X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do B&B Mamma Rosa

Via Tagliata 79, Positano, Włochy

Mapa i dojazd


91%Ocena

  • 100%Dobry towar za tę cenę
  • 100%Bezpieczeństwo
  • 40%Lokalizacja
  • 100%Personel
  • 100%Atmosfera
  • 100%Czystość
  • 100%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Dojazd samochodem

Z Rzymu (218 km)

Autostrada A1 do Neapolu, po Caserta Sud, przejechać autostradą A3 do Salerno. Około 20 km od Pompejów, zjazd na Castellammare di Stabia, a następnie kierujemy się do Costiera Amalfitana i Positano. Raz w Positano znajdziesz w lewo, oznakowane Montepertuso (1,5 km). Po przyjeździe do centrum Montepertuso jest nadal na 200 metrów na via Tagliata i znajdziesz biały dom z niebieską bramą. Zatrzymaj się i zadzwoń Melania który przyjdzie i cię poznać.

Z Neapolu (58 km)

Weź autostrady A3, po Pompeje, zjazd na Castellammare di Stabia, a następnie kierujemy się do Costiera Amalfitana i Positano. Raz w Positano znajdziesz w lewo, aby kontynuować do Montepertuso (1,5 km). Po przyjeździe w centrum Montepertuso jest nadal na 200 metrów na via Tagliata i znajdziesz biały dom z niebieską bramą. Zatrzymaj się i zadzwoń Melania który przyjdzie i cię poznać.

Z Salerno (34 km)

Weź autostrady A3 i zjazd na Vietri sul Mare a następnie dojechać do Costiera Amalfitana (SS.163). Raz w Positano znajdziesz skręcić w prawo, aby kontynuować do Montepertuso (1,5 km). Po przyjeździe w centrum Montepertuso jest nadal na 200 metrów na via Tagliata i znajdziesz biały dom z niebieską bramą. Zatrzymaj się i zadzwoń Melania który przyjdzie i cię poznać.


Dojazd pociągiem

Z Neapolu

Weź Circumvesuviana do Sorrento. Raz w Sorrento stacji podejmują autobus Sita (niebieski lub zielony Line) do Positano / Amalfi. Raz w Positano wysiąść na Chiesa Nuova / bar Internazionale, na tym samym przystanku autobusowego czekać na autobus z Positano do Montepertuso (tylko 10 minut jazdy), możesz kupić bilet na pokładzie. Raz w Montepertuso wysiąść po przystanku Piazza Cappella przy Via Tagliata (poprosić kierowcę), kilka metrów dalej znajdziesz biały dom z niebieską bramą, tam zatrzymać i wezwać Melania który przyjdzie i cię poznać.

Plan lekcji na Napoli Centrale - Piazza Garibaldi tel. +39 081.7896111 - 848.888.777Z Rzymu

Od Rome Central Statione (Roma Termini) pociągiem do głównego dworca kolejowego w Neapolu, a następnie podjąć Circumvesuviana do Sorrento. Raz w stacji Sorrento wziąć autobus Sita (niebieski lub zielony Line) do Positano / Amalfi. Raz w Positano wysiąść na Chiesa Nuova / bar Internazionale, na tym samym przystanku autobusowego czekać na autobus z Positano do Montepertuso (tylko 10 minut jazdy), możesz kupić bilet na pokładzie. Raz w Montepertuso wysiąść po przystanku Piazza Cappella przy Via Tagliata (poprosić kierowcę), kilka metrów dalej znajdziesz biały dom z niebieską bramą, tam zatrzymać i wezwać Melania który przyjdzie i cię poznać.

Plan lekcji na Napoli Centrale - Piazza Garibaldi tel. +39 081.7896111 - 848.888.777


Z Salerno

Od głównego dworca kolejowego w Salerno wziąć autobus Sita (niebieski lub zielony Line) do Amalfi, a następnie zmienić i wziąć inny autobus Sita (niebieski lub zielony Line) do Positano. Raz w Positano wysiąść (Chiesa Nuova / BAR Internazionale), w tym samym autobusem zatrzymania zaczekać na autobus z Positano do Montepertuso (tylko 10 minut jazdy), możesz kupić bilet na pokładzie. Raz w Montepertuso wysiąść po przystanku Piazza Cappella przy Via Tagliata (poprosić kierowcę), kilka metrów dalej znajdziesz biały dom z niebieską bramą, tam zatrzymać i wezwać Melania który przyjdzie i cię poznać.

Salerno Stazione FS Piazza Vittorio Veneto +39 089.255.005Samolotem

Z Neapolu

Od międzynarodowego lotniska "Capodichino" wsiąść do autobusu (Curreri) do Sorrento. Raz w stacji Sorrento wziąć autobus Sita (niebieski lub zielony Line) do Positano / Amalfi. Raz w Positano wysiąść na Chiesa Nuova / bar Internazionale, na tej samej magistrali zatrzymania czekać na autobus z Positano do Montepertuso (tylko 10 minut jazdy), możesz kupić bilet na pokładzie. Raz w Montepertuso wysiąść po przystanku Piazza Cappella przy Via Tagliata (poprosić kierowcę), kilka metrów dalej znajdziesz biały dom z niebieską bramą, tam zatrzymać i wezwać Melania który przyjdzie i cię poznać.


Z Rzymu

Z lotniska "Leonardo da Vinci", pociągiem do stacji Roma Termini i przejść do głównego dworca kolejowego w Neapolu. Z Dworca Centralnego wziąć Circumvesuviana do Sorrento. Raz w stacji Sorrento wziąć autobus Sita (niebieski lub zielony Line) do Positano / Amalfi. Raz w Positano wysiąść na Chiesa Nuova / bar Internazionale, na tym samym przystanku autobusowego czekać na autobus z Positano do Montepertuso (tylko 10 minut jazdy), możesz kupić bilet na pokładzie. Raz w Montepertuso wysiąść po przystanku Piazza Cappella przy Via Tagliata (poprosić kierowcę), kilka metrów dalej znajdziesz biały dom z niebieską bramą, tam zatrzymać i wezwać Melania który przyjdzie i cię poznać.