X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do B&B Venice Hazel

Castello 4977, Wenecja, Włochy

Mapa i dojazd


83%Ocena

  • 80%Dobry towar za tę cenę
  • 80%Bezpieczeństwo
  • 100%Lokalizacja
  • 60%Personel
  • 80%Atmosfera
  • 100%Czystość
  • 80%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Pociągiem:
Na stacji kolejowej (Santa Lucia) istnieją promy 1/2 / 4,1 / 5,1 do San Zaccaria Stop.
Jeśli przyjeżdżają promem 1 lub 2:
Z San Zaccaria przystanek przed tobą znajduje się Hotel Danieli, przyjąć następną ulicę, Calle Rasse, a następnie ją do końca, a następnie skręcić w prawo, przejechać przez most i skręcić w pierwszą ulicę w lewo. Na dole ulicy znajdziesz ganek, i po lewej stronie będzie "fondamenta de l'Osmarin", a następnie przejść do numeru 4977 / A

Jeśli przyjeżdżają promem 4.1 lub 5.1:
Z San Zaccaria przystanek przed tobą jest San Zaccaria taras (między Hotel Savoia & Jolanda i Casa Fenice); postępuj Dorsoduro, skręcić w lewo i gdy jesteś przybył do Campo San Provolo następnie skręcić w prawo. przejść przez ganek i nadal Fondamenta de l'Osmarin znajdziesz nas na numer 4977 / A.

Samolotem:
Od międzynarodowego lotniska "Marco Polo": Według promu wody "Alilaguna" (czerwone, niebieskie i złote linie) przejść do San Zaccaria zatrzymać i kontynuować w sposób opisany w sekcji "Pociągiem".

Z 'Canova' lotniska (Treviso): wsiąść do autobusu ATVO do "Piazzale Roma", a następnie autobusem wody 1 lub 2 do przystanku San Zaccaria, a następnie postępuj zgodnie ze wskazówkami w ramach "pociągiem"

Samochodem:
Biorąc autostrady A4 od Mediolanu i Triestu, zaprowadzi Cię do wyjścia "Mestre-Wenecja" i po kierunku "Venezia-Piazzale Roma" (10 km), to trzeba zostawić samochód na jednym z miejskich parkingów lub na Tronchetto. Następnie promem, jak opisano w "pociągiem" przez San Zaccaria Stop.