X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do B&B Il Cavaliere

Via Zuccala' pompeo n 19, Trapani, Włochy

Mapa i dojazd


Brak oceny

  • Tylko właściwości z opinii w ciągu ostatnich 12 miesięcy otrzymać ocenę.

Przetłumaczone przez Google Z lotniska w Trapani, wsiąść do autobusu (AST) w kierunku dworca autobusowego w Trapani, w dół, jak dotarli do pobliskiej Via Fardella bvli do "podjęcia kierunku autobusu Pepolich muzeum, wysiąść na następnym przystanku w muzeum, przystanek przy kościele Madonna Trapani, najszybciej zejść bardziej "do przodu i skręcić w prawo w sprawie polityki, nadal około 50m i tam jesteś.
Od stacji kolejowej, nie tylko wysiąść z pociągu, głowa do pobliskiej Via Fardella bvli do "podjęcia kierunku autobus Pepolich muzeum, wysiąść na następnym przystanku w muzeum, przystanek przy kościele Madonny Trapani, tak szybko zejść bardziej "do przodu i skręcić w prawo w sprawie polityki, nadal około 50m i tam jesteś.
TP-PA od A29, wiertarki wyjścia zachować prawo wzdłuż palabouling, prosto do skrzyżowania, skręcamy w lewo, kontynuować przez około 3 km, Muzeum Pepolich kierunku, włącz muzeum na ulicy przed tobą Polizzi 50m wokół i arrivvati.