X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do B&B Eleven Star Rome

Via G.L. Passalacqua 26/a, Rzym, Włochy

Mapa i dojazd


81%Ocena

  • 84%Dobry towar za tę cenę
  • 86%Bezpieczeństwo
  • 74%Lokalizacja
  • 90%Personel
  • 77%Atmosfera
  • 77%Czystość
  • 79%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Od dworca Termini:

Metrem linii do 2 przystanki i wysiąść na "Manzoni". Stąd jest w odległości około 500 metrów do B & B. Zjazd na "Via San Quintilio 'i schodzić z drogi, aż dojdziesz" Via Statilia'. Dalej wzdłuż tej drogi i wziąć czwartą ulicę w lewo, co jest "Via Passalacqua ', gdzie są zlokalizowane. Możesz też iść bezpośrednio od dworca Termini, jeśli wolisz, to tylko pod mili, czy można wziąć autobus (drogi 105 i 150) lub tramwajem (linie 5 i 14) i wysiąść przy Porta Maggiore, spacer wzdłuż ' poprzez Statilia "i skręcić w pierwszą w prawo w" Via Passalacqua '.

Z lotniska Fiumicino:

Idź do stacji kolejowej FS w terminalu "Leonardo da Vinci" i pociągiem "Leonardo Express" do dworca kolejowego Termini (kursuje co 30 minut od 06:36 i 23:36 i kosztuje 14 euro). Jest tylko jeden przystanek. Następnie postępuj zgodnie z spacerem od dworca kolejowego Termini "kierunki.

Z lotniska Ciampino:

Możesz wziąć Terravision autobus z lotniska, które będzie podwieźć na Via Marsala (obok dworca Termini). Następnie należy postępować według instrukcji zawartych powyżej Termini.

Samochodem:
Od obwodnicy Grande Raccordo Anulare (główna droga w Rzymie pierścień), zjazd "Tangenziale Est" i na koniec tury obwodnicy w prawo w 'Scalo S. Lorenzo'. Dalej prosto, aż miniesz łuki muru Starego Łacińskiej, a następnie podejmuje trzeci prawo. Dalej wzdłuż "Via Statilia" i pierwsza w prawo jest "Via Passalacqua".