X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do B&B Ariel

Corso Porta Nuova 39, Verona, Włochy

Mapa i dojazd


92%Ocena

  • 93%Dobry towar za tę cenę
  • 95%Bezpieczeństwo
  • 93%Lokalizacja
  • 93%Personel
  • 87%Atmosfera
  • 91%Czystość
  • 92%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Samolotem:
Od Valerio Catullo lotniska wziąć "Aerobus transfer", który łączy lotnisko w Weronie do głównego dworca kolejowego Verona Porta Nuova. Po przyjeździe nie należy postępować zgodnie z poniższymi wskazówkami.
Pociągiem:
Wysiąść na Dworzec Główny w Weronie Verona Porta Nuova.
Autobusem:
Z głównego dworca kolejowego Verona Porta Nuova złapać lokalny autobus nr 11 - 12 - 13 od "MARCIAPIEDE" (autobus stoją "A"), wysiąść na trzecim przystanku na końcu Corso Porta Nuova.. Następnie należy postępować zgodnie z poniższymi wskazówkami. Bądź ostrożny: liczba 11-12-13 się 90 - 92 - 98 po 20:00, w okresie letnim, w niedziele i święta. Oni nadal działają z tych samych przystankach.
Taksówką:
Z głównego dworca kolejowego Verona Porta Nuova kosztuje około 7 € w dzień-czas w inny sposób 10 € razem noc w niedziele i święta.
Samochodem:
Zapoznaj się z autostrady A4 i wysiąść na Verona Sud zjazdu skręcić w lewo i iść w dół do przejścia podziemnego w kierunku centrum miasta. Idź prosto przez około 3 km. Po zabytkowej bramy Porta Nuova, podejmują ulicę za nim, Corso Posta Nuova. B & B Ariel jest pod numerem 39. B & B Ariel ma prywatny parking jest wcześniejsza rezerwacja.
Na piechotę:
Z głównego dworca kolejowego Verona Porta Nuova zachować prawo, a następnie na ulicę za wielkim bramy historycznej: Corso Porta Nuova. Spacer wzdłuż Corso Porta Nuova do n. 39, sprawdzić etykietę Bell - BB Ariel - i pierścień.