X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Bamboo Rio Hostel

Rua Lacerda Coutinho # 45, Rio de Janeiro, Brazylia

Mapa i dojazd


85%Ocena

  • 76%Dobry towar za tę cenę
  • 91%Bezpieczeństwo
  • 89%Lokalizacja
  • 84%Personel
  • 86%Atmosfera
  • 81%Czystość
  • 87%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Daj nam znać, kiedy przyjeżdżają, dzięki czemu można korzystać z naszego lotniska / autobusowe usługi transferu stacja.

Od lotniska:

Najlepszym i najprostszym rozwiązaniem jest wziąć taksówkę. W zależności od czasu, powinien kosztować około R 60 dolarów. Bądź ostrożny z taksówek, które przeładowaniem! Albo poprosić go o metr lub nie płacić więcej niż R 70 dolarów. Były na prawym rogu ulicy Rua Tonelero, tuż po ulicy Rua Santa Clara, a tuż przed tunelem. Idź ulicą Rua Lacerda Coutinho aż do numeru 45. Istnieją wskazówki dla kierowcy na koniec zostać wydrukowane (w języku portugalskim).

Tańszy jest prawdziwy autobus. Wyjść z sali przylotów, skręcić w prawo obok taksówek oczekujących i szukać przystanku autobusowego na lotnisko. To kosztuje około R 8 dolarów i kierowca mówi po angielsku. To idzie wzdłuż ulicy Barata Ribeiro. Poprosić, aby zatrzymać przy ulicy Rua Santa Clara. Spacer do ulicy Rua Santa Clara i skręcić w lewo po ulicy Rua Tonelero na Rua Lacerda Coutinho. ITSA mała ulica. Były numer 45.

Z dworca autobusowego:

Znowu najlepszy i najprostszy sposobem jest wziąć taksówkę radiową z tuż przy dworcu autobusowym. Płacisz stałą opłatę w kasie. Ponownie, należy być ostrożnym z taksówek, które przeładowaniem! Albo poprosić go o metr lub nie płacić więcej niż R 35 $. Były na prawym rogu ulicy Rua Tonelero, tuż po ulicy Rua Santa Clara, a tuż przed tunelem. Idź ulicą Rua Lacerda Coutinho aż do numeru 45. Istnieją wskazówki dla kierowcy na koniec zostać wydrukowane (w języku portugalskim).

Inną opcją jest wziąć Real autobus z naprzeciwko dworca autobusowego. Jego tańsze, ale trwa dłużej. To kosztuje około R 8 dolarów i kierowca mówi po angielsku. Przejść obok postoju taksówek tuż przy stacji i czekać na autobus, po przeciwnej stronie drogi. Kursują one co 15 minut i zatrzymuje się na głównej plaży Copacabana, Avenida Atlntica. Poprosić, aby zatrzymać się w hotelu JW Marriott lub na ulicy Rua Santa Clara. Spacer do ulicy Rua Santa Clara i skręcić w pierwszą w lewo po ulicy Rua Tonelero na Rua Lacerda Coutinho. ITSA mała ulica. Były numer 45.

Alternatywnie, chodzić na drugą stronę stacji i chodzić po drugiej stronie ulicy, obok taksówki, i złapać żadnego autobusu do "Copacabana", które w większości biegną wzdłuż ulicy Rua Barata Ribeiro. Zapytaj się zatrzymać na ulicy Rua Santa Clara. Spacer do tej ulicy (Rua Santa Clara) w kierunku Rua Tonelero jednym bloku i skręcić w pierwszą w lewo po przekazać Ulica Rua Tonelero na Rua Lacerda Coutinho. ITSA mała ulica. Były numer 45.

Wskazówki dla Taxi:
(Wystarczy wydrukować tekst poniżej, dać go do sterownika i będzie wiedział, jak się tutaj)

Rua Lacerda Coutinho, n. 45 - Copacabana. Seguir Pela Rua Tonelero, aps Passar w Rua Santa Clara, dobrar się primeira Direita NA Rua Lacerda Coutinho (UMA Rua ante Do tnel). Seguir co o końcowym da Rua.

Do zobaczenia wkrótce!