X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do B&B Castelvecchio

Vicolo Volto San Luca, 18, Verona, Włochy

Mapa i dojazd


95%Ocena

  • 91%Dobry towar za tę cenę
  • 94%Bezpieczeństwo
  • 99%Lokalizacja
  • 98%Personel
  • 91%Atmosfera
  • 97%Czystość
  • 92%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Samolotem:
Od Valerio Catullo lotniska wziąć "Aerobus transfer", który łączy lotnisko w Weronie do głównego dworca kolejowego Verona Porta Nuova. Po przyjeździe nie należy postępować zgodnie z poniższymi wskazówkami.
Pociągiem:
Wysiąść na Dworzec Główny w Weronie Verona Porta Nuova.
Autobusem:
Z głównego dworca kolejowego Verona Porta Nuova złapać lokalny autobus N 11 - 12 - 13 z MARCIAPIEDE (autobus stoją niebieski) Wysiądź na trzecim przystanku na końcu Corso Porta Nuova..
Taksówką:
Z głównego dworca kolejowego Verona Porta Nuova kosztuje około 7 podczas dni inaczej 10-krotnie nocnych niedziele i święta.
Samochodem:
Weź autostrady A4 i wyjść do zjazdu Verona Sud, skręcić w lewo i iść w dół do przejścia podziemnego w kierunku centrum miasta. Idź prosto przez około 3 km. Tuż przed wielkim bramy historycznej z zegarem, skręcić w lewo i po ulicy. Na skrzyżowaniu skręcić w lewo i zaparkować samochód na małym parkingu (publiczne) lub w drodze. B & B Castelvecchio nie ma prywatny parking, jednak podczas check-in pokażemy ci najbliższe parkingi.
Na piechotę:
Z głównego dworca kolejowego Verona Porta Nuova zachować prawo, a następnie udać się na ulicy za wielkim bramy historycznej: Corso Porta Nuova. Spacer wzdłuż Corso Porta Nuova i na trzecich światłach przed końcem ulicy, skręcić w lewo i przejść przez mały łuk w Vicolo Volto San Luca, prosto i po prawej stronie domu jest n 18, patrzeć dzwonek label BB Castelvecchio i pierścień.

Należy zwrócić uwagę na dwie rzeczy proste, ale ważne!

1) liczba autobusy 11 - 12 - 13 się 90 - 92 - 98 po 20:00, w okresie letnim, w niedziele i święta. Oni nadal działają w tym samym przystanku.
2) Nazwy ulic są zwykle napisane na ściany budynków, na początek i na koniec każdego ulicy.