X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Ashoka Hostel

A Blk. Flr. 13, A4 Chung King Mansion, 36 - 44 Nat,Tsimshatsui, Hong Kong, Hongkong

Mapa i dojazd


67%Ocena

  • 69%Dobry towar za tę cenę
  • 66%Bezpieczeństwo
  • 90%Lokalizacja
  • 72%Personel
  • 52%Atmosfera
  • 61%Czystość
  • 57%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z lotniska:
Podróżni mają do wyboru biorąc, ten Citybus A21 trasy, taksówki lub MTR Airport Express, aby dotrzeć do naszego hostelu z lotniska.

Airport Bus:
Airport bus jest najbardziej popularna metoda, aby dostać się do Chungking Mansions. Stacja Airbus znajduje się w pobliżu hali B na poziomie przylotów (poziom 5) Hong Kong International Airport. Znajdź stoiska autobusu A21 Lotnisko Hung Hom KCR Station Route. Można zobaczyć mapę terminalu. Zwykle jest skład około 10. Autobus odjeżdża co ok. 10-15 minut. Taryfa jest HK 33 dolarów. Kiedy jesteś w autobusie, należy najpierw zabezpieczyć swój bagaż następnie znaleźć siedzieć na niższym poziomie. W 30-40 minut (zależy od ruchu) można dotrzeć do przystanku autobusowego nr 14 - Middle Road, Nathan Road. (1st jest lotnisko).

Kiedy wysiadłem z autobusu, skręcić w tylną drogę i chodzić w przybliżeniu o 50m, trwa około 30 sekund na piechotę. widać Chungking Mansions przodu wejście na prawej stronie. Pojawi się ogromny ekran telewizora wkleić na ścianie Chungking Mansions. Po upewnieniu się, jesteś w Chungking Mansions, chodzić do Blok (tylko być blisko Chungking Mansions przodu wejście). Możesz zobaczyć dwie windy, podejmują prawej stronie jeden (przystanek przy nieparzystej piętrze numerów), wciśnij 13-cia przycisk podłogi, gdy jesteś, skręcić w prawo, można znaleźć w naszym forum Gość Ashoka.

Taxi:
Z lotniska można dostać się do naszego pensjonatu bezpośrednio. Jest to najszybszy i najbardziej niezawodny sposób. To trwa około 30-40 minut. Jesteś zobowiązany do zapłaty o HK $ 250-260 na wycieczkę.

Taksówkarz nie może wiedzieć dokładnie, gdzie Chungking Mansions jest. Nawet jeśli nie, to może nie słyszeli o jego nazwy w języku angielskim. Jeśli będzie pomocne, aby pokazać im mapę lub chiński słowo. Nie ma lotniska taksówką, tylko regularne taksówki. Proszę złapać Red kolorowy jeden, ponieważ inne kolory nie przejść do obszaru Kowloon. Kiedy wysiadłem z taksówki, tylko znaleźć ogromny ekran telewizora wkleić na ścianie, że właśnie w Chungking Mansions. Powinien on być w zasięgu wzroku, kiedy wysiadł z taksówki.

Airport Express (AEL) / Kolej:
Dla pasażerów, którzy chcą równowagi pomiędzy komfortem i gospodarczych, Airport Express Kolej jest pewny wybór. Airport Express może być łatwo dostrzeżone w hali przylotów. Znajdziecie biletów maszyny na bocznych ścianach. Kup bilet na przystanku Kowloon. Należy wysiąść na stacji Kowloon. To zajmie 20 minut. Opłata jest HK 90 dolarów. Po 20 minutach jazdy, będzie przybywać na Kowloon Station. Bezpośredni siebie, aby wyjść A i hop na do taksówki trwa około 5 minut, aby dostać się do Chungking Mansions. Jesteś zobowiązany do zapłaty o HK $ 20 dla tej krótkiej podróży, można też wziąć transport autobusowy K5 iść do hotelu Holiday Inn. Wysiąść w hotelu Holiday Inn Golden Mile (Hotel). spacerem do strony Nathan Road i skręcić z lewej strony chodzić więcej 50 kroków, znajdziesz ogromny ekran telewizora wkleić na ścianie, że tylko Chungking Mansions.

Pociąg z Pekinu, Szanghaju i Guangzhou:
Jeśli zdecydujesz się na nieprzerwaną pociąg z Pekinu, Szanghaju i Guangzhou, Twój pociąg zatrzyma się na stacji Kowloon Hung Hom. Po wysiąść z pociągu, kupić bilet do stacji - East Kowloon. Kosztował HKD 3,5 dolarów jedna osoba, i wziąć 2 minuty. Po przyjeździe East Kowloon stacji wysiąść z K bramy - Middle Road. Po wychodzi na spacery w kierunku kierunku Nathan Road, chodzić na przedłużeniu prawej skrzyżowania, idź 100m oczywiście Chungking Mansions wejście główne, to trwa około 2 minut na piechotę.

Miasto Transport:
MTR (Mass Transit Railway): Jest to najbardziej popularny transport miejski dla zagranicznych listy turystycznej.
To trwa około 30 sekund spacerem od E bramy Tsim Sha Tsui stacji.
Znajdziesz ogromny ekran telewizora wkleić na ścianie, że właśnie w Chungking Mansions. Powinien on być w zasięgu wzroku, kiedy dostał od bramy E.
Po przybyciu na międzynarodowe lotnisko w Hongkongu, zanim odbiór bagażu, istnieje wiele bezpłatny telefon można użyć, skontaktuj się z nami bezpośrednio, będziemy kierować najprostszy sposób, aby przyjść do naszego Guest House.