Uwielbiamy ten hostel! Ma naszą pełną aprobatę za niezmiennie wysoką ocenę klientów i świetną jakość.
Darmowe WiFi

Astor Museum Inn

Bezpłatne odwołanie rezerwacji Zarezerwuj z 4-dniowym wyprzedzeniem, aby móc bezpłatnie anulować rezerwację.

8.3
Fantastyczny
9471 recenzja/-e/-i
Idealna lokalizacja
Znakomity personel
Doskonała czystość

Hostelworld mówi

Note: 18-40 yrs old only. Astor Museum won 1st Best Small hostel chain and 1st in the Lifetime achievement awards at the 2015 Hoscars! Astor Museum Inn is across the street from the British Museum in "a classy part of town", according to one Hostelworld user. Our reviewers have praised this hostel's "awesome, very friendly staff" who offer "excellent service for the value". We've noticed that this hostel sees a lot of repeat guests who seem to come back because there's "always something going on" in this "very chilled out" hostel with a "relaxed and hippie" atmosphere.

Opis nieruchomości

Z Muzeum Brytyjskim dosłownie na wyciągnięcie ręki, nie sposób przebić lokalizacji tego hostelu! Położony w samym sercu centrum Londynu, znajduje się w odległości krótkiego spaceru od kultowych atrakcji, takich jak Piccadilly Circus, Trafalgar Square i Covent Garden.
Nie ma znaczenia, czy robisz zakupy na legendarnej Oxford Street, oglądasz sztukę w światowej sławy dzielnicy teatralnej Leicester Square, jesz kolację w China Town, pijesz drinki w Soho lub imprezujesz na West Endzie, zawsze jesteś w odległości krótkiego spaceru do domu na miłej i cichej ulicy w niesamowitej okolicy!
W momencie przekroczenia naszych drzwi stajesz się częścią naszej rodziny i chcemy, abyś miał niesamowite doświadczenie! Chcemy, aby każdy szczegół - od naszych super czystych łazienek i wygodnych poduszek po niezapomniane imprezy towarzyskie - był idealny, zapewniając londyńską przygodę, która jest 10 na 10!
Do pobytu u nas wymagany jest WAŻNY dokument tożsamości wydany przez rząd, a WSZYSCY goście muszą mieć od 18 do 40 lat.
W naszym niesamowitym hostelu będziesz miał pełny dostęp do:
- bezpłatnego szybkiego Wi-Fi w całym budynku oraz bezpłatnego dostępu do komputera
- 24-godzinna recepcja, w której można uzyskać wszystko, czego potrzebujesz (w tym późne zameldowanie/wczesne wymeldowanie)
- Monitoring działający 24 godziny na dobę
- Szafki do przechowywania kosztowności w cenie 1 GBP za szafkę dziennie (maks. 14 dni).
- Przechowalnia bagażu jest bezpłatna w dniu przyjazdu! Możesz zostawić swoje rzeczy od 2 GBP za torbę w dniu wyjazdu (7,50 GBP za torbę na co dzień).
- Pralnia dostępna przez całą dobę. Bezpłatne suszarki do włosów i sprzęt do prasowania
- Jadalnia i wspólny obszar, aby cieszyć się posiłkiem lub spotkać innych podróżnych
- Piękny salon z wygodnymi sofami i ogromnym ekranem do projekcji filmów i sportu!
Chociaż rząd zniósł wiele ograniczeń, nadal będziemy robić wszystko, co w naszej mocy, aby zapewnić Ci bezpieczeństwo podczas pobytu u nas!
Oto kilka informacji na temat rzeczy, które będą nieco inne niż zwykle -
Godziny pracy recepcji
- Wymeldowanie odbywa się między 8:00 a 10:00.
- Zameldowanie jest dostępne między 14:00 a 22:00 (prosimy o poinformowanie nas o godzinie przyjazdu, aby upewnić się, że ktoś będzie tam, aby powitać Cię z zamaskowanym uśmiechem!)
(Pracownik jest dostępny 24 godziny na dobę w nagłych wypadkach, numer zostanie podany w razie jakichkolwiek problemów lub można zadzwonić bezpośrednio na numer hostelu).?
Śniadanie charytatywne
- Śniadanie nie będzie dostępne, dopóki nie będzie to w pełni bezpieczne, będziemy mieć specjalną mapę Londynu do zeskanowania, abyś mógł znaleźć pyszną ucztę i inne najlepsze wskazówki w całym mieście!
