X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Astor Queensway

45 Queensborough Terrace, Bayswater, Londyn, Anglia

Mapa i dojazd


87%Ocena

  • 85%Dobry towar za tę cenę
  • 89%Bezpieczeństwo
  • 91%Lokalizacja
  • 95%Personel
  • 86%Atmosfera
  • 84%Czystość
  • 81%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z Heathrow Airport metrem (Tube / Metro):
Podjąć Piccadilly Line (ciemno niebieski) do stacji Earls Court, a następnie zmienić na District Line w kierunku północnym (ciemny zielony) przez Edgware Road do stacji Bayswater. Od stacji Bayswater, skręcić w prawo i iść na górę Queensway, a następnie skręcić w lewo, a drugi po Queensway jest Queensborough Terrace.

Z Heathrow Airport przez A2 Airbus:
Weź A2 Airbusa z Heathrow i wysiąść na Queensway w Bayswater. Idź na wschód wzdłuż Bayswater Road; Queensborough Terrace jest druga ulica po lewej stronie, po Queensway.

Z lotniska Gatwick:
Pociągiem Gatwick Express do Victoria Station. Przejdź do systemu metra w kierunku zachodnim Circle Line (żółta) do stacji Bayswater. Od Bayswater Station skręcić w prawo i iść na górę Queensway, a następnie skręcić w lewo, a drugi w lewo po Queensway jest Queensborough Terrace.

Od stacji Waterloo:
Weź westbound Jubilee Line (srebrny) do Bond Street i przesiąść się w kierunku zachodnim linii Central (czerwona) i nadal Queensway stacji. Od Queensway chodzić na wschód wzdłuż Bayswater Road i druga ulica po lewej stronie jest Queensborough Terrace.

Od stacji Victoria:
Weź westbound Circle Line (żółta) do stacji Bayswater. Z dworca należy skręcić w prawo i idź na górę Queensway, a następnie skręcić w lewo, a drugi w lewo po Queensway jest Queensborough Terrace.