X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do B&B Ai Leoni

Via XX Settembre n� 7, Verona, Włochy

Mapa i dojazd


90%Ocena

  • 100%Dobry towar za tę cenę
  • 100%Bezpieczeństwo
  • 90%Lokalizacja
  • 80%Personel
  • 80%Atmosfera
  • 100%Czystość
  • 80%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Samolotem:
Z lotniska Valerio Catullo shuttle Aerobus, który łączy lotnisko z dworca głównego w Weronie, Verona Porta Nuova. Po przyjeździe tutaj, postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami.
Pociągiem:
Wysiąść na główny dworzec kolejowy Verona Verona Porta Nuova.
Autobusem:
Od głównego dworca kolejowego Verona Porta Nuova złapać lokalny autobus nr 11 AMT - 12 - 13 z MARCIAPIEDI A (autobus stoją niebieski-) .get się na 8 przystanku autobusowego na początku Via XX Settembre.
Taksówką:
Od głównego dworca kolejowego Verona Porta Nuova kosztuje około 7 lub 10 nocy Niedziele Godzina i dni wolnych.
Samochodem:
Autostradą A4 i zjazd na zjazdu Verona Sud, skręcamy w lewo i iść w dół przejście podziemne w kierunku centrum. Jedź w dół Corso Porta Nuova w Piazza Br, skręcić w prawo prosto na Via Pallone, przejechać Ponte Aleardi i skręcić w lewo w Lungadige dzielnicy Porta Vittoria do ostatniej światłach skręcić w prawo w Via San Paolo, a następnie Via XX Settembre 7 do n lub skręcić w prawo w Via Dell Artigliere i parku na końcu Via DellUniversit w parkingu PASSALACQUA.
Na piechotę:
Od głównego dworca kolejowego Verona Porta Nuova przejść wzdłuż Corso Porta Nuova, przejechać Piazza Br, zejść Vicolo Borella, zejść Via Leoncino następnie skręcić w prawo w Via Leoni i krzyż Ponte Navi, zszedł Via San Paolo, a następnie Via XX Settembre n 7 na lewym boku, spojrzeć na etykietę dzwonu BB Ai Leoni i pierścienia.

Zwróć uwagę na dwóch prostych, ale ważnych rzeczy!

1) numery autobusów 11 - 12 - 13 się 90 - 92 - 98 po 19:30, w niedziele i święta. Wciąż biegną z tego samego przystanku autobusowego.
2) Nazwy ulic są zwykle napisane na ścianach budynków, na początku i na końcu każdej ulicy. Spójrz na ściany!