X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Aventura Boutique Hostel

12 Visegradi Street, 1st floor, XIII.district, Budapeszt, Węgry

Mapa i dojazd


93%Ocena

  • 95%Dobry towar za tę cenę
  • 100%Bezpieczeństwo
  • 90%Lokalizacja
  • 98%Personel
  • 90%Atmosfera
  • 95%Czystość
  • 80%Udogodnienia

JAK DOJECHAĆ

Do naszego Hostelu można dotrzeć następującymi środkami transportu miejskiego (przystanek nazywa się "Nyugati Pályaudvar" / Dworzec zachodni):
Metro 3 - linia niebieska
Tramwaje: 4,6
Autobusy: 6, 26, 91,191
Autobusy nocne: 914, 923, 950
Pociąg: z lotniska z Terminalu 1

Z "Nyugati Pályaudvar" (Dworzec Zachodni)
Jedynie krótki spacer: Z przejścia podziemnego należy kierować się na znak "Szent István krt./Váci út", jest to dosyć mała, pomarańczowa tabliczka, której można nie zauważyć. Łatwiej jest dojrzeć wielki znak "WC" i skierować się do wyjścia po jego lewej stronie. Stamtąd należy iść prosto Szent István Krt., nasza ulica (Visegrádi utca) będzie pierwszą po prawej.

HOSTEL NIE MA DUŻEGO SZYLDU! Znajduje się w dużym białym narożnym budynku, po lewej stronie ulicy Visegrádi. Obok wejścia do budynku znajduje się kilka dużych, czerwonych, starych szyldów Coca Coli. Po dojściu pod numer 12 na Visegrádi utca trzeba wcisnąć nr 5 na domofonie. Hostel znajduje się na pierwszym piętrze.

Jeśli dojeżdżamy metrem na stację Nyugati, po wyjściu należy skierować się w lewo i wjechać na górę ruchomymi schodami. Następnie trzymać się prawej strony, aż do zobaczenia dużego znaku WC i skierować się do wyjścia po jego lewej stronie. Stamtąd należy iść prosto Szent István Krt., nasza ulica (Visegrádi utca) będzie pierwszą po prawej.

Z "Keleti Pályaudvar" (Dworca Wschodniego)
Najpierw metrem nr 2 (linia czerwona) trzy przystanki do "Deák Ferenc tér" (kierunek: Déli Pályaudvar). Tam należy się przesiąść na metro nr 3 (linia niebieska) i wysiąść na drugim przystanku na Nyugati Páluaudvar (kierunek Újpest-központ). Stąd według instrukcji powyżej!

Z lotniska z terminalu 1
BEZPOŚREDNI POCIĄG DO NASZEGO HOSTELU W 20-25 MINUT!
Pociąg odjeżdża ze stacji znajdującej się obok budynku terminala co około pół godziny. Następnie dojeżdża w 25 min do stacji "Nyugati Palyaudvar" (Dworzec Zachodni), obok której znajduje się nasz hostel. Bilet kosztuje 300 Forintów (ok. 4,5 zł). Między 9.00 a 22.00 można go kupić w biurze "Tourinform" znajdującym się w budynku terminala. Poza tymi godzinami bilet można kupić w pociągu.
Z dworca Nyugati należy się kierować według wskazówek powyżej!

Z lotniska z terminalu 2
Regularne niebieskie autobusy komunikacji miejskiej ("Reptéri Busz", Autobus nr 200) kursują między lotniskiem (oboma terminalami) a pierwszą stacją metra nr 3 (linia niebieska, "Kőbánya Kispest"). Nim należy dojechać do stacji Nyugati Pályaudvar i kierować się w według wskazówek powyżej!

Z międzynarodowego dworca autobusowego (stacja metra "Népliget")
Ze stacji odjeżdża metro nr 3 (linia niebieska, kierunek: Újpest-központ), na 8 przystanku trzeba wysiąść na stacji Nyugati Palyaudvar i kierować się w według wskazówek powyżej!

!UWAGA!
Nie zapomnij kupić biletu na metro (bilet kosztuje 300 forintów) i skasować go przy wejściu, przed schodami ruchomymi!