X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Bamboo Rio Hostel

Rua Lacerda Coutinho # 45, Rio de Janeiro, Brazylia

Mapa i dojazd


79%Ocena

  • 75%Dobry towar za tę cenę
  • 78%Bezpieczeństwo
  • 89%Lokalizacja
  • 85%Personel
  • 80%Atmosfera
  • 76%Czystość
  • 71%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Daj nam znać, kiedy przyjeżdżają, dzięki czemu można korzystać z naszych lotniska / autobusowe usługi transferu stacja.

Od międzynarodowego lotniska:

Najłatwiejszym rozwiązaniem jest wziąć taksówkę. W zależności od czasu, powinien kosztować około R 60 dolarów. Bądź ostrożny z taksówek, które przeładowaniem! Albo poproś, aby przejść na metr lub nie płacić więcej niż R 70 dolarów. Były na rogu z ulicy Rua Tonelero, tuż po ulicy Rua Santa Clara, a tuż przed tunelem. Idź w dół ulicy Rua Lacerda Coutinho aż do numeru 45. Istnieje instrukcje kierowcy w końcu zostać wydrukowane (w języku portugalskim).

Tańszy jest rzeczywistym autobusem. Wyjdź z sali przylotów, skręcić w prawo obok taksówek oczekujących i szukać przystanku autobusowego na lotnisko. To kosztuje około R8 dolarów i kierowca mówi po angielsku. To idzie wzdłuż ulicy Barata Ribeiro. Poproś, aby zatrzymać przy ulicy Rua Santa Clara. Spacer do ulicy Rua Santa Clara i skręcić w lewo po ulicy Rua Tonelero na Rua Lacerda Coutinho. Its na małej uliczce. Były numer 45.

Z dworca autobusowego:

Znowu najlepszy i najprostszy opcja jest wziąć taksówkę radiowego od obrzeżach dworca autobusowego. Płacisz stałą opłatę w kasie. Ponownie, należy być ostrożnym z taksówki, które przeładowaniem! Albo poproś, aby przejść na metr lub nie płacić więcej niż R 35 $. Były na rogu z ulicy Rua Tonelero, tuż po ulicy Rua Santa Clara, a tuż przed tunelem. Idź w dół ulicy Rua Lacerda Coutinho aż do numeru 45. Istnieje instrukcje kierowcy w końcu zostać wydrukowane (w języku portugalskim).

Inną opcją jest wziąć Real autobus z przed dworca autobusowego. Jego tańsze, ale trwa dłużej. To kosztuje około R 8 dolarów, a kierowca mówi po angielsku. Przejść obok postoju taksówek tuż przy stacji i poczekać na autobus po przeciwnej stronie drogi. Rzucają się co 15 minut i zatrzymuje się na głównej plaży Copacabana, Avenida Atlntica. Poproś, aby zatrzymać się w hotelu JW Marriott lub na ulicy Rua Santa Clara. Spacer do ulicy Rua Santa Clara i skręcić w pierwszą w lewo po ulicy Rua Tonelero na Rua Lacerda Coutinho. Its na małej uliczce. Były numer 45.

Alternatywnie, spacer na drugą stronę stacji i chodzić po drugiej stronie ulicy, obok taksówki, i złapać żadnego autobusu do "Copacabana", które w większości przebiegają wzdłuż ulicy Rua Barata Ribeiro. Poproś, aby zatrzymać przy ulicy Rua Santa Clara. Spacer do tej ulicy (Rua Santa Clara) w kierunku Rua Tonelero jednym bloku i skręcić w pierwszą w lewo po przejechaniu ulicy Rua Tonelero na Rua Lacerda Coutinho. Its na małej uliczce. Były numer 45.

Wskazówki dla Taxi:
(Wystarczy wydrukować tekst poniżej, dać go do sterownika i będzie wiedział, jak się tutaj)

Rua Lacerda Coutinho, n 45 - Copacabana. Seguir pela Rua Tonelero, aps Passar w Rua Santa Clara, dobrar primeira Direita na Rua Lacerda Coutinho (uma Rua ante zrób tnel). Seguir co o ostatecznej da Rua.

Do zobaczenia wkrótce !!!