X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Avalon House

55 Aungier Street, Dublin 2, Dublin, Irlandia

Mapa i dojazd


80%Ocena

  • 80%Dobry towar za tę cenę
  • 81%Bezpieczeństwo
  • 88%Lokalizacja
  • 84%Personel
  • 78%Atmosfera
  • 75%Czystość
  • 75%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z lotniska:
Najtańszym i najlepszym sposobem, aby dostać się tutaj jest na 16 autobusem z lotniska. Będzie podwieźć tuż obok schroniska na Aungier Street i kosztuje € 2,80. Upewnij się, że dokładną zmianę w żaden podany jest w autobusie. Podróż trwa około 40/60 minut i działa od 07:45 w dni powszednie i 08:30 w niedziele. Ostatni autobus jest 22:40 z wyjątkiem sobót, kiedy jest 22:20. Autobusy kursują mniej więcej co 20 minut, ale sprawdź rozkład jazdy na przystanku na dokładny czas. Najlepszym sposobem, aby wiedzieć, gdzie wysiąść, to po prostu poprosić kierowcę autobusu, aby poinformować - to jest sposób Dublin!

Jest express Aircoach że kursuje co 15 minut od 04:30 do północy, a potem pół godzinę, aż 04:30 i kosztuje € 7. Będzie to spadku można wyłączyć w Trinity College, dziesięć minut spacerem od hostelu. Od Trójcy schodzić Dame Street i skręć w lewo na południowej Wielkiej Georges Street. Aungier Street, gdzie się znajdują, jest kontynuacją tej ulicy. Jesteśmy po prawej stronie drogi, tuż za kościołem Karmelitów. Znaki drogowe są na ścianach budynków w Irlandii, więc uważaj na nich!

Taksówki z lotniska koszt ok. € 25 - € 30 i trwa około 20 minut, w zależności od pory dnia. W godzinach szczytu może zająć do 45 minut.

Z dworca autobusowego (Busaras):
Śledź linii tramwajowej na zachód w kierunku O'Connell Street - pięć minut spacerem. Można tam dojechać autobusem 16, 9 lub 122 w kierunku południowym na O'Connell Street. Wysiąść z autobusu na Aungier Street at 'schodów' kawiarni naprzeciwko dużego szarego kościele Karmelitów. Możesz zobaczyć hostel po drugiej stronie drogi - duża czerwono-murowany budynek wiktoriański. Alternatywnie, to tylko 30 minut spacerem od dworca kolejowego. Jeśli wydrukować mapę na tej stronie można nas znaleźć łatwo. Jeżeli zgubisz się po prostu do nas zadzwonić, a my wyślemy Ci w dobrym kierunku.

Z terminalu promowego w północną ścianę:
Catch the City Express do dworca autobusowego (Busaras) i kierować przede

Z terminalu promowego Dun Laoghaire:
46A autobus zaprowadzi Cię do Zielonej św Zachodzie, skąd jesteś tylko 2 minuty spacerem. Można również uzyskać DART do Pearse Street i Tara Street, 20 minut spacerem od hostelu.

Od stacji Heuston:
Wziąć numer 92 autobus do Kildare Street. Jeśli się pociągiem nie trzeba płacić za autobus - wystarczy włożyć bilet w maszynie, gdy pojawi się on. Idź na górę Kildare Street, aż dojdziesz do Stephens Green. Skręć w prawo i dalej, aż dotrzesz Grafton Street. Śledź Zielone okolice w lewo i skręcić w prawo na York Street. Schronisko jest w dolnej części tej ulicy.