X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Athens Backpackers

12 Makri Street, 11742 Athens, Ateny, Grecja

Mapa i dojazd


87%Ocena

  • 85%Dobry towar za tę cenę
  • 87%Bezpieczeństwo
  • 97%Lokalizacja
  • 88%Personel
  • 82%Atmosfera
  • 86%Czystość
  • 82%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Turystow zajęcia;
(Athens Airport) Weź niebieską linię do Syntagma squre, przełącznik do pociągu czerwona linia w kierunku 'Alexandros Agios Dimitrios Panagoulis / "i wysiąść na pierwszym przystanku (Acropoli Station. Zjedź metra prosto (" Makrigianni / Athanasiou Diakou' ). Idź prosto w dół Athanasiou Diakou i skręcić w pierwszą w lewo na Makri Street. hostel znajduje się po lewej stronie ulicy, w Makri 12.


Studia; Veikou 3, Makrigiani Ateny 11742.

Metrem

Od El.Venizelos (lotnisko w Atenach)
Weź niebieską linię do Placu Syntagma, przełączyć się do czerwonej linii w kierunku pociągu "Alexandros Agios Dimitrios Panagioulis /" i wysiąść na pierwszym przystanku (Akropoli Station). Zjedź metra na lewo ("Makriyianni / Dionysiou Areopagitou"). Będzie pochodzić z Bruk spacer sposób. Skręć w prawo i idź prosto Makrigianni ul.
Przejść obok Sandwich Bar Everest po lewej stronie. Zobaczysz nowego Muzeum Akropolu po prawej stronie, a niektóre więcej kawiarni / restauracji w lewo.
100 metrów w dół, dojdziesz do pięciu skrzyżowania z sygnalizacją świetlną. Idź prosto, skręcając lekko w prawo na Veikou Street. Jesteśmy 3 Doors Down na Ciebie letf Veikou 3, kiosk i sklep z telefonu wiatru powinno być po lewej stronie, tuż obok nich widać Help Desk Athens Studios w żółtej płytki.

(Mapy google link)
http://www.athensstudios.gr/index.php?content=google-map

Strzeż pobrania kieszenie na lotniskach, w portach i stacji metra.