X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Astor Queensway

45 Queensborough Terrace, Bayswater, Londyn, Anglia

Mapa i dojazd


89%Ocena

  • 86%Dobry towar za tę cenę
  • 91%Bezpieczeństwo
  • 93%Lokalizacja
  • 96%Personel
  • 88%Atmosfera
  • 87%Czystość
  • 83%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z lotniska Heathrow metrem (Tube / Metro):
Podjąć Piccadilly Line (ciemno niebieska) do stacji Earls Court, a następnie przesiąść się na linię w kierunku północnym (Dzielnica ciemny zielony) poprzez Edgware Road do stacji Bayswater. Od stacji Bayswater, skręcić w prawo i idź na górę Queensway, a następnie skręcić w lewo i po lewej drugi Queensway jest Queensborough Terrace.

Z Heathrow Airport przez A2 Airbus:
Weź A2 Airbusa z Heathrow i wysiąść na Queensway w Bayswater. Idź na wschód wzdłuż Bayswater Road; Queensborough Terrace jest drugą ulicę w lewo po Queensway.

Z lotniska Gatwick:
Pociągiem Gatwick Express do stacji Victoria. Przejdź do metra systemu w kierunku zachodnim Circle Line (żółta) do stacji Bayswater. Od stacji Bayswater należy skręcić w prawo i idź na górę Queensway, a następnie skręcić w lewo i po lewej drugi Queensway jest Queensborough Terrace.

Od stacji Waterloo:
Zapoznaj się z jadącym na zachód Jubilee Line (srebrny) na Bond Street i przesiąść się w kierunku zachodnim Central Line (czerwona) i nadal Queensway stacji. Od Queensway idź na wschód wzdłuż Bayswater Road, a drugi po lewej stronie ulicy jest Queensborough Terrace.

Z dworca Victoria:
Zapoznaj się z jadącym na zachód Circle Line (żółta) do stacji Bayswater. Z dworca skręcić w prawo i idź na górę Queensway, a następnie skręcić w lewo, a po drugie w lewo Queensway Queensborough Terrace.