X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Backpackers Share House Floripa

Servid�o da Prainha, 29 Barra da Lagoa, Florianopolis, Brazylia

Mapa i dojazd


92%Ocena

  • 89%Dobry towar za tę cenę
  • 91%Bezpieczeństwo
  • 97%Lokalizacja
  • 94%Personel
  • 96%Atmosfera
  • 89%Czystość
  • 90%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z dworca autobusowego

Po przyjeździe na dworzec Florianpolis autobusowego, przejść obok naciągaczy oferujących pousadas i mówi, że The Backpackers jest zamknięta, i prosto z drzwi stojących Floripa Centro. Skręć w prawo i pięć minut spacerem na południe (obok autobusowego parkingu) jest dworzec autobusowy. Autobus do Lagoa da Conceicao pozostawia z przedostatnią przystanku na końcu środkowej platformie. Ten autobus jest # 330 lub # 320. Jeździć ten autobus do terminalu Lagoa. Tu zmieni się autobusem # 360 do Barra da Lagoa i jeździć aż do ostatniego przystanku. Przez kładkę jest Sharehouse zakwaterowanie po lewej stronie. Ta podróż należy wziąć 50 min i kosztuje R $ 2, 95. Zmiana jest rzadkością, więc nie staraj się zwrócić z dużym rachunkiem. Te niebieskie autobusy kursują od 05:50 aż do 23:30 (sporadyczne autobusy kursują później).

Lub taksówką - Spacer z drzwi i poprosić kierowcę do podjęcia do Barra da Lagoa. Będzie to kosztować około R $ 50, 00. Ponownie, po przyjeździe w Barra da Lagoa, nieobecny kładki i znaleźć turystow 20m się ścieżki po lewej stronie.

Z lotniska

Autobusem - Spacer z lotniska i przejść do przystanku autobusowego z lotniska. Złap zielony autobus # 183 lub # 186, który znajduje się co dziesięć minut. Wpisany w autobusie jest Corredor Sudoeste. Wysiąść na stacji PKS i postępuj zgodnie ze wskazówkami z góry. Ten autobus będzie kosztować R 1,80 dolarów i zajmie ci 25-30 minut w godzinach szczytu. Biegnie od 05:30 dopóki 12:30

Lub taksówką - To będzie Cię kosztować około R 50,00 dolarów, 40-50 minut jazdy. Zapytaj kierowcę do podjęcia do Barra da Lagoa. Najlepiej w języku portugalskim. Albo w Sudańczyków. Ale najlepiej w języku portugalskim