X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do B&B Venice Hazel

Castello 4977, Wenecja, Veneto, Włochy

Mapa i dojazd


43%Ocena

  • 40%Dobry towar za tę cenę
  • 40%Bezpieczeństwo
  • 60%Lokalizacja
  • 60%Personel
  • 40%Atmosfera
  • 20%Czystość
  • 40%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Pociągiem:
Na stacji kolejowej (Santa Lucia) istnieją promy 1/2/4.1/5.1 do San Zaccaria przystanku.
Jeśli przyjeżdżają promem 1 lub 2:
Od San Zaccaria przystanek przed tobą jest Hotel Danieli, wziąć następna ulica, Calle Rasse, a następnie ją do końca, a następnie skręcić w prawo, przejechać przez most i skręcić w pierwszą ulicę w lewo. Na dole ulicy znajdziesz ganek, i po lewej stronie będzie "Fondamenta de l'Osmarin", a następnie przejdź do numeru 4977 / A

Jeśli przybył na terminalu z promem 4.1 lub 5.1:
Od San Zaccaria przystanek przed tobą jest San Weranda Zaccaria (między Hotel Savoia & Jolanda i Hotel Paganelli); śledzić Campo San Zaccaria, skręcić w lewo i kiedy przybył do Campo San Provolo następnie skręcić w prawo. przejść przez ganek i nadal Fondamenta de l'Osmarin znajdziesz nas pod numerem 4977 / A.

Samolotem:
Od międzynarodowego lotniska w "Marco Polo": Wodny transport "Alilaguna" (czerwony, niebieski i złota linie) przejść do San Zaccaria zatrzymać i kontynuować w sposób opisany w sekcji "Pociągiem".

Z lotniska do "Canova" (Treviso): autobusem ATVO do 'Piazzale Roma', a następnie autobusem wody 1 lub 2 do San Zaccaria przystanku, a następnie postępuj zgodnie ze wskazówkami w ramach "W pociągu"

Samochodem:
Biorąc autostrady A4 z Mediolanu i Triestu, zaprowadzi Cię do wyjścia 'Mestre-Venezia "i zgodnie z kierunkiem" Venezia-Piazzale Roma "(10 km), to trzeba zostawić samochód na jednym z miejskich parkingów lub Tronchetto. Następnie promem jak opisano w "pociągiem" przez Zaccaria SAN.