Hostelworld.com

Astor Victoria

Ceny
mapa
Recenzje
 • Dobry towar za tę cenę 8.2
 • Bezpieczeństwo 8.7
 • Lokalizacja 9.1
 • Personel 8.8
 • Atmosfera 8.3
 • Czystość 7.9
 • Udogodnienia 7.9

Lokalizacja

71 Belgrave Road, Victoria

Wskazówki Odnośnie Placówki

Przetłumaczone przez Google
Najbliższa stacja metra to Pimlico. Były bardzo krótki spacer z tego miejsca. Było kilka minut spacerem od dworca kolejowego Victoria i autobusowego.

Jeśli jesteś przybyciu na Victoria Station pociągiem lub autokarem łatwiej jest po prostu iść do schroniska stamtąd, ale jeśli jesteś pochodzących z innych miejsc w Londynie przez Underground / Tube pewno wysiąść na stacji metra Pimlico.

Od stacji metra Pimlico:
Po wyjściu stacji zjazd, który mówi "wyjście Rampayne Street '. Spacer w kierunku kościoła przed Tobą i skręcić w prawo na St Georges Sq. To czym się Belgrave Rd i hostel jest na # 71, dwa bloki w dół po prawej stronie.

Od Victoria metra i dworca kolejowego:
Z dworca Victoria skręcić w lewo w Buckingham Palace Road, a następnie skręcić w lewo, kiedy dojdziesz Eccleston Bridge Rd. Eccleston Bridge Rd ostatecznie staje Belgrave Rd po Eccleston Sq a następnie Warwick Sq; Schronisko jest na # 71, o cztery przecznice w dół po lewej stronie.

Od dworca autobusowego Victoria:
Skręć w lewo w Buckingham Palace Road, a następnie skręcić w prawo po osiągnięciu Eccleston Bridge Rd. Eccleston Bridge Rd ostatecznie staje Belgrave Rd po Eccleston Sq a następnie Warwick Sq; Schronisko jest na # 71, o cztery przecznice w dół po lewej stronie.

Z lotniska Heathrow:
Przez metra / Tube: Weź Piccadilly Line (Dark Blue) do Zielonej Park Station, a następnie przenieść na południowym linię Victoria (jasnoniebieski) do stacji metra Pimlico. Po wyjściu stacji Pimlico, zjazd, który mówi "wyjście Rampayne Street '. Spacer w kierunku kościoła przed Tobą i skręcić w prawo na St Georges Sq. To czym się Belgrave Rd i hostel jest na # 71, dwa bloki w dół po prawej stronie.

Z lotniska Gatwick:
Pociągiem: pociągiem Gatwick Express do stacji Victoria. Spacer w holu głównym dworca, a następnie schodami ruchomymi do centrum handlowego Victoria Place. Spacer po centrum handlowym, a wyjdziesz na Eccleston Bridge Rd. Skręć w lewo i Eccleston Bridge Rd staje Belgrave Rd (po kilku zmianach nazwy); Schronisko jest na # 71, o cztery przecznice w dół po lewej stronie.

Z lotniska Stansted:
Autobusem: Weź Terravision National Express lub autobusem do dworca autobusowego Victoria. Z kolei stacji w lewo na Buckingham Palace Road, a następnie skręcić w prawo po osiągnięciu Eccleston Bridge Rd. Eccleston Bridge Rd staje Belgrave Rd (po kilku zmianach nazwy); Schronisko jest na # 71, o cztery przecznice w dół po lewej stronie.
Pociągiem: Pociągiem Stansted Express do stacji Liverpool Street. Stamtąd przejazd do stacji metra i weź okręgiem (żółty) do Victorii, gdzie przenieść ponownie do kierunku południowym Victoria linii (jasnoniebieski) i wysiąść na następnym przystanku, Pimlico. Po wyjściu stacji Pimlico, zjazd, który mówi "wyjście Rampayne Street '. Spacer w kierunku kościoła przed Tobą i skręcić w prawo na St Georges Sq. To czym się Belgrave Rd i hostel jest na # 71, dwa bloki w dół po prawej stronie.

Z lotniska Luton:
Autobusem: Weź Green Line Bus # 737 na Victoria Coach Station. Z dworca skręcić w lewo w Buckingham Palace Rd. i skręcić w prawo po osiągnięciu Eccleston Bridge Rd. Eccleston Bridge Rd staje Belgrave Road; Hostel znajduje się o cztery przecznice w dół po lewej stronie.
Pociągiem: Weź bezpłatny transfer do dworca kolejowego Luton Airport Parkway. Stamtąd Luton Express do stacji Paddington, a następnie przenieść się do metra. Zapoznaj się z linii Bakerloo Southbound do Oxford Circus i przenieść do południowym Victoria linii i wysiąść na stacji metra Pimlico. Po wyjściu stacji Pimlico, zjazd, który mówi "wyjście Rampayne Street '. Spacer w kierunku kościoła przed Tobą i skręcić w prawo na St Georges Sq. To czym się Belgrave Rd i hostel jest na # 71, dwa bloki w dół po prawej stronie.

Od dworca kolejowego Waterloo:
Przez metra / Tube: Weź południowym linii Northern (czarny) do Stockwell stacji i zmienić na Victoria Linia (jasnoniebieski) kierunku północnym. Wysiąść na stacji metra Pimlico i jak jesteś pozostawiając zjazd, który mówi "wyjście Rampayne Street '. Spacer w kierunku kościoła przed Tobą i skręcić w prawo na St Georges Sq. To czym się Belgrave Rd i hostel jest na # 71, dwa bloki w dół po prawej stronie.
 • Dobry towar za tę cenę 8.2
 • Bezpieczeństwo 8.7
 • Lokalizacja 9.1
 • Personel 8.8
 • Atmosfera 8.3
 • Czystość 7.9
 • Udogodnienia 7.9
Przeczytaj wszystkie recenzje ZAREZERWUJ
Astor Victoria Located at 71 Belgrave Road, Victoria, London.
Astor Victoria
England
London Central London SW1V 2BG 71 Belgrave Road, Victoria
84% 10555
51.4902284 -0.1375651
Astor Victoria
    Pokoje dostępne

Mobilna aplikacja Hostelworld

Rezerwuj w dowolnym miejscu i czasie korzystając z nowej aplikacji mobilnej Hostelworld

Wyszukuj i rezerwuj wybierając z ponad 33 000 obiektów noclegowych w ponad 170 krajach z dowolnego miejsca.

Zaloguj Się, Aby Otrzymywać Biuletyn

Wysyłamy Twoje dane

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera!

Zapisz się do otrzymywania naszego comiesięcznego Newslettera, aby otrzymywać najlepsze oferty hosteli i nowości prosto do skrzynki odbiorczej. Możesz zrezygnować w dowolnym momencie.