X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do B&B Floralia

Via Borgo S.Lorenzo 9, Florencja, Włochy

Mapa i dojazd


94%Ocena

  • 94%Dobry towar za tę cenę
  • 93%Bezpieczeństwo
  • 99%Lokalizacja
  • 99%Personel
  • 91%Atmosfera
  • 93%Czystość
  • 91%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Jeśli przyjeżdżają samochodem należy kierować się znakami na centrum miasta, a następnie zostawić samochód na parkingu publicznym w pobliżu dworca kolejowego Santa Maria Novella. Bierzesz Via Panzani, to ta zmiana nazwy ulicy w Via Cerretani, idziesz dalej, a po przybyciu na Piazza Duomo, skręcić w lewo i to Borgo San Lorenzo, idziesz do liczby dziewięć czarnym i zadzwonić dzwonkiem, który jest nazywany B & B Floralia - Talini.

Jeśli przyjedziesz pociągiem wyjściu z dworca kolejowego Santa Maria Novella i podjąć Via Panzani, to ta zmiana nazwy ulicy w Via Cerretani, idziesz dalej, a po przybyciu na Piazza Duomo w lewo i to Borgo San Lorenzo, ty przejdź na numer dziewięć czerni i zadzwonić dzwonkiem, który nazywa B & B Floralia - Talini.

Jeśli się samolotem jest autobus, który zabierze Cię z lotniska do dworca kolejowego Santa Maria Novella. Po przyjeździe na stacji kolejowej Santa Maria Novella można podjąć Via Panzani, potem nazwa ta zmiana ulica Via Cerretani, idziesz dalej, a po przybyciu na Piazza Duomo w lewo i to Borgo San Lorenzo, idziesz na numer dziewięć czarny i dzwonić, które nazywa się B & B Floralia - Talini.

Z autobusem przyjeździe do stacji kolejowej Santa Maria Novella i podjąć Via Panzani, to ta zmiana nazwy ulicy w Via Cerretani, idziesz dalej, a po przybyciu na Piazza Duomo w lewo i to Borgo San Lorenzo, udać się do Numer dziewięć czarno-dzwonić, które nazywa B & B Floralia - Talini.