X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do B&B Al Filarmonico

Via dei Mutilati 5, Verona, Włochy

Mapa i dojazd


90%Ocena

  • 93%Dobry towar za tę cenę
  • 93%Bezpieczeństwo
  • 98%Lokalizacja
  • 78%Personel
  • 88%Atmosfera
  • 93%Czystość
  • 90%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Samolotem:
Na lotnisko w Weronie Werona-Villafranca, wsiąść do autobusu przed terminalem przylotów do dworca kolejowego Verona Porta Nuova.
Stacja kolejowa jest mniej niż 1 km od pensjonatu. Jest to około 10 minut spacerem od dworca (podążać ścieżką rowerową, która rozpoczyna się od zjazdu po prawej stronie dworca). Albo z dworca można złapać autobus, który zatrzymuje się na chodniku A; to idzie do centrum i sprawia, tylko dwa przystanki po drodze. B & B Al Filarmonico jest 100 mts daleko od przystanku autobusowego, w pobliżu supermarketu PAM, w Via dei Mutilati n 5 (przed Teatro Filarmonico).

Istnieje również wydajne taxi, które przyniesie Ci bezpośrednio do B & B w mniej niż 5 minut.

Pociągiem:
Jeżeli przyjeżdżasz pociągiem, dworzec kolejowy Porta Nuova jest mniej niż 1 km od pensjonatu. Jest to około 10 minut spacerem od dworca (podążać ścieżką rowerową, która rozpoczyna się od zjazdu po prawej stronie dworca). Albo z dworca można złapać autobus, który zatrzymuje się na chodniku A; to idzie do centrum i sprawia, tylko dwa przystanki po drodze.
B & B Al Filarmonico jest 100 mts daleko od przystanku autobusowego, w pobliżu supermarketu PAM, w Via dei Mutilati n 5 (przed Teatro Filarmonico).

Istnieje również wydajne taxi, które przyniesie Ci bezpośrednio do B & B w mniej niż 5 minut.

Samochodem:
Aby dostać się do B & B Al Filarmonico samochodem, zjazd z autostrady Verona Sud i kierować się do centrum. Idź prosto i po prostu, jak zbliżamy się do placu Piazza Bra (Arena), skręcić w lewo na Via dei Mutilati (ostatniej ulicy przed Clock). B & B znajduje się przy Via dei Mutilati n 5, w pobliżu supermarket PAM, przed Teatro Filarmonico.
Istnieją dwa parkowania płatności bardzo blisko B & B (cena 12-15 euro / dzień)