X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do B&B Ai Leoni

Via XX Settembre n� 7, Verona, Włochy

Mapa i dojazd


92%Ocena

  • 94%Dobry towar za tę cenę
  • 89%Bezpieczeństwo
  • 92%Lokalizacja
  • 95%Personel
  • 93%Atmosfera
  • 94%Czystość
  • 89%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Samolotem:
Z lotniska Valerio Catullo shuttle Aerobus, który łączy lotnisko z głównego dworca kolejowego Verona, Verona Porta Nuova. Po przyjeździe tutaj, postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami.
Pociągiem:
Wysiąść na Dworzec Główny w Werona Verona Porta Nuova.
Autobusem:
Od głównego dworca kolejowego Verona Porta Nuova złapać lokalny autobus AMT n 11 - 12 - 13 od MARCIAPIEDI A (stoisko autobus niebieski) wysiąść na 8 przystanku na początku Via XX. settembre.
Taksówką:
Od głównego dworca kolejowego Verona Porta Nuova kosztuje około 7 lub 10 niedziel czasu w nocy i święta.
Samochodem:
Autostradą A4 i zjazd na zjazdu Verona Sud, skręcić w lewo i iść w dół podziemnego w kierunku centrum. Obniżyć Corso Porta Nuova w Piazza Br, skręcić w prawo prosto do Via Pallone, przejechać Ponte Aleardi i skręcić w lewo w Lungadige Porta Vittoria do ostatniej światłach skręcić w prawo w Via San Paolo, a następnie Via XX Settembre 7 do n lub skręcić w prawo w Via Dell Artigliere i zaparkować na końcu Via DellUniversit w parkingu PASSALACQUA.
Na piechotę:
Od głównego dworca kolejowego Verona Porta Nuova przejść wzdłuż Corso Porta Nuova, przejechać Piazza Br zejść Vicolo Borella, zejść Via Leoncino następnie skręcić w prawo w Via Leoni i krzyż Ponte Navi, zszedł Via San Paolo, a następnie Via XX Settembre n 7 na lewym boku, spojrzeć na etykietę dzwon BB Ai Leoni i pierścienia.

Zwrócić uwagę na dwóch prostych, ale ważnych rzeczy!

1) Numery autobusów 11 - 12 - 13 się 90 - 92 - 98, po 19:30, w niedziele i święta. Nadal działają one z tego samego przystanku autobusowego.
2) Nazwy ulic są zwykle napisane na stronach budynków na początku i na końcu każdej ulicy. Spójrz na ściany!