X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Banana Bungalow West Hollywood

603 N, Fairfax Ave, Los Angeles, USA

Mapa i dojazd


86%Ocena

  • 85%Dobry towar za tę cenę
  • 88%Bezpieczeństwo
  • 82%Lokalizacja
  • 88%Personel
  • 85%Atmosfera
  • 85%Czystość
  • 85%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Od międzynarodowego lotniska w Los Angeles (LAX):
Przez autobus: czółenka dostępnej hali odbioru bagażu na zewnątrz.
Samochodem: Century Blvd na wschód przez 1,5 mil. Skręcić w lewo na La Cienega i udać się na północ do 9,6 mil. Skręć w prawo na Melrose Avenue i udać się na wschód przez 0,7 mil. Skręć w prawo na Fairfax następnie w prawo na Clinton i park w piwnicy. Nasz adres 603 N. Fairfax Avenue w West Hollywood na rogu Fairfax i Clinton. Jeśli trafisz Beverly, poszedł za daleko.

Od dworca kolejowego w Unii Downtown Los Angeles Alameda:
Samochodem: Alameda Street South za 0,1 mil. Dostać się na 101 Freeway na północ i idź 3,8 mil. Wysiąść na wyjściu Melrose Avenue i skręcić w lewo, kierując się na zachód do 3,7 mil. Skręcić w lewo na Fairfax następnie w prawo na Clinton i park w piwnicy. Jeśli trafisz Beverly Blvd, poszedł za daleko.
Metro: Jeśli nie masz samochodu, pojechać metrem (metro) do przystanku Hollywood i Highland, a następnie wsiąść do autobusu nr 217 lokalnych w kierunku zachodnim na Hollywood Boulevard do Fairfax i Melrose. Następnie pieszo jeden blok na południe do 603 N. Fairfax Avenue.

Od dworca autobusowego w centrum Los Angeles Greyhound:
Samochodem: Należy droga prosta na 7th street i skieruj się na zachód do 0,2 mil. Skręć w prawo na S. Alameda i udać się na północ do 1,4 mil. Dostać się na 101 Freeway się na północ przez 5,5 mil. Zjedź Melrose Avenue i skręć w lewo, kierując się na zachód przez 2,5 mil. Skręcić w lewo na Fairfax następnie w prawo na Clinton i park w piwnicy. Jeśli trafisz Beverly Blvd, poszedł za daleko.
Metro: Jeśli nie masz samochodu, pojechać metrem do przystanku Hollywood i Highland, a następnie wsiąść do autobusu nr 217 lokalnych w kierunku zachodnim na Hollywood Boulevard do Fairfax i Melrose. Następnie pieszo jeden blok do 603 N. South Fairfax Avenue.