X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Babka Tower Suites

Al.Jana Pawla II 80/D44, 10th Floor-Section D,Reception-10th Floor, Warszawa, Polska

Mapa i dojazd


89%Ocena

  • 100%Dobry towar za tę cenę
  • 100%Bezpieczeństwo
  • 80%Lokalizacja
  • 80%Personel
  • 80%Atmosfera
  • 100%Czystość
  • 80%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Dojazd z
I Międzynarodowe Lotnisko Warszawa Okęcie - WAW.
Samochodem / taksówką:
Postępuj zgodnie z drogowskazami do centrum Warszawy, tuż przed Dworzec Centralny Dworzec Główny i Marriott skręcić w lewo na Alei Jana Pawła II po nim przez 5 bloków ruchu światła przejeżdżających Westin Warsaw Hotel (po lewej), PZU Tower Ubezpieczenia Budownictwo i Radisson SAS Hotel (na po prawej), kilka przecznic w dół alei tuż przed Babka placu po prawej stronie zobaczysz Babka Tower kompleks budynków. Jesteśmy na Alei Jana Pawła II 80 prosimy skorzystać z naszej ulicy Dzikiej wejście do sekcji D naszego budynku, drzwi bezpieczeństwa użyć wejście telefonu, aby zadzwonić do nas na górę, naciskając klawisz 44 + znak. Do zobaczenia w naszej recepcji - Biuro Rezerwacja na 10 piętrze - Penthouse D.
Autobusem:
*** Jesteśmy 300 m od stacji metra Gdański ***
Z Lotniska Chopina w Warszawie do stacji metra / kolejowego Gdański wiele opcji wziąć coś do Dworca Centralnego, niż changeto metrem, tramwajem lub autobusem do Babka Tower / Arkadia i stacji metra Gdański kolejowego / (300 m od nas)
Kolejami
I Lotnisko Warszawa Chopin WAW:
Od lotniska Chopina do Dworca Gdańskiego (Brak bezpośredniego połączenia kolejowego. Weź szynę do Dworca Centralnego, stacji metra, przejść na tramwaj, autobus.

II lotnisko: Warszawa Modlin WMI:
Od warszawskiego lotniska Modlin do Dworca Gdańskiego prowadzi wiele pociągów.