X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do B&B The Lions

Via 20 Settembre 7 Verona, Verona, Włochy

Mapa i dojazd


93%Ocena

  • 91%Dobry towar za tę cenę
  • 94%Bezpieczeństwo
  • 92%Lokalizacja
  • 95%Personel
  • 94%Atmosfera
  • 94%Czystość
  • 93%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Samolotem:
Od lotniska startu Valerio Catullo "transfer Aerobus", który łączy lotniska w Weronie do głównego dworca kolejowego Verona Porta Nuova. Po przyjeździe nie postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami.
Pociągiem:
Wysiąść na Dworzec Główny w Werona Verona Porta Nuova.
Autobusem:
Od głównego dworca kolejowego Verona Porta Nuova złapać lokalny autobus N 11 - 12 - 13 od MARCIAPIEDE A. Wysiąść na siódmym przystanku, za mostem, na początku Via XX Settembre.
Taksówką:
Od głównego dworca kolejowego Verona Porta Nuova kosztuje około 7-krotnie w ciągu dnia czas noc inaczej 10 W niedziele i święta.
Samochodem:
Weź autostrady A4 i wyjść do zjazdu Verona Sud, skręcamy w lewo i zejść do przejścia podziemnego w kierunku centrum miasta. Idź prosto przez około 3 km. Obniżyć Corso Porta Nuova w Piazza Br, skręcić w prawo prosto do Via Pallone, przejechać Ponte Aleardi i skręcić w lewo w Lungadige Porta Vittoria do ostatniej światłach skręcić w prawo w Via San Paolo, a następnie Via XX Settembre 7 do n . inaczej Via XX Settembre skręcić w prawo w Via Dell Artigliere i parku na końcu ulicy w PASSALACQUA parkingu.
Na piechotę:
Od głównego dworca kolejowego Verona Porta Nuova wzdłuż Corso Porta Nuova, przejechać Piazza Br, zejść Vicolo Borella, zejść Via Leoncino następnie skręcić w prawo w Via Leoni i krzyż Ponte Navi, zszedł Via San Paolo, a następnie Via XX Settembre n 7 na lewym boku, spojrzeć na etykietę dzwon BB Lions i pierścienia.

Zwrócić uwagę na dwóch prostych, ale ważnych rzeczy!

1) Numery autobusów 11 - 12 - 13 się 90 - 92 - 98, po 19:30, w niedziele i święta. Nadal działają one z tego samego przystanku autobusowego.
2) Nazwy ulic są zwykle napisane na stronach budynków na początku i na końcu każdej ulicy. Spójrz na ściany!