X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do B&B U OTY

Radlicka Str. 188, Praga, Czechy

Mapa i dojazd


91%Ocena

  • 95%Dobry towar za tę cenę
  • 90%Bezpieczeństwo
  • 80%Lokalizacja
  • 100%Personel
  • 100%Atmosfera
  • 90%Czystość
  • 85%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Nasz adres: Radlická 188, Praha 5, w pobliżu stacji metra "Radlická '- (około 400metres na zachód). GPS: Lat 50.0569489 °, dł. 14.383074 °

Kiedy przyjeżdżają SAMOLOTEM
-Autobusem # 100 z lotniska Ruzyne do stacji metra linii B Zlicin. Stamtąd przejdź 7 stacji w kierunku centrum miasta (oznaczone Cerny Most na znakach) do stacji Radlicka.

Gdy dojdziesz do stacji Radlicka, Spacer z stacji metra, od razu skręcić w lewo, iść na górę, na chodniku, skręcić w prawo i iść wzdłuż strony Banku budynku (na zachód, w górę stoku). Po około 400 metrach znajdziecie po prawej stronie B & B 'U Oty "

Kiedy przyjeżdżają AUTOBUSEM
-Wiele autobusów używasz terminala Florenc. Tutaj jest również stacja linii B metra Florenc. Co dalej siedem stacji na zachód (w kierunku Zlicin na znaki) do stacji Radlická.

Kiedy przyjeżdżają KOLEJAMI
-Jeśli się koleją z zachodnich Niemiec, przez Pilzno i ​​Beroun do terminalu stacji kolejowej PRAHA hlavní nádraží, nie podróżować w miarę Praha-Hlavni Nadrazi, opuścić pociąg na stacji PRAHA Smichovske nádraží (może być również nazywany Praha- Smichov). Metrem pociągiem na jeden przystanek od Smichovske Nadrazi stacji Radlicka metra.
-Jeśli się do terminalu stacji kolejowej Praha Holesovice lub PRAHA hlavní nádraží, metrem linii C do stacji Florenc. Tutaj zmiany do metra linii B dzieje się na zachód (kierunek do Zlicin na znakach). Stąd podróżować siedem przystanków do stacji Radlicka. Gdy dojdziesz do stacji Radlická.