X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Bamber House

22 View Road, Mt Eden, Auckland, Nowa Zelandia

Mapa i dojazd


88%Ocena

  • 89%Dobry towar za tę cenę
  • 89%Bezpieczeństwo
  • 82%Lokalizacja
  • 89%Personel
  • 88%Atmosfera
  • 90%Czystość
  • 87%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z lotniska
Zdobądź SuperShuttle do naszych drzwi lub uzyskać Airbus do podwieźć na szczycie View Road.
Od dworca autobusowego Intercity i Downtown
Spacer do Queen Street i dostać autobusem 255-258, 265 lub 267 na zewnątrz St James teatru i wysiąść na przystanku w 1. View Road. Jeśli w jakiś sposób kończy się w Mt Eden Village przejść do Oaklands Lodge i zorganizujemy dla Ciebie, aby się tu dostać.

Kierując się na północ od autostrady
Weź zjazd Chajber i skręcić w lewo na światłach. Pobyt na Khyber Pass Road, dopóki nie przeszedł przez jednego więcej światłach skręcić w lewo w ul w Symonds następnych światłach (3. światłach). Podróż w niewielkiej odległości i wziąć bezpłatny lewo w Mt Eden Road, na następnych światłach. Podróż około 2 km przez jednego zestawu świateł. Mt Eden (góra) jest po lewej stronie. Skręć w prawo w View Road. Jeśli masz do sklepów Mt Eden masz poszedł za daleko, zawrócić.


Z pozycji południe autostrady
Weź zjazd Gillies Ave i skręcić w prawo na światłach w Gillies Ave. Pobyt na Gillies Ave, dopóki nie przeszedł przez jednego więcej światłach, a następnie skręcić w prawo na następnych światłach (3. światłach) do Owens Road. Mt Eden (góra jest po prawej stronie) Dalej Owens Road, (który staje się Stokes Road), aż do następnych światłach, kiedy skręcić w prawo w Mt Eden Road, a następnie skręcić w pierwszą w lewo, w prawo do Doliny Road.Turn Sherbourne Road, która kończy się na Zobacz Dróg i jesteśmy na lewej, rogu

Współrzędne GPS: -36,8732991536458 174.758056640625