X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Banana Bungalow San Diego

707 Reed Ave, San Diego, USA

Mapa i dojazd


91%Ocena

  • 80%Dobry towar za tę cenę
  • 80%Bezpieczeństwo
  • 100%Lokalizacja
  • 100%Personel
  • 100%Atmosfera
  • 80%Czystość
  • 100%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Czółenko
Proponujemy transfer XPRESS na tanie wygodny sposób dotrzeć do nas bezpośrednio. Jeśli przyjazd samolotem, wyjść przed lotniskiem na stoisku busem. Tutaj można złapać transfer XPRESS do naszego hostelu. Jeśli przyjeżdżacie Greyhound lub Amtrak to proszę dzwonić XPRESS transfer na ich bezpłatny numer telefonu
1 800 900 RIDE (7433) w celu ustalenia pick-up.
XPRESS działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
XPRESS opłat 21,00 dolarów za osobę.
Proszę pamiętać, aby wskazówka kierowcy!

Bus / Trolley
Banana Bungalow, San Diego jest pół bloku z lokalnym autobusem, który dokładnie Usługi Wszystkie San Diego i okolicach.

Od Greyhound
Catch # 30 autobus do Pacific Beach. To kosztuje 2,25 dolarów. Musisz właściwą zmianę w zmiana nie zostanie podana. Wyjdź na Grand Avenue i Mission Blvd (ostatni przystanek on Grand). Stamtąd jest w odległości 5 minut spacerem do Banana Bungalow, biorąc w lewo na Mission Blvd. a następnie w prawo na Reed Ave.

Z lotniska
Złap Airport Bus (# 992) na Broadway. To kosztuje 2,25 dolarów. Musisz właściwą zmianę w zmiana nie zostanie podana. Poprosić kierowcę o bilet transferu. Przeniesienie na Broadwayu i 3. na # 30 autobusem. Wyjdź na Grand Avenue i Mission Blvd (ostatni przystanek on Grand). Stamtąd jest w odległości 5 minut spacerem do Banana Bungalow, biorąc w lewo na Mission Blvd. a następnie w prawo na Reed Ave.

Od Amtrak
Podejdź do Broadwayu i 3.. Catch # 30 autobus do Pacific Beach. To kosztuje 2,25 dolarów. Musisz właściwą zmianę w zmiana nie zostanie podana. Wyjdź na Grand Avenue i Mission Blvd (ostatni przystanek on Grand). Stamtąd jest w odległości 5 minut spacerem do Banana Bungalow, biorąc w lewo na Mission Blvd. a następnie w prawo na Reed Ave.

Samochodem
Od Północ / Południe
Take I-5 do Garnet. Śledź na zachód Garnet Mission Blvd. (Około 10 minut, to jest twoja ostatnia światło stop) W lewo na Mission Blvd. a następnie w prawo na Reed Ave (2. światło stop). Przejazd do plaży i bungalow Banana.
Od wschodu
Take I-8W wyjściu w Sports Arena. Skręć w prawo, a następnie prosto do Pacific Beach Drive. Skręć w lewo na Pacific Beach Drive, a następnie całą drogę do Mission Blvd. Skręć w prawo w Mission Blvd. i to jest Twoja pierwsza w lewo na Reed Ave. Wykonaj go prosto do plaży i bungalow Banana.