X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Bamboo Rio Hostel

Rua Lacerda Coutinho # 45, Rio de Janeiro, Brazylia

Mapa i dojazd


87%Ocena

  • 80%Dobry towar za tę cenę
  • 94%Bezpieczeństwo
  • 94%Lokalizacja
  • 87%Personel
  • 84%Atmosfera
  • 89%Czystość
  • 83%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Daj nam znać, kiedy przyjeżdżają, dzięki czemu można korzystać z naszego lotniska / autobusowe usługi transferu stacja.

Od lotniska:

Najlepszym i najprostszym rozwiązaniem jest wziąć taksówkę. W zależności od czasu, powinien kosztować około R 60 dolarów. Bądź ostrożny z taksówek, które przeładowaniem! Albo poprosić go o metr lub nie płacić więcej niż R 70 dolarów. Były na prawym rogu ulicy Rua Tonelero, tuż po ulicy Rua Santa Clara, a tuż przed tunelem. Idź ulicą Rua Lacerda Coutinho aż do numeru 45. Istnieją wskazówki dla kierowcy na koniec zostać wydrukowane (w języku portugalskim).

Tańszy jest prawdziwy autobus. Wyjść z sali przylotów, skręcić w prawo obok taksówek oczekujących i szukać przystanku autobusowego na lotnisko. To kosztuje około R 8 dolarów i kierowca mówi po angielsku. To idzie wzdłuż ulicy Barata Ribeiro. Poprosić, aby zatrzymać przy ulicy Rua Santa Clara. Spacer do ulicy Rua Santa Clara i skręcić w lewo po ulicy Rua Tonelero na Rua Lacerda Coutinho. ITSA mała ulica. Były numer 45.

Z dworca autobusowego:

Znowu najlepszy i najprostszy sposobem jest wziąć taksówkę radiową z tuż przy dworcu autobusowym. Płacisz stałą opłatę w kasie. Ponownie, należy być ostrożnym z taksówek, które przeładowaniem! Albo poprosić go o metr lub nie płacić więcej niż R 35 $. Były na prawym rogu ulicy Rua Tonelero, tuż po ulicy Rua Santa Clara, a tuż przed tunelem. Idź ulicą Rua Lacerda Coutinho aż do numeru 45. Istnieją wskazówki dla kierowcy na koniec zostać wydrukowane (w języku portugalskim).

Inną opcją jest wziąć Real autobus z naprzeciwko dworca autobusowego. Jego tańsze, ale trwa dłużej. To kosztuje około R 8 dolarów i kierowca mówi po angielsku. Przejść obok postoju taksówek tuż przy stacji i czekać na autobus, po przeciwnej stronie drogi. Kursują one co 15 minut i zatrzymuje się na głównej plaży Copacabana, Avenida Atlntica. Poprosić, aby zatrzymać się w hotelu JW Marriott lub na ulicy Rua Santa Clara. Spacer do ulicy Rua Santa Clara i skręcić w pierwszą w lewo po ulicy Rua Tonelero na Rua Lacerda Coutinho. ITSA mała ulica. Były numer 45.

Alternatywnie, chodzić na drugą stronę stacji i chodzić po drugiej stronie ulicy, obok taksówki, i złapać żadnego autobusu do "Copacabana", które w większości biegną wzdłuż ulicy Rua Barata Ribeiro. Zapytaj się zatrzymać na ulicy Rua Santa Clara. Spacer do tej ulicy (Rua Santa Clara) w kierunku Rua Tonelero jednym bloku i skręcić w pierwszą w lewo po przekazać Ulica Rua Tonelero na Rua Lacerda Coutinho. ITSA mała ulica. Były numer 45.

Wskazówki dla Taxi:
(Wystarczy wydrukować tekst poniżej, dać go do sterownika i będzie wiedział, jak się tutaj)

Rua Lacerda Coutinho, n. 45 - Copacabana. Seguir Pela Rua Tonelero, aps Passar w Rua Santa Clara, dobrar się primeira Direita NA Rua Lacerda Coutinho (UMA Rua ante Do tnel). Seguir co o końcowym da Rua.

Do zobaczenia wkrótce!