X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Babushka Beach House

2nd Pereulok Costandi 4, Odessa, Ukraina

Mapa i dojazd


100%Ocena

  • 100%Dobry towar za tę cenę
  • 100%Bezpieczeństwo
  • 100%Lokalizacja
  • 100%Personel
  • 100%Atmosfera
  • 100%Czystość
  • 100%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Mamy połączenie transportem z +380939841356, który może cię odebrać w dowolnym miejscu w mieście. Jeśli masz zarezerwowane na 3 lub więcej dni pierwsza jazda jest bezpłatna!

dla 5 lub więcej osób, to jest mieszkanie 15 UAH (1,5 euro) za osobę do każdego miejsca w mieście.
4 osoby lub mniej to:
Do lub z Trainstation / dworzec autobusowy / Deribasivskaya: 35 UAH (3,5 euro) za samochód.
do / z Arkadii: 25 UAH (2,5 euro) za samochód.
z / do lotniska: 50 Griven (5 euro) za samochód.

Transport publiczny
* Jeśli nie jesteś zaznajomiony z transportu publicznego na Ukrainie hostel może być trudne do znalezienia i tak zalecamy biorąc nasz transfer po przybyciu do schroniska po raz pierwszy *Z dworca kolejowego:
Spacer po placu i jeden blok nawet Puszkinskaja (Пушкинская) do Malaya Arnautskaya (Малая Арнаутская) i siedzieć na # 185 marshrutka. Ride 185 marshrutka około 35 minut, aż dojdziesz Kostandi st (Костанди). Spacer ulicą (jest tylko jeden kierunek, aby przejść) 5 bloków aż do Votroy (2.) Perulok Kostandi (Второй (2ой) Переулок Костанди), zrobić prawo i iść w dół, aż deadends pasa oraz na lewej stronie jest nasz dom # 4.

Dworzec autobusowy:
Pobierz na tramwaj # 5 do Kanatnaya (канатная) zatrzymać, wysiąść z tramwaju i od Kanatnaya ul. dostać się na 185 marshutka i zastosujemy się do powyższych wskazówek.

Privoz Dworca:
Spacer jeden blokuje się poprzez rynek do Malaya Arnautskaya (Малая Арнаутская) i siedzieć na 185 Marshutka i zastosujemy się do powyższych wskazówek.

Taxi
Skorzystaj z naszej wygodny i tani transport!