X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Backpackers Hotel Toyo Osaka

1-3-5, Taishi, Nishinari, Osaka, Japonia

Mapa i dojazd


85%Ocena

  • 92%Dobry towar za tę cenę
  • 86%Bezpieczeństwo
  • 86%Lokalizacja
  • 90%Personel
  • 81%Atmosfera
  • 81%Czystość
  • 82%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Dojazd;

Jesteśmy tylko 1 min spacerem od stacji metra (Dobutsuenmae) lub 3min Exit2 spacerem od stacji JR East Exit (Shinimamiya).
* Od stacji JR East Exit (Shinimamiya): skręcić w prawo po wyjściu z dworca, przejść przez pierwszym skrzyżowaniu skręcić w lewo, aby przejść przez światło. Spacer w kierunku różowy i czarny budynku. Gdy dojdziesz do tego budynku, skręcić w prawo i jechać prosto, nasz hostel znajduje się po prawej stronie.
* Z dworca Dobutsuenmae (Exit2): gdy stacja jest na plecach, skręcić w prawo i jechać prosto (w kierunku czarnym i różowym budynku). Gdy dojdziesz do tego budynku, skręcamy w lewo, prosto, a nasz hostel znajduje się po prawej stronie.

Od Kansai International Airport:
Pociągiem JR do stacji Shinimamiya i trwa około 55 min / 1030yen.

Od Shin-Osaka:
Linia metra Midosiji zabierze Cię do stacji Dobutsuenmae bezpośrednio w ok. 20min / 270yen. Jeśli masz przepustkę JR, można podjąć linii JR Kyoto i przełączyć z pociągu na stacji w Osace do linii Loop Osaka. To trwa około 25min / 210yen aby dostać się do stacji Shinimamiya.

Od Osace (Umeda):
Możesz dostać się do obu stacji JR Shinimamiya lub stacji metra Dobutsuenmae bez transferu. JR kosztuje Ci 170yen i zajmuje nieco więcej czasu (ok. 16min), podczas gdy Państwo metrem około 12min / 230yen.

Od Domestic (Itami) Airport:
Weź autobus do przystanku autobusowego Tennoji. Mamy tylko 10 min od przystanku autobusowego.

Z Kioto
Weź linii JR od stacji Kioto do stacji w Osace (sugerujemy, aby zrobić specjalne Szybka obsługa-o wiele szybciej!), Zmienić pociąg do linii JR Osaka Loop. Stacja Shinimamiya jest 8 przystanków od dworca w Osace.