X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do B&B Floralia

Via Borgo S.Lorenzo 9, Florencja, Włochy

Mapa i dojazd


94%Ocena

  • 94%Dobry towar za tę cenę
  • 93%Bezpieczeństwo
  • 99%Lokalizacja
  • 98%Personel
  • 90%Atmosfera
  • 93%Czystość
  • 90%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Jeśli przyjeżdżają samochodem należy kierować się znakami na centrum miasta, a następnie zostawić samochód na parkingu publicznym w pobliżu dworca kolejowego Santa Maria Novella. Bierzesz Via Panzani, to ta zmiana nazwy ulicy w Via Cerretani, idziesz dalej, a po przybyciu na Piazza Duomo, skręcić w lewo i to Borgo San Lorenzo, idziesz do liczby dziewięć czarnym i zadzwonić dzwonkiem, który jest nazywany B & B Floralia - Talini.

Jeśli przyjedziesz pociągiem wyjściu z dworca kolejowego Santa Maria Novella i podjąć Via Panzani, to ta zmiana nazwy ulicy w Via Cerretani, idziesz dalej, a po przybyciu na Piazza Duomo w lewo i to Borgo San Lorenzo, ty przejdź na numer dziewięć czerni i zadzwonić dzwonkiem, który nazywa B & B Floralia - Talini.

Jeśli się samolotem jest autobus, który zabierze Cię z lotniska do dworca kolejowego Santa Maria Novella. Po przyjeździe na stacji kolejowej Santa Maria Novella można podjąć Via Panzani, potem nazwa ta zmiana ulica Via Cerretani, idziesz dalej, a po przybyciu na Piazza Duomo w lewo i to Borgo San Lorenzo, idziesz na numer dziewięć czarny i dzwonić, które nazywa się B & B Floralia - Talini.

Z autobusem przyjeździe do stacji kolejowej Santa Maria Novella i podjąć Via Panzani, to ta zmiana nazwy ulicy w Via Cerretani, idziesz dalej, a po przybyciu na Piazza Duomo w lewo i to Borgo San Lorenzo, udać się do Numer dziewięć czarno-dzwonić, które nazywa B & B Floralia - Talini.