Obszary wspólne
- Kuchnia i części wspólne są z powrotem otwarte! Whoop Whoop! (Kuchnia i salony zostaną zamknięte o północy i ponownie otwarte o 8 rano).
Samoizolacja - Goście, którzy chcą samoizolować się w hostelu, muszą to zrobić w prywatnym pokoju, goście nie mogą wykonywać okresu samoizolacji, jeśli przyjeżdżają z zagranicy we wspólnych akademikach.
Uwaga - ze względu na bezpieczeństwo innych, osoby wykazujące objawy Covid-19 nie będą mogły przebywać w hostelu. Zalecamy powrót do domu w przypadku podróży krajowych lub skorzystanie ze specjalistycznego zakwaterowania do samoizolacji.
Pomocne dodatki (Ukryte koszty są uciążliwe! Jeśli możemy dać ci to za darmo, zrobimy to, jeśli nie możemy zrobić tego jak najtaniej!).
- Bezpłatne mapy miasta
- Informacja turystyczna, piesze wycieczki i porady dotyczące lokalnych atrakcji i transportu (24 godziny)
- Codzienne wydarzenia organizowane dla naszych gości
- Klucz do pokoju to depozyt gotówkowy w wysokości 5 GBP
- Kłódki i adaptery dostępne za kaucją w wysokości 5 GBP
- Zniżki w lokalnych restauracjach i kawiarniach
- Ręczniki są dostępne do wypożyczenia za £2.50
- Bezpłatne urządzenia do drukowania (karty pokładowe, bilety itp.)
- Czysta pościel na łóżku gotowa do spania!
- Możliwość późnego wymeldowania do południa (rezerwacja z wyprzedzeniem w recepcji)!
- Bankomat
Należy pamiętać, że nasze pokoje typu "Basic" zapewniają dostęp do wszystkich naszych niesamowitych udogodnień! Jednak budynek znajduje się w odległości krótkiego spaceru (1 minuta) od głównego budynku, ale jeśli czegoś potrzebujesz, jest bezpośredni telefon, który połączy Cię z naszą recepcją.
Zwycięzca No.1 Small Hostel Group na całym świecie oraz Lifetime Achievement Award za doskonałość w branży hostelowej. Dbamy o to, aby każdy gość był zadowolony, a w razie jakichkolwiek problemów jesteśmy zawsze gotowi do pomocy! Z tego i wielu innych powodów pobyt w Astor Hostels jest najlepszym wyborem dla każdego, kto zwiedza Londyn z ograniczonym budżetem!
Rezerwacji należy dokonywać dla osób powyżej 18 roku życia. Wszelkie rezerwacje dokonane dla osób poniżej minimalnego wieku zostaną anulowane i nie otrzymasz zwrotu pieniędzy. Hostel organizuje codzienne wydarzenia skierowane do turystów w wieku 18-30 lat, dlatego sugeruje się, że goście w wieku poniżej 40 lat będą cieszyć się hostelem najbardziej.
Dowód tożsamości należy okazać w dniu przyjazdu i może on obejmować paszport, prawo jazdy i dowód osobisty. Nie akceptujemy papierowych praw jazdy, legitymacji studenckich ani pracowniczych jako dowodu tożsamości, a nieokazanie dowodu lub kopii po przyjeździe spowoduje anulowanie rezerwacji bez zwrotu kosztów. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszych wyjaśnień.
W przypadku rezerwacji dla 10 lub więcej osób obowiązują inne zasady i dodatkowe opłaty. (Auto-translated from original language)

Recenzje i Oceny

Gości

Lokalizacja

Najnowsze opinie

16.10.2021
Clean, warm and conveniently located.
Mężczyzna, 25-30
16.03.2017
It's I guess around 7th time in Astor Hostel :) We always came for 2-3 days and we are always satisfied:) Great location, nice stuff :)
Kobieta, 25-30
07.02.2017
I would definitely stay again in this hostel, it's very close to the city centre, the staff are smiling and really helpful people. I also loved the vibrant atmosphere of this place! Thank you!
Mężczyzna, 18-24

• Gorący prysznic
    • Kuchnia
    • Telewizja kablowa
    • Odkryty taras
    • Suszarki do włosów do wynajęcia
    • Skrzynka bezpiecznego depozytu
    • Pralka do Prania