X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do B&B Castelvecchio

Vicolo Volto San Luca, 19, Verona, Włochy

Mapa i dojazd


92%Ocena

  • 92%Dobry towar za tę cenę
  • 92%Bezpieczeństwo
  • 96%Lokalizacja
  • 94%Personel
  • 88%Atmosfera
  • 92%Czystość
  • 90%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Dotyczących zameldowania .... dzwonić "B & B RE LEAR" NUMER 19 W "VICOLO VOLTO San Luca 19" .... to jest żółty budynek na stronie BAR CRISTALLO
Samolotem:
Od lotniska startu Valerio Catullo "Aerobus transfer" (6 € za osobę), która łączy lotnisko Verona do Dworca Głównego, Verona Porta Nuova. Po przyjeździe nie postępuj zgodnie ze wskazówkami poniżej.
Pociągiem:
Wysiąść na główny dworzec kolejowy Verona Verona Porta Nuova.
Autobusem:
Od Dworzec Główny Verona Porta Nuova złapać lokalny autobus n ° 11 - 12 - 13 z "MARCIAPIEDE A" (autobus stoją "A") (1,50 €). Wysiąść na trzecim przystanku autobusowego w głównym placu Piazza Bra "p.zza BRA FR. MUNICIPIO ", wrócić do wielkich łuków z zegarem na przechodzą pod nimi i zachować je na plecach. Idź prosto, po Mc Donald (po prawej stronie) pojawi się mały mały łuk, który jest Vicolo Volto San Luca. , Przejść przez nią, a następnie prosto; po prawej stronie budynku ORANGE jest n ° 18 spojrzeć na etykietę Bell - BB Castelvecchio - i pierścień. Bądź ostrożny! Autobusy linii 11 - 12 - 13 się 90 - 92 - 98 - 510 Latem, po 20:00, w niedziele i święta. Nadal trwa od zatrzymuje sam autobus.
Taksówką:
Od głównego dworca kolejowego Verona Porta Nuova kosztuje około 10 € podczas dni w przeciwnym razie 15-krotnie w czasie nocy €, niedziele i święta. Z lotniska w Weronie na to kosztuje około 22 € podczas jednodniowych razy inaczej około 25 € nocne niedziele i święta. W przypadku przyjazdu po godzinie 18.30, w soboty i niedziele, spójrz na Odbiór gości, lub napisz do mnie o to w castelvecchiobb@libero.it.
Samochodem:
Weź autostrady A4 i wyjść do zjazdu Verona Sud, skręcamy w lewo i zejść do przejścia podziemnego w kierunku centrum miasta. Idź prosto na około 4 km. Tuż przed wielkim historycznym bramy z zegarem na, skręcamy w lewo i po ulicy. Na skrzyżowaniu skręcamy w lewo i zaparkować samochód w małym parkingu (publicznej) lub w drodze. Więc będzie można upuścić torby, a następnie będziemy Ci kierunki parking.
Na piechotę:
Z głównego dworca kolejowego Verona Porta Nuova zachować prawo i iść aż zobaczysz duży historyczną bramę. przejdź na ulicy za duży historycznej bramie: Corso Porta Nuova. Spacer wzdłuż Corso Porta Nuova i na trzecich światłach przed końcem ulicy, przed wielkimi łukami z zegarem na i tuż przed Mc Donald, na rogu z Saccardi ELETTRORADIO skręcić w lewo i przejść przez mały mały łuk w Vicolo Volto San Luca, prosto i po lewej stronie ŻÓŁTY budynku n ° 19, na stronie BAR CRISTALLO, spojrzeć na etykietę Bell - B & B Re Lear - i pierścień.