X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do B&B Ai Leoni

Via XX Settembre n� 7, Verona, Włochy

Mapa i dojazd


94%Ocena

  • 94%Dobry towar za tę cenę
  • 93%Bezpieczeństwo
  • 94%Lokalizacja
  • 95%Personel
  • 93%Atmosfera
  • 96%Czystość
  • 92%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Samolotem:
Z lotniska Valerio Catullo shuttle Aerobus, który łączy lotnisko z głównego dworca kolejowego Verona, Verona Porta Nuova. Po przyjeździe tutaj, postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami.
Pociągiem:
Wysiąść na Dworzec Główny w Werona Verona Porta Nuova.
Autobusem:
Od głównego dworca kolejowego Verona Porta Nuova złapać lokalny autobus AMT n 11 - 12 - 13 od MARCIAPIEDI A (stoisko autobus niebieski) wysiąść na 8 przystanku na początku Via XX. settembre.
Taksówką:
Od głównego dworca kolejowego Verona Porta Nuova kosztuje około 7 lub 10 niedziel czasu w nocy i święta.
Samochodem:
Autostradą A4 i zjazd na zjazdu Verona Sud, skręcić w lewo i iść w dół podziemnego w kierunku centrum. Obniżyć Corso Porta Nuova w Piazza Br, skręcić w prawo prosto do Via Pallone, przejechać Ponte Aleardi i skręcić w lewo w Lungadige Porta Vittoria do ostatniej światłach skręcić w prawo w Via San Paolo, a następnie Via XX Settembre 7 do n lub skręcić w prawo w Via Dell Artigliere i zaparkować na końcu Via DellUniversit w parkingu PASSALACQUA.
Na piechotę:
Od głównego dworca kolejowego Verona Porta Nuova przejść wzdłuż Corso Porta Nuova, przejechać Piazza Br zejść Vicolo Borella, zejść Via Leoncino następnie skręcić w prawo w Via Leoni i krzyż Ponte Navi, zszedł Via San Paolo, a następnie Via XX Settembre n 7 na lewym boku, spojrzeć na etykietę dzwon BB Ai Leoni i pierścienia.

Zwrócić uwagę na dwóch prostych, ale ważnych rzeczy!

1) Numery autobusów 11 - 12 - 13 się 90 - 92 - 98, po 19:30, w niedziele i święta. Nadal działają one z tego samego przystanku autobusowego.
2) Nazwy ulic są zwykle napisane na stronach budynków na początku i na końcu każdej ulicy. Spójrz na ściany!