X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Bamber House

22 View Road, Mt Eden, Auckland, Nowa Zelandia

Mapa i dojazd


83%Ocena

  • 86%Dobry towar za tę cenę
  • 81%Bezpieczeństwo
  • 82%Lokalizacja
  • 82%Personel
  • 83%Atmosfera
  • 86%Czystość
  • 82%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z lotniska
Otrzymuj SuperShuttle do naszych drzwi lub uzyskać Airbus aby podwieźć na szczycie ulicy Widok.
Od dworca autobusowego Intercity i Śródmieście
Spacer w dół do Queen Street i dostać autobusem 255-258, 265 lub 267 poza St James teatru i wysiąść na 1 przystanku w drodze Widok. Jeśli w jakiś sposób zakończyć się w Mt Eden Village: Oaklands Lodge a my zorganizujemy dla Ciebie, aby dostać się tutaj.

Z autostrady w kierunku północnym
Weź zjazd Khyber Pass i skręcić w lewo na światłach. Bądź na drodze Khyber Pass Hotel, dopóki nie przeszedł przez jeden zestaw świateł, a następnie skręcić w lewo w Symonds Street, na następnych światłach (3. zestaw świateł). Podróż w niewielkiej odległości i wziąć bezpłatny lewo w Mt Eden drogowego na następnych światłach. Podróż około 2 km przez jeden zestaw świateł. Mt Eden (góra) jest po lewej stronie. Skręć w prawo w drodze Widok. Jeśli dojdziesz do Mt sklepów Eden masz poszedł za daleko, zawrócić.


Z autostrady w kierunku południowym
Weź zjazd Gillies Ave i skręcić w prawo na światłach w Gillies Ave. Bądź na Gillies Ave, dopóki nie przeszedł przez jeden zestaw świateł, a następnie skręcić w prawo na następnych światłach (3. zestaw świateł) w drodze Owens. Mt Eden (góra jest po prawej stronie) Dalej Owens Road (który staje się Stokes Road), aż do następnych świateł, kiedy skręcić w prawo w Mt Eden Road, a następnie skręcić w pierwszą w lewo w prawo do Doliny Road.Turn Sherbourne Road, który kończy się w Zobacz drogi i jesteśmy na rogu po lewej,

Współrzędne GPS: -36,8732991536458 174,758056640625