X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Bahaus Hostel

Akbiyik Cadessi, Bayramfirin Sokak No 7, Sultanahmet, Stambuł, Turcja

Mapa i dojazd


94%Ocena

  • 94%Dobry towar za tę cenę
  • 94%Bezpieczeństwo
  • 98%Lokalizacja
  • 96%Personel
  • 95%Atmosfera
  • 93%Czystość
  • 91%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Mamy odebrać 24-godziny na lotnisko. Możemy odebrać Cię z lotniska Ataturk do 30 euro (nie TL) lub z lotniska Sabiha Gocken do 60 euro (nie TL). Ten koszt jest za rezerwację i od jednego do czterech osób w rezerwacji w sumie. Musimy znać linii lotniczych, numer lotu, datę i godzinę przyjazdu. Należy również określić, czy przyjeżdżają na lotnisku Ataturk lub Sabiha Gocken. Napisz do nas, te informacje przynajmniej 24 godziny przed są przybyć.Z lotniska Sabiha:
Możesz wziąć Havatas (airport) autobus do Taksim i stamtąd taksówką do nas lub metra / tramwaju. Jeśli zdecydujesz się przyjść metra / tramwaju, po pierwsze, na stacji metra, na linię kolejki linowej na Kabatas (jeden przystanek). Następnie tramwajem do Sultanahmet. Postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami kiedy wysiąść na przystanku Sultanahmet.

Z lotniska Ataturk:
Metrem (M1A) do Zeytinburnu z tego samego przełącznika stacji do pętli tramwajowej (T1), a następnie tramwajem do kierunku Sultanahmet .. Upewnij się, że idziesz w dobrym kierunku! Należy wysiąść na przystanku Sultanahmet. Wysiąść z tramwaju i iść z górki. Pojawi się Biuro Informacji Turystycznej. Są one otwarte w ciągu dnia i mogą pomóc skierować cię do schroniska. Jeśli nie, spacer po parku w kierunku Blue Mosque. Przechodzą przed Błękitnego Meczetu po prawej stronie. (Tak, park jest po lewej stronie) Spacer w dół drogi - widać to krzywe. Blue Hotel (Mavi Ev) znajduje się na rogu. Skręć w prawo, jak krzywe drogowych. Blue Hotel jest teraz po lewej stronie. Przejść obok niej i skręcić w pierwszą ulicę w lewo. Widać liczne sklepy dywan. Zejdź na dół, a następnie skręcić w pierwszą ulicę w lewo. To Akbiyik Caddesi (ulica). Następnie skręcić w pierwszą drogę w prawo. To Bayram Firin Sok (droga). Zobaczysz Bahaus Pensjonat znak na prawej stronie tej drogi. Jeśli masz jakiekolwiek problemy, prosimy o kontakt telefoniczny.

Czekamy na Ciebie!