X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Astor Hyde Park

191 Queensgate, South Kensington, Londyn, Anglia

Mapa i dojazd


89%Ocena

  • 87%Dobry towar za tę cenę
  • 91%Bezpieczeństwo
  • 90%Lokalizacja
  • 92%Personel
  • 88%Atmosfera
  • 88%Czystość
  • 88%Udogodnienia

Dojazd od stacji metra Gloucester

Aby dojść do hostelu Astor Hyde Park, dostań się do stacji Gloucester. Na zewnatrz stacji skręć w lewo, następnie skręć w prawo na światłach w kierunku ulicy Cromwell. Idź wzdłuż ulicy, aż dojdziesz do następnych świateł i skręcić w lewo na Queens Gate. Hostel znajduje się na prawej stronie ok. 200m od końca ulicy.

Oto link do mapy:
http://maps.google.co.uk/maps?q=sw7+5eu&ie=UTF-8&oe=utf-8&rls=org.mozilla:en-GB:official&client=firefox-a&um=1&sa=X&oi=geocode_result&resnum=1&ct=image

Astor Hyde Park Hostel
191 Queens Gate
SW7 5EU

Z lotniska Heathrow

Korzystaj z linii metra: Piccadilly Line w strone Londynu i wysiąść na stacji Gloucester Road. Potem wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami powyżej, aby dostać się do naszego hostelu.

Z Gatwick

Korzystaj z pociąg�w Gatwick Express (lub podobne pociągi) do stacji London Victoria. Stamtąd korzystaj z Circle lub District linii metra w kierunku zachodnim (westbound), aż dojdziesz do stacji South Kensington, a następnie po prostu postępuj zgodnie z instrukcjami powyżej, aby dostać się do Astor Hyde Parku.

Z Stansted

Korzystaj z pociąg�w Stansted Express do stacji Liverpool Street. Stamtad korzystaj z linii metra Circle do stacji Gloucester Road. Następnie po prostu postępuj zgodnie z instrukcjami powyżej, aby dostać się do Astor Hyde Parku.

Można też jechać autobusem z Stansted (gdy wszystkie pociągi odjechały), kt�ry zabierze Cię na Victoria Coach Station. Z tamtąd przejdź na drugą strone do podziemia i korzystaj z linni metra Circle do stacji Gloucester Road.

Jeśli jednak korzystasz z autobusu ze Stansted, ponieważ nie ma więcej podziemnych usług, wsiądź do autobusu nocneg N52 z Victoria Station. Powiedz kierowcy autobusu, że chcesz się dosta do Queen's Gate � kierwoca powie ci kiedy masz wysiąśc. Oni są bardzo pomocni! Przystanek Royal Albert Hall jest tuż za rogiem od hostelu.