X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacje

Wskazówki dojazdu do B&B Castelvecchio

Vicolo Volto San Luca, 18, Verona, Włochy

Mapa i dojazd


93%Ocena

  • 88%Dobry towar za tę cenę
  • 93%Bezpieczeństwo
  • 98%Lokalizacja
  • 97%Personel
  • 88%Atmosfera
  • 96%Czystość
  • 89%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Samolotem:
Od Valerio Catullo lotniska wziąć "Aerobus transfer", który łączy lotnisko w Weronie do głównego dworca kolejowego Verona Porta Nuova. Po przyjeździe nie należy postępować zgodnie z poniższymi wskazówkami.
Pociągiem:
Wysiąść na Dworzec Główny w Weronie Verona Porta Nuova.
Autobusem:
Z głównego dworca kolejowego Verona Porta Nuova złapać lokalny autobus N 11 - 12 - 13 z MARCIAPIEDE (autobus stoją niebieski) Wysiądź na trzecim przystanku na końcu Corso Porta Nuova..
Taksówką:
Z głównego dworca kolejowego Verona Porta Nuova kosztuje około 7 podczas dni inaczej 10-krotnie nocnych niedziele i święta.
Samochodem:
Weź autostrady A4 i wyjść do zjazdu Verona Sud, skręcić w lewo i iść w dół do przejścia podziemnego w kierunku centrum miasta. Idź prosto przez około 3 km. Tuż przed wielkim bramy historycznej z zegarem, skręcić w lewo i po ulicy. Na skrzyżowaniu skręcić w lewo i zaparkować samochód na małym parkingu (publiczne) lub w drodze. B & B Castelvecchio nie ma prywatny parking, jednak podczas check-in pokażemy ci najbliższe parkingi.
Na piechotę:
Z głównego dworca kolejowego Verona Porta Nuova zachować prawo, a następnie udać się na ulicy za wielkim bramy historycznej: Corso Porta Nuova. Spacer wzdłuż Corso Porta Nuova i na trzecich światłach przed końcem ulicy, skręcić w lewo i przejść przez mały łuk w Vicolo Volto San Luca, prosto i po prawej stronie domu jest n 18, patrzeć dzwonek label BB Castelvecchio i pierścień.

Należy zwrócić uwagę na dwie rzeczy proste, ale ważne!

1) liczba autobusy 11 - 12 - 13 się 90 - 92 - 98 po 20:00, w okresie letnim, w niedziele i święta. Oni nadal działają w tym samym przystanku.
2) Nazwy ulic są zwykle napisane na ściany budynków, na początek i na koniec każdego ulicy.