X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Bahaus Hostel

Akbiyik Cadessi, Bayramfirin Sokak No 7, Sultanahmet, Stambuł, Turcja

Mapa i dojazd


95%Ocena

  • 95%Dobry towar za tę cenę
  • 95%Bezpieczeństwo
  • 98%Lokalizacja
  • 96%Personel
  • 94%Atmosfera
  • 95%Czystość
  • 94%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Mamy 24-godzinny lotnisko pick up service. Możemy odebrać Cię z lotniska Ataturk do 30 euro (nie TL) lub z lotniska Sabiha Gocken przez 60 euro (nie TL). Ten koszt jest za rezerwację i jest dla od jednego do czterech osób w rezerwacji w sumie. Musimy znać lotnicze, numer lotu, datę i godzinę przyjazdu. Należy też określić, czy przyjeżdżacie na lotnisku Ataturk lub Sabiha Gocken. Proszę napisz nam tę informację przynajmniej na 24 godziny przed jest przybyć.Od lotniska Sabiha:
Możesz wziąć Havatas (airport) autobus do Taksim, a stamtąd taksówką do nas lub do metra / tramwaju. Jeśli zdecydujesz się przyjść metra / tramwaju, po pierwsze, na stacji metra, na linię kolejki na Kabatas (jeden przystanek). Następnie tramwajem do Sultanahmet. Postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami kiedy wysiąść na przystanku Sultanahmet.

Z lotniska Ataturk:
Tramwajem do Aksaray. Stamtąd trzeba przejść z głównej drogi przez pieszych metra (które jest pod drogi). Po wyjściu z metra, zobaczysz inny tramwaj linii naprzeciwko ciebie, zwany Yusuf Pasa. Tramwajem do Sultanahmet. Upewnij się, że idziesz w dobrym kierunku! Wysiąść na przystanku Sultanahmet. Wysiąść z tramwaju i iść z górki. Pojawi się Biuro Informacji Turystycznej. Są otwarte w ciągu dnia i mogą pomóc skierować cię do schroniska. Jeśli nie, spacer po parku w kierunku Błękitnego Meczetu. Przechodzą przed Błękitnego Meczetu po prawej stronie. (Więc park jest na ty z lewej) Spacer w dół drogi - widać to krzywe. Blue Hotel (Mavi Ev) jest na rogu. Skręć w prawo w krzywych dróg. Blue Hotel jest po lewej stronie. Przejść obok niego i skręcić w pierwszą drogę w lewo. Widać liczne sklepy dywan. Zejdź na dół, a następnie skręcić w pierwszą drogę w lewo. To Akbiyik Caddesi (ulica). Następnie skręcić w pierwszą drogę w prawo. To Bayram Firin Sok (droga). Zobaczysz Bahaus Guesthouse znak na prawej stronie tej drogi. Jeśli masz jakiekolwiek problemy, prosimy o kontakt telefoniczny.

Czekamy na Ciebie!