X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do B&B Floralia

Via Borgo S.Lorenzo 9, Florencja, Włochy

Mapa i dojazd


96%Ocena

  • 96%Dobry towar za tę cenę
  • 95%Bezpieczeństwo
  • 99%Lokalizacja
  • 99%Personel
  • 95%Atmosfera
  • 96%Czystość
  • 94%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Jeśli przyjeżdżają samochodem, należy kierować się znakami na centrum miasta, a następnie zostawić samochód na publicznym parkingu w pobliżu dworca kolejowego Santa Maria Novella. Bierzesz Via Panzani; to ta zmiana nazwy ulicy Via Cerretani, idziesz dalej, a po przybyciu na Piazza Duomo; skręcić w lewo i to jest w Borgo San Lorenzo; idziesz do liczby dziewięciu czarnym i dzwonić, które nazywa się B & B Floralia - Talini.

Jeśli przyjeżdżają pociągiem można wyjść z dworca kolejowego Santa Maria Novella i podjąć Via Panzani; to ta zmiana nazwy ulicy Via Cerretani, idziesz dalej, a po przyjeździe z kolei Piazza Duomo w lewo i to jest w Borgo San Lorenzo; idziesz do liczby dziewięciu czarnym i dzwonić, które nazywa się B & B Floralia - Talini.

Jeśli się samolotem jest autobus, który zabierze Cię z lotniska do dworca kolejowego Santa Maria Novella. Po przyjeździe na dworzec kolejowy Santa Maria Novella można podjąć Via Panzani; to ta zmiana nazwy ulicy Via Cerretani, idziesz dalej, a po przyjeździe z kolei Piazza Duomo w lewo i to jest w Borgo San Lorenzo; idziesz do liczby dziewięciu czarnym i dzwonić, które nazywa się B & B Floralia - Talini.

Z autobusem przyjeździe na dworzec kolejowy Santa Maria Novella i podjąć Via Panzani; to ta zmiana nazwy ulicy Via Cerretani, idziesz dalej, a po przyjeździe z kolei Piazza Duomo w lewo i to jest w Borgo San Lorenzo; idziesz do liczby dziewięciu czarnym i dzwonić, które nazywa się B & B Floralia - Talini.