X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Backpackers Hostel & Pub

13 School Street Everett/Boston MA 02149, Boston, USA

Mapa i dojazd


84%Ocena

  • 82%Dobry towar za tę cenę
  • 86%Bezpieczeństwo
  • 72%Lokalizacja
  • 94%Personel
  • 86%Atmosfera
  • 86%Czystość
  • 85%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Darmowy transport z Wellington dworca w godzinach od 9-12noon i godzina siedemnasta-10pm / telefonu 617 294 2161

Od placu kolejowego Sullivan (linia pomarańczowa) wsiąść do autobusu nr 104 lub 109 do Gladstone Street. Po wysiąść z autobusu, przejść na Broadway i chodzić Gladstone Street do końca. Skręć w lewo na ulicy w szkole i turystów jest 13 School Street. Jest to mniej niż pięć minut spacerem.

Z Wellington (Linia Pomarańczowa) podejmują # 110 lub # 97 autobus do Gladstone Street i zastosujemy się do powyższych wskazówek. Można również dojechać autobusem nr 99 do Elmwood Street. Po wysiąść z autobusu tylko patrzeć z tyłu, z prawej strony, a zobaczysz Backpackers Hostel na rogu ulicy Main Street i szkoły.

Jeśli pacjent przyjmuje samochód do Bostonu, Backpackers Hostel to jedyny hostel że chcesz na pobyt. Znajdujemy się 3 km od centrum miasta Boston, a nie będziesz mieć do czynienia z żadnym z impasu, który utrudnia ruch miasta Boston. Jest to ogromna zaleta i uczyni Państwa pobyt bardziej przyjemne. Ruch może zepsuć wszystko. Również nasz parking jest bezpłatny. Jeśli korzystasz z GPS, aby znaleźć Backpackers, należy wejść na naszą prawidłowy adres: 13 School Street, Everett, MA, 02149.