X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do BackpackerBerlin

Knorrpromenade 10, 10245 Berlin, Berlin, Niemcy

Mapa i dojazd


80%Ocena

  • 77%Dobry towar za tę cenę
  • 80%Bezpieczeństwo
  • 87%Lokalizacja
  • 85%Personel
  • 81%Atmosfera
  • 74%Czystość
  • 75%Udogodnienia

Transport miejski BackpackerBerlin

Dojazd komunikacją miejską do Backpacker Berlin z lotniska lub ze stacji kolejowej jest prosty i szybki, i zajmuje maksimum 30 minut (z dworca kolejowego) lub godzine (z lotniska).
Możesz również sprawdzić rozklad jazdy BVG: schedule of the public transportation
 
Lotnisko Schönefeld
Skorzystaj z darmowego busa na stację kolejową Schönefeld. Linią S9 dojedź do stacji OSTKREUZ. Stamtąd dojdziesz do nas w 5minut. Idź wydłuż ulicy Sonntagsstraße do Wühlichstraße. Skręć w lewo w ulicę Knorrpromenade. Czekamy pod numerem 10.


Lotnisko Tegel
Wsiądź w autobus TXL kierunek 'S+U Alexanderplatz Bhf.' do staji S Bhf. Beusselstr.Tam wsiądź w kolej miejską S41 do stacji Ostkreuz. Stamtąd dojdziesz do nas w 5minut. Idź wydłuż ulicy Sonntagsstraße do Wühlichstraße. Skręć w lewo w ulicę Knorrpromenade. Czekamy pod numerem 10


Hauptbahnhof (Dworzec Główny) lub Ostbahnhof ( Dworzec Wschodni)
Wsiądź w kolej miejską S5, S7, S75, S3 i dojedź do stacji Ostkreuz. Stamtąd dojdziesz do nas w 5minut. Idź wydłuż ulicy Sonntagsstraße do Wühlichstraße. Skręć w lewo w ulicę Knorrpromenade. Czekamy pod numerem 10.
 
Bahnhof Lichtenberg (Dworzec Lichtenberg)
Wsiądź w kolej miejską S5, S75 or S7 i dojedź do stacji Ostkreuz. Stamtąd dojdziesz do nas w 5minut. Idź wydłuż ulicy Sonntagsstraße do Wühlichstraße. Skręć w lewo w ulicę Knorrpromenade. Czekamy pod numerem 10.


Train station 'Hauptbahnhof' and 'Ostbahnhof'
S- Train to 'Ostkreuz' station. Get out of the station to SonntagStr. Walk along Sonntagsstraße ' upto Wühlichstraße ', turn left and cross the street to turn into our street ' KNORRPROMENADE 10'