X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do B&B Eleven Star Rome

Via G.L. Passalacqua 26/a, Rzym, Włochy

Mapa i dojazd


70%Ocena

  • 68%Dobry towar za tę cenę
  • 78%Bezpieczeństwo
  • 66%Lokalizacja
  • 77%Personel
  • 66%Atmosfera
  • 69%Czystość
  • 67%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Od dworca Termini:

Metrem linii do 2 przystanki i wysiąść na "Manzoni". Stąd jest w odległości około 500 metrów do B & B. Zjazd na "Via San Quintilio 'i schodzić z drogi, aż dojdziesz" Via Statilia'. Dalej wzdłuż tej drogi i wziąć czwartą ulicę w lewo, co jest "Via Passalacqua ', gdzie są zlokalizowane. Możesz też iść bezpośrednio od dworca Termini, jeśli wolisz, to tylko pod mili, czy można wziąć autobus (drogi 105 i 150) lub tramwajem (linie 5 i 14) i wysiąść przy Porta Maggiore, spacer wzdłuż ' poprzez Statilia "i skręcić w pierwszą w prawo w" Via Passalacqua '.

Z lotniska Fiumicino:

Idź do stacji kolejowej FS w terminalu "Leonardo da Vinci" i pociągiem "Leonardo Express" do dworca kolejowego Termini (kursuje co 30 minut od 06:36 i 23:36 i kosztuje 14 euro). Jest tylko jeden przystanek. Następnie postępuj zgodnie z spacerem od dworca kolejowego Termini "kierunki.

Z lotniska Ciampino:

Możesz wziąć Terravision autobus z lotniska, które będzie podwieźć na Via Marsala (obok dworca Termini). Następnie należy postępować według instrukcji zawartych powyżej Termini.

Samochodem:
Od obwodnicy Grande Raccordo Anulare (główna droga w Rzymie pierścień), zjazd "Tangenziale Est" i na koniec tury obwodnicy w prawo w 'Scalo S. Lorenzo'. Dalej prosto, aż miniesz łuki muru Starego Łacińskiej, a następnie podejmuje trzeci prawo. Dalej wzdłuż "Via Statilia" i pierwsza w prawo jest "Via Passalacqua".