Zrównoważony Rozwój Poziom 1
Darmowe WiFi

Ashanti Lodge Gardens

Bezpłatne odwołanie rezerwacji Zarezerwuj z 8-dniowym wyprzedzeniem, aby móc bezpłatnie anulować rezerwację.

859 recenzja/-e/-i
Idealna lokalizacja
Znakomity personel
Fantastyczna czystość

Opis nieruchomości

Położone u podnóża Góry Stołowej, Ashanti Lodge and Travel Centre jest bramą do Kapsztadu. Znane ze wspaniałych udogodnień, znakomitej obsługi i stuprocentowego bezpieczeństwa, Ashanti Lodge jest zabawnym, przyjaznym i łatwym sposobem na odkrycie Przylądka... i wiele więcej!
W odległości krótkiego spaceru od centrum miasta, w pobliżu wspaniałych plaż Kapsztadu, oferujemy wszelkie formy zakwaterowania - od kempingu i pokojów dla backpackerów po prywatne pokoje z łazienką w naszym pensjonacie za rogiem. Niedawno odnowiliśmy naszą wspaniałą wiktoriańską posiadłość dlatego w czystych i przytulnych pokojach znajdziecie wiele przydatnych innowacji, takich jak indywidualne lampki do czytania, osobiste sejfy i międzynarodowe gniazdka elektryczne.
Zrelaksuj się przy naszym musującym basenie, w zadbanych ogrodach lub na jednym z przestronnych balkonów i porośniętych palmami tarasów - albo przyłącz się do zabawy w naszym legendarnym Kumasi Bar z jego chłodnymi koktajlami i wspaniałymi widokami na góry. Na naszym olbrzymim telewizorze obejrzysz wszystkie najważniejsze wydarzenia sportowe, możesz też rozegrać swój własny mecz na naszym stole bilardowym. W barze serwujemy smaczne posiłki. Mamy również świetnie wyposażoną kuchnię dla przyrządzających własne jedzenie.
Pomożemy Ci zaplanować kolejną przygodę - czy to drogą lądową, pod wodą lub zagranicą. Od międzynarodowych safari po jednodniowe wycieczki, z wynajmem samochodów i rezerwacją zakwaterowania, obsługa naszego Travel Centre zapewni Wam najlepsze wrażenia z podróży, bez względu na to, dokąd w Afryce Południowej się wybierasz.

Recenzje i Oceny

Przyjazd
Wyjazd
Gości

Zrównoważony Rozwój Poziom 1

Hostel ten zaczął wprowadzać praktyki, które mają pozytywny wpływ na społeczeństwo i środowisko, przestrzegając podstaw Staircase to Sustainability.
Dowiedz się więcej

Lokalizacja

Najnowsze opinie

28.04.2017
Czysto, tanio, świetna lokalizacja, personel po prostu GENIALNY!
Mężczyzna, 31-40
9.7
28.12.2023
I enjoyed my stay at Ashanti. Nice rooms the facilities were clean. The staff working there very helpful and friendly. I thought it had a friendly social environment for tourists. I would recommend it:)
Mężczyzna, 41+
27.12.2023
Ashanti is a wonderful property with a very helpful staff. The common spaces are nice including pool, entrance green space, kitchen (spacious with oven), bar and washrooms (one with view of table mountain). The staff were kind and helpful.
Mężczyzna, 41+

• Pokojówka
    • Ekspresowa rejestracja/wymeldowanie
    • Kafejka internetowa
    • Wymeldowanie o późnej porze
    • Recepcja (ograniczone godziny)
    • Usługa budzenia
  • Jedzenie i napoje