X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do B&B U OTY

Radlicka Str. 188, Praga, Czechy

Mapa i dojazd


98%Ocena

  • 100%Dobry towar za tę cenę
  • 100%Bezpieczeństwo
  • 86%Lokalizacja
  • 100%Personel
  • 97%Atmosfera
  • 100%Czystość
  • 100%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Nasz adres: Radlická 188, Praha 5, w pobliżu stacji metra "Radlická '- (około 400metres na zachód). GPS: Lat 50.0569489 °, dł. 14.383074 °

Kiedy przyjeżdżają SAMOLOTEM
-Autobusem # 100 z lotniska Ruzyne do stacji metra linii B Zlicin. Stamtąd przejdź 7 stacji w kierunku centrum miasta (oznaczone Cerny Most na znakach) do stacji Radlicka.

Gdy dojdziesz do stacji Radlicka, Spacer z stacji metra, od razu skręcić w lewo, iść na górę, na chodniku, skręcić w prawo i iść wzdłuż strony Banku budynku (na zachód, w górę stoku). Po około 400 metrach znajdziecie po prawej stronie B & B 'U Oty "

Kiedy przyjeżdżają AUTOBUSEM
-Wiele autobusów używasz terminala Florenc. Tutaj jest również stacja linii B metra Florenc. Co dalej siedem stacji na zachód (w kierunku Zlicin na znaki) do stacji Radlická.

Kiedy przyjeżdżają KOLEJAMI
-Jeśli się koleją z zachodnich Niemiec, przez Pilzno i ​​Beroun do terminalu stacji kolejowej PRAHA hlavní nádraží, nie podróżować w miarę Praha-Hlavni Nadrazi, opuścić pociąg na stacji PRAHA Smichovske nádraží (może być również nazywany Praha- Smichov). Metrem pociągiem na jeden przystanek od Smichovske Nadrazi stacji Radlicka metra.
-Jeśli się do terminalu stacji kolejowej Praha Holesovice lub PRAHA hlavní nádraží, metrem linii C do stacji Florenc. Tutaj zmiany do metra linii B dzieje się na zachód (kierunek do Zlicin na znakach). Stąd podróżować siedem przystanków do stacji Radlicka. Gdy dojdziesz do stacji Radlická.