X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Astor Victoria

71 Belgrave Road, Victoria, Londyn, Anglia

Mapa i dojazd


84%Ocena

  • 83%Dobry towar za tę cenę
  • 84%Bezpieczeństwo
  • 91%Lokalizacja
  • 91%Personel
  • 83%Atmosfera
  • 78%Czystość
  • 79%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Najbliższa stacja metra jest Pimlico. Były bardzo krótki spacer z tego miejsca. Było zaledwie kilka minut spacerem od dworca kolejowego i stacji Victoria Coach.

Jeśli jesteś przybyciu na Victoria Station pociągiem lub autokarem łatwiej jest po prostu iść do schroniska stamtąd, ale jeśli jesteś pochodzących z innych w Londynie przez metra / Tube pewno wysiąść na stacji metra Pimlico.

Od stacji metra Pimlico:
Po wyjściu stacji zjazd, który mówi "wyjście Rampayne Street '. Chodzić do kościoła przed tobą i skręcić w prawo na St Georges Sq. To wtedy się Belgrave Rd i hostel jest w nr 71, dwie przecznice w dół po prawej stronie.

Od stacji metra Victoria i dworca kolejowego:
Z kolei Victoria Station w lewo w Buckingham Palace Road, a następnie skręcić w lewo, kiedy dojdziesz Eccleston Bridge Rd. Eccleston Bridge Rd ostatecznie staje Belgrave Rd po Eccleston Sq a następnie Warwick Sq; Schronisko jest w nr 71, o cztery przecznice w dół po lewej stronie.

Od dworca autobusowego Victoria:
Skręć w lewo w Buckingham Palace Road, a następnie skręcić w prawo po osiągnięciu Eccleston Bridge Rd. Eccleston Bridge Rd ostatecznie staje Belgrave Rd po Eccleston Sq a następnie Warwick Sq; Schronisko jest w nr 71, o cztery przecznice w dół po lewej stronie.

Z lotniska Heathrow:
Przez metra / Tube: Take Piccadilly Line (Dark Blue) w Park Station Zielonej a następnie przenieść do kierunku południowym Victoria Line (jasnoniebieski) do stacji metra Pimlico. Po wyjściu stacji Pimlico, zjazd, który mówi "wyjście Rampayne Street '. Chodzić do kościoła przed tobą i skręcić w prawo na St Georges Sq. To wtedy się Belgrave Rd i hostel jest w nr 71, dwie przecznice w dół po prawej stronie.

Z lotniska Gatwick:
Pociągiem: Pociągiem Gatwick Express do Victoria Station. Spacerem do głównej hali dworca, a następnie schodami ruchomymi do centrum handlowego Victoria Place. Spacer po centrum handlowym i wyjdziesz na Eccleston Bridge Rd. Skręć w lewo i Eccleston Bridge Rd staje Belgrave Rd (po kilku zmianach nazwy); Schronisko jest w nr 71, o cztery przecznice w dół po lewej stronie.

Z lotniska Stansted:
Autobusem: Weź Terravision National Express lub autobusem do dworca autobusowego Victoria. Z kolei stacja w lewo na Buckingham Palace Road, a następnie skręcić w prawo po osiągnięciu Eccleston Bridge Rd. Eccleston Bridge Rd staje Belgrave Rd (po kilku nazwa zmienia); Schronisko jest w nr 71, o cztery przecznice w dół po lewej stronie.
Pociągiem: Pociągiem Stansted Express do stacji Liverpool Street. Stamtąd przejazd do stacji metra i zabierz Circle Line (żółta) do Wiktorii, gdzie przenosi się ponownie do kierunku południowym Victoria Line (jasnoniebieski) i wysiąść na następnym przystanku, Pimlico. Po wyjściu stacji Pimlico, zjazd, który mówi "wyjście Rampayne Street '. Chodzić do kościoła przed tobą i skręcić w prawo na St Georges Sq. To wtedy się Belgrave Rd i hostel jest w nr 71, dwie przecznice w dół po prawej stronie.

Z lotniska Luton:
Autobusem: Weź autobus Green Line # 737 do dworca autobusowego Victoria. Z kolei stacja w lewo na Buckingham Palace Rd. i skręcić w prawo po osiągnięciu Eccleston Bridge Rd. Eccleston Bridge Rd staje Belgrave Road; Schronisko jest o cztery przecznice w dół po lewej stronie.
Pociągiem: Weź bezpłatny transfer do dworca kolejowego Luton Airport Parkway. Stamtąd do Luton Express do stacji Paddington, a następnie przenieść się do metra. Weź Southbound linia Bakerloo do Oxford Circus i przenieść do kierunku południowym Victoria linii i wysiąść na stacji metra Pimlico. Po wyjściu stacji Pimlico, zjazd, który mówi "wyjście Rampayne Street '. Chodzić do kościoła przed tobą i skręcić w prawo na St Georges Sq. To wtedy się Belgrave Rd i hostel jest w nr 71, dwie przecznice w dół po prawej stronie.

Od dworca kolejowego Waterloo:
Przez metra / Tube: Weź southbound linii Northern (czarny) do Stockwell Station i przesiąść się na linię Victoria (jasnoniebieski) w kierunku północnym. Wysiąść na stacji metra Pimlico i jak jesteś pozostawiając zjazd, który mówi "wyjście Rampayne ulicy". Chodzić do kościoła przed tobą i skręcić w prawo na St Georges Sq. To wtedy się Belgrave Rd i hostel jest w nr 71, dwie przecznice w dół po prawej stronie.