X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do B&B U OTY

Radlicka Str. 188, Praga, Czechy

Mapa i dojazd


89%Ocena

  • 80%Dobry towar za tę cenę
  • 100%Bezpieczeństwo
  • 80%Lokalizacja
  • 100%Personel
  • 100%Atmosfera
  • 80%Czystość
  • 80%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Nasz adres: Radlická 188, Praha 5, w pobliżu 'Radlická "Metro Station - (około 400metres na zachodzie). GPS: Lat 50.0569489 °, dł. 14.383074 °

Kiedy przyjeżdżają SAMOLOTEM
-Autobusem nr 100 z lotniska Ruzyne do stacji metra linii B Zlicin. Stamtąd przejdź 7 stacji w kierunku do centrum miasta (oznaczone Cerny Most na znakach) do stacji Radlicka.

Gdy dojdziesz do stacji Radlicka, Spacer z stacji metra, od razu skręcić w lewo, iść na górę, na chodniku, skręcamy w prawo i wzdłuż strony Banku budynku (na zachód, w górę stoku). Po około 400 metrach znajdziecie po prawej stronie B & B 'U Oty "

Kiedy przyjeżdżają AUTOBUSEM
-Wiele autobusów używasz terminala Florenc. Tutaj jest również stacja metra linii B Florenc. Idź stąd siedem stacji w kierunku zachodnim (Zlicin kierunek na znakach) do stacji Radlicka.

Kiedy przyjeżdżają POCIĄGIEM
-Jeśli się koleją z zachodnich Niemiec, poprzez Pilzna i Beroun do terminala kolejowego stacja Praha Hlavni Nadrazi, nie podróżują w miarę Praha-Hlavni Nadrazi, opuścić pociąg na stacji PRAHA Smíchovské nadrazi (może być również nazywany Praha- Smichov). Weź pociąg metra jeden przystanek od Smichovske nadrazi do stacji metra Radlická.
-Jeśli się do końcowych stacji kolejowej Praha Holesovice lub PRAHA Hlavni Nadrazi, metrem linii C do stacji Florenc. Tu zmieni się linia metra B będzie w kierunku zachodnim (w kierunku do Zličín na znakach). Stąd podróżować siedem przystanków do stacji Radlicka. Gdy dojdziesz do stacji Radlicka.