X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do B&B Mamma Rosa

Via Tagliata 79, Positano, Włochy

Mapa i dojazd


99%Ocena

  • 100%Dobry towar za tę cenę
  • 95%Bezpieczeństwo
  • 100%Lokalizacja
  • 100%Personel
  • 100%Atmosfera
  • 100%Czystość
  • 95%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Dojazd samochodem

Z Rzymu (218 km)

Autostrada A1 do Neapolu, po Caserta Sud, przejechać autostradą A3 do Salerno. Około 20 km od Pompejów, zjazd na Castellammare di Stabia, a następnie kierujemy się do Costiera Amalfitana i Positano. Raz w Positano znajdziesz w lewo, oznakowane Montepertuso (1,5 km). Po przyjeździe do centrum Montepertuso jest nadal na 200 metrów na via Tagliata i znajdziesz biały dom z niebieską bramą. Zatrzymaj się i zadzwoń Melania który przyjdzie i cię poznać.

Z Neapolu (58 km)

Weź autostrady A3, po Pompeje, zjazd na Castellammare di Stabia, a następnie kierujemy się do Costiera Amalfitana i Positano. Raz w Positano znajdziesz w lewo, aby kontynuować do Montepertuso (1,5 km). Po przyjeździe w centrum Montepertuso jest nadal na 200 metrów na via Tagliata i znajdziesz biały dom z niebieską bramą. Zatrzymaj się i zadzwoń Melania który przyjdzie i cię poznać.

Z Salerno (34 km)

Weź autostrady A3 i zjazd na Vietri sul Mare a następnie dojechać do Costiera Amalfitana (SS.163). Raz w Positano znajdziesz skręcić w prawo, aby kontynuować do Montepertuso (1,5 km). Po przyjeździe w centrum Montepertuso jest nadal na 200 metrów na via Tagliata i znajdziesz biały dom z niebieską bramą. Zatrzymaj się i zadzwoń Melania który przyjdzie i cię poznać.


Dojazd pociągiem

Z Neapolu

Weź Circumvesuviana do Sorrento. Raz w Sorrento stacji podejmują autobus Sita (niebieski lub zielony Line) do Positano / Amalfi. Raz w Positano wysiąść na Chiesa Nuova / bar Internazionale, na tym samym przystanku autobusowego czekać na autobus z Positano do Montepertuso (tylko 10 minut jazdy), możesz kupić bilet na pokładzie. Raz w Montepertuso wysiąść po przystanku Piazza Cappella przy Via Tagliata (poprosić kierowcę), kilka metrów dalej znajdziesz biały dom z niebieską bramą, tam zatrzymać i wezwać Melania który przyjdzie i cię poznać.

Plan lekcji na Napoli Centrale - Piazza Garibaldi tel. +39 081.7896111 - 848.888.777Z Rzymu

Od Rome Central Statione (Roma Termini) pociągiem do głównego dworca kolejowego w Neapolu, a następnie podjąć Circumvesuviana do Sorrento. Raz w stacji Sorrento wziąć autobus Sita (niebieski lub zielony Line) do Positano / Amalfi. Raz w Positano wysiąść na Chiesa Nuova / bar Internazionale, na tym samym przystanku autobusowego czekać na autobus z Positano do Montepertuso (tylko 10 minut jazdy), możesz kupić bilet na pokładzie. Raz w Montepertuso wysiąść po przystanku Piazza Cappella przy Via Tagliata (poprosić kierowcę), kilka metrów dalej znajdziesz biały dom z niebieską bramą, tam zatrzymać i wezwać Melania który przyjdzie i cię poznać.

Plan lekcji na Napoli Centrale - Piazza Garibaldi tel. +39 081.7896111 - 848.888.777


Z Salerno

Od głównego dworca kolejowego w Salerno wziąć autobus Sita (niebieski lub zielony Line) do Amalfi, a następnie zmienić i wziąć inny autobus Sita (niebieski lub zielony Line) do Positano. Raz w Positano wysiąść (Chiesa Nuova / BAR Internazionale), w tym samym autobusem zatrzymania zaczekać na autobus z Positano do Montepertuso (tylko 10 minut jazdy), możesz kupić bilet na pokładzie. Raz w Montepertuso wysiąść po przystanku Piazza Cappella przy Via Tagliata (poprosić kierowcę), kilka metrów dalej znajdziesz biały dom z niebieską bramą, tam zatrzymać i wezwać Melania który przyjdzie i cię poznać.

Salerno Stazione FS Piazza Vittorio Veneto +39 089.255.005Samolotem

Z Neapolu

Od międzynarodowego lotniska "Capodichino" wsiąść do autobusu (Curreri) do Sorrento. Raz w stacji Sorrento wziąć autobus Sita (niebieski lub zielony Line) do Positano / Amalfi. Raz w Positano wysiąść na Chiesa Nuova / bar Internazionale, na tej samej magistrali zatrzymania czekać na autobus z Positano do Montepertuso (tylko 10 minut jazdy), możesz kupić bilet na pokładzie. Raz w Montepertuso wysiąść po przystanku Piazza Cappella przy Via Tagliata (poprosić kierowcę), kilka metrów dalej znajdziesz biały dom z niebieską bramą, tam zatrzymać i wezwać Melania który przyjdzie i cię poznać.


Z Rzymu

Z lotniska "Leonardo da Vinci", pociągiem do stacji Roma Termini i przejść do głównego dworca kolejowego w Neapolu. Z Dworca Centralnego wziąć Circumvesuviana do Sorrento. Raz w stacji Sorrento wziąć autobus Sita (niebieski lub zielony Line) do Positano / Amalfi. Raz w Positano wysiąść na Chiesa Nuova / bar Internazionale, na tym samym przystanku autobusowego czekać na autobus z Positano do Montepertuso (tylko 10 minut jazdy), możesz kupić bilet na pokładzie. Raz w Montepertuso wysiąść po przystanku Piazza Cappella przy Via Tagliata (poprosić kierowcę), kilka metrów dalej znajdziesz biały dom z niebieską bramą, tam zatrzymać i wezwać Melania który przyjdzie i cię poznać.