogi w dół tego pasa.

Z lotniska przez taksówki / kabin:
Istnieje zajezdni taksówek na zewnątrz hali przylotów na lotnisku. Z lotniska do Temple Bar to może kosztować od 25 do 30 (i nie więcej), w zależności od pory dnia i natężenia ruchu. Poprosić kierowcę o przybliżonej przewodnika cen zanim wsiądziesz i uważać, youre nie podjęte na malowniczej trasie.

Z głównego dworca autobusowego (Busaras):
Z dworca autobusowego, spacer przez dużego budynku po lewej stronie (Dublins Custom House). Postępuj zgodnie ze ścieżką wzdłuż przez rzeki Liffey. Po drugiej stronie rzeki na O'Connell most i skręcić w prawo, wzdłuż Aston Quay, minione biur podróży Usit. Na Merchants Arch, zamieniają się w Temple Bar, a następnie skręcić w prawo na końcu alejki, a następnie podjąć 2. prawo w pubie Temple Bar i dwoje drzwi się z pubu. Znajdowały się na Temple Lane South.

Od Dun Laoghaire Ferryport przez DART:
To Dublin Citys obsługa pociągu szybki i działa z Dun Laoghaire do Dart Station Tara Street Station w centrum Dublina. Skręć w lewo na stacji i schodzić wzdłuż nabrzeży podróży przeszłości Usit. Na Merchants Arch, zamieniają się w Temple Bar, a następnie skręcić w prawo na końcu alejki, a następnie podjąć 2. prawo w pubie Temple Bar i dwoje drzwi się z pubu. Znajdujemy się na Temple Lane South.

Od Dun Laoghaire Ferryport autobusem:
Weź 46A autobus do centrum miasta i wysiąść na Fleet Street. Spacer w dół Fleet Street i skręcić w prawo w pubie Temple Bar. Dwoje drzwi się z pubu, na Temple Lane South. To tylko pięć minut spacerem.

Z B & I Ferry Terminal północnej ścianie:
Weź autobus City Express do głównego dworca autobusowego (Busaras) i postępuj zgodnie ze wskazówkami, jak powyżej do Temple Bar.