X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do B&B Ariel

Corso Porta Nuova 39, Verona, Włochy

Mapa i dojazd


94%Ocena

  • 93%Dobry towar za tę cenę
  • 94%Bezpieczeństwo
  • 99%Lokalizacja
  • 96%Personel
  • 91%Atmosfera
  • 91%Czystość
  • 91%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Samolotem:
Z Valerio Catullo lotniska startu "Aerobus transfer", która łączy lotniska w Weronie do głównego dworca kolejowego Verona Porta Nuova. Po przyjeździe nie postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami.
Pociągiem:
Wysiąść na główny dworzec kolejowy Verona Verona Porta Nuova.
Autobusem:
Od głównego dworca kolejowego Verona Porta Nuova złapać lokalny autobus N 11 - 12 - 13 z MARCIAPIEDE A (autobus) .get stojak A wysiąść na trzecim przystanku na końcu Corso Porta Nuova. Następnie należy postępować zgodnie z poniższymi wskazówkami. Bądź ostrożny: 11-12-13 stać 90- numer 92 - 98 po 20:00, w okresie letnim, w niedziele i święta. Nadal trwa od zatrzymuje sam autobus.
Taksówką:
Od głównego dworca kolejowego Verona Porta Nuova kosztuje około 7 podczas dni w przeciwnym razie w czasie 10 nocy czasu w niedziele i święta.
Samochodem:
Autostradą A4 i wysiąść na zjazdu Verona Sud, skręcić w lewo i iść w dół do przejścia podziemnego w kierunku centrum miasta. Idź prosto przez około 3 km. Po zabytkowej bramy Porta Nuova, podejmują ulicę za nim, Corso Posta Nuova. B & B Ariel jest w liczbie 39.
Na piechotę:
Od głównego dworca kolejowego Verona Porta Nuova zachować prawo, a następnie podjąć ulicy za duży historycznej bramie: Corso Porta Nuova. Spacer wzdłuż Corso Porta Nuova do n. 39, spojrzeć na etykietę dzwonu BB Ariel i pierścień.