X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Astor Victoria

71 Belgrave Road, Victoria, Londyn, Anglia

Mapa i dojazd


85%Ocena

  • 83%Dobry towar za tę cenę
  • 86%Bezpieczeństwo
  • 92%Lokalizacja
  • 90%Personel
  • 85%Atmosfera
  • 79%Czystość
  • 81%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Najbliższa stacja metra to Pimlico. Były bardzo krótki spacer z tego miejsca. Było kilka minut spacerem od dworca kolejowego Victoria i autobusowego.

Jeśli jesteś przybyciu na Victoria Station pociągiem lub autokarem łatwiej jest po prostu iść do schroniska stamtąd, ale jeśli jesteś pochodzących z innych miejsc w Londynie przez Underground / Tube pewno wysiąść na stacji metra Pimlico.

Od stacji metra Pimlico:
Po wyjściu stacji zjazd, który mówi "wyjście Rampayne Street '. Spacer w kierunku kościoła przed Tobą i skręcić w prawo na St Georges Sq. To czym się Belgrave Rd i hostel jest na # 71, dwa bloki w dół po prawej stronie.

Od Victoria metra i dworca kolejowego:
Z dworca Victoria skręcić w lewo w Buckingham Palace Road, a następnie skręcić w lewo, kiedy dojdziesz Eccleston Bridge Rd. Eccleston Bridge Rd ostatecznie staje Belgrave Rd po Eccleston Sq a następnie Warwick Sq; Schronisko jest na # 71, o cztery przecznice w dół po lewej stronie.

Od dworca autobusowego Victoria:
Skręć w lewo w Buckingham Palace Road, a następnie skręcić w prawo po osiągnięciu Eccleston Bridge Rd. Eccleston Bridge Rd ostatecznie staje Belgrave Rd po Eccleston Sq a następnie Warwick Sq; Schronisko jest na # 71, o cztery przecznice w dół po lewej stronie.

Z lotniska Heathrow:
Przez metra / Tube: Weź Piccadilly Line (Dark Blue) do Zielonej Park Station, a następnie przenieść na południowym linię Victoria (jasnoniebieski) do stacji metra Pimlico. Po wyjściu stacji Pimlico, zjazd, który mówi "wyjście Rampayne Street '. Spacer w kierunku kościoła przed Tobą i skręcić w prawo na St Georges Sq. To czym się Belgrave Rd i hostel jest na # 71, dwa bloki w dół po prawej stronie.

Z lotniska Gatwick:
Pociągiem: pociągiem Gatwick Express do stacji Victoria. Spacer w holu głównym dworca, a następnie schodami ruchomymi do centrum handlowego Victoria Place. Spacer po centrum handlowym, a wyjdziesz na Eccleston Bridge Rd. Skręć w lewo i Eccleston Bridge Rd staje Belgrave Rd (po kilku zmianach nazwy); Schronisko jest na # 71, o cztery przecznice w dół po lewej stronie.

Z lotniska Stansted:
Autobusem: Weź Terravision National Express lub autobusem do dworca autobusowego Victoria. Z kolei stacji w lewo na Buckingham Palace Road, a następnie skręcić w prawo po osiągnięciu Eccleston Bridge Rd. Eccleston Bridge Rd staje Belgrave Rd (po kilku zmianach nazwy); Schronisko jest na # 71, o cztery przecznice w dół po lewej stronie.
Pociągiem: Pociągiem Stansted Express do stacji Liverpool Street. Stamtąd przejazd do stacji metra i weź okręgiem (żółty) do Victorii, gdzie przenieść ponownie do kierunku południowym Victoria linii (jasnoniebieski) i wysiąść na następnym przystanku, Pimlico. Po wyjściu stacji Pimlico, zjazd, który mówi "wyjście Rampayne Street '. Spacer w kierunku kościoła przed Tobą i skręcić w prawo na St Georges Sq. To czym się Belgrave Rd i hostel jest na # 71, dwa bloki w dół po prawej stronie.

Z lotniska Luton:
Autobusem: Weź Green Line Bus # 737 na Victoria Coach Station. Z dworca skręcić w lewo w Buckingham Palace Rd. i skręcić w prawo po osiągnięciu Eccleston Bridge Rd. Eccleston Bridge Rd staje Belgrave Road; Hostel znajduje się o cztery przecznice w dół po lewej stronie.
Pociągiem: Weź bezpłatny transfer do dworca kolejowego Luton Airport Parkway. Stamtąd Luton Express do stacji Paddington, a następnie przenieść się do metra. Zapoznaj się z linii Bakerloo Southbound do Oxford Circus i przenieść do południowym Victoria linii i wysiąść na stacji metra Pimlico. Po wyjściu stacji Pimlico, zjazd, który mówi "wyjście Rampayne Street '. Spacer w kierunku kościoła przed Tobą i skręcić w prawo na St Georges Sq. To czym się Belgrave Rd i hostel jest na # 71, dwa bloki w dół po prawej stronie.

Od dworca kolejowego Waterloo:
Przez metra / Tube: Weź południowym linii Northern (czarny) do Stockwell stacji i zmienić na Victoria Linia (jasnoniebieski) kierunku północnym. Wysiąść na stacji metra Pimlico i jak jesteś pozostawiając zjazd, który mówi "wyjście Rampayne Street '. Spacer w kierunku kościoła przed Tobą i skręcić w prawo na St Georges Sq. To czym się Belgrave Rd i hostel jest na # 71, dwa bloki w dół po prawej stronie.