X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Asakusa Ryokan Toukaisou

2-16-12 Nishi Asakusa, Taito-ku, Tokio, Japonia

Mapa i dojazd


81%Ocena

  • 81%Dobry towar za tę cenę
  • 82%Bezpieczeństwo
  • 88%Lokalizacja
  • 88%Personel
  • 73%Atmosfera
  • 77%Czystość
  • 75%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z lotniska Narita:
Weź Keisei Skyliner * pociąg do stacji Ueno (ostatni przystanek) i przenieść do Tokio Metro linii metra Ginza (około trzy minuty spacerem) i jeździć, że do stacji Tawaramachi.

Keisei ekspresowe (zamiast Skyliner) prowadzi również do Ueno i jest trochę tańsze, ale trochę wolniej.

Od lotniska Haneda:
Weź jednotorowe stacji Hamamatsucho i przenieść do linii JR i jeździć, że do stacji Ueno. Transfer na linii metra Tokio metra Ginza i przejść do stacji Tawaramachi.

Z dworca na Tawaramachi Ginza Tokyo Metro linia metra (ok. 5 min.): Zjazd nr 3 na stacji metra i dalej pieszo prosto do pięciu bloków. Na rogu piątego bloku jest 24-godzinny sushi sklep o nazwie "SUSHI ICHIBAN" i kolejna restauracja o nazwie "Gyu-Kaku" powyżej, że (widać 'Seray Kebab "na przeciwległym rogu i" Denny' i "ROX" budynek po drugiej stronie ulicy). Skręć w lewo na tym rogu (spadek małej uliczce między restauracji sushi i kebab zakupy), a następnie należy skręcić w prawo na drugim bloku (widać małą kapliczkę na pierwszym bloku). Znajdziesz nas po lewej stronie ulicy z niebieskim i białym szyld na budynku, a tuż obok parkingu.

Od stacji metra Asakusa w Tokio linii metra Ginza i Toei Asakusa line-(13-min spacerem.): Zjazd nr 4a na stacji metra i idź w prawo do głównej ulicy (zobaczysz okno policji i dużą latarnię z Kaminarimon Bramy po drugiej stronie ulicy). Chodzić w lewo w dół tę główną ulicę, aż dojdziesz do skrzyżowania T (zobaczysz sklep spożywczy "Family Mart" po drugiej stronie ulicy przed sobą). Przejść na stronie Family Mart ulicy i iść w prawo, aż pojawi się 24-godzinny sklep sushi o nazwie "SUSHI ICHIBAN" i innej restauracji o nazwie "Gyu-Kaku" powyżej, że (widać 'Seray Kebab "na przeciwległym rogu i "Denny 'i' ROX" budynek po drugiej stronie ulicy). Skręć w lewo na tym rogu (spadek małej uliczce między restauracji sushi i kebab zakupy), a następnie należy skręcić w prawo na drugim bloku (widać małą kapliczkę na pierwszