X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do B&B The Lions

Via 20 Settembre 7 Verona, Verona, Włochy

Mapa i dojazd


92%Ocena

  • 90%Dobry towar za tę cenę
  • 90%Bezpieczeństwo
  • 100%Lokalizacja
  • 90%Personel
  • 95%Atmosfera
  • 90%Czystość
  • 90%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Samolotem:
Od lotniska startu Valerio Catullo "transfer Aerobus", który łączy lotniska w Weronie do głównego dworca kolejowego Verona Porta Nuova. Po przyjeździe nie postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami.
Pociągiem:
Wysiąść na Dworzec Główny w Werona Verona Porta Nuova.
Autobusem:
Od głównego dworca kolejowego Verona Porta Nuova złapać lokalny autobus N 11 - 12 - 13 od MARCIAPIEDE A. Wysiąść na siódmym przystanku, za mostem, na początku Via XX Settembre.
Taksówką:
Od głównego dworca kolejowego Verona Porta Nuova kosztuje około 7-krotnie w ciągu dnia czas noc inaczej 10 W niedziele i święta.
Samochodem:
Weź autostrady A4 i wyjść do zjazdu Verona Sud, skręcamy w lewo i zejść do przejścia podziemnego w kierunku centrum miasta. Idź prosto przez około 3 km. Obniżyć Corso Porta Nuova w Piazza Br, skręcić w prawo prosto do Via Pallone, przejechać Ponte Aleardi i skręcić w lewo w Lungadige Porta Vittoria do ostatniej światłach skręcić w prawo w Via San Paolo, a następnie Via XX Settembre 7 do n . inaczej Via XX Settembre skręcić w prawo w Via Dell Artigliere i parku na końcu ulicy w PASSALACQUA parkingu.
Na piechotę:
Od głównego dworca kolejowego Verona Porta Nuova wzdłuż Corso Porta Nuova, przejechać Piazza Br, zejść Vicolo Borella, zejść Via Leoncino następnie skręcić w prawo w Via Leoni i krzyż Ponte Navi, zszedł Via San Paolo, a następnie Via XX Settembre n 7 na lewym boku, spojrzeć na etykietę dzwon BB Lions i pierścienia.

Zwrócić uwagę na dwóch prostych, ale ważnych rzeczy!

1) Numery autobusów 11 - 12 - 13 się 90 - 92 - 98, po 19:30, w niedziele i święta. Nadal działają one z tego samego przystanku autobusowego.
2) Nazwy ulic są zwykle napisane na stronach budynków na początku i na końcu każdej ulicy. Spójrz na ściany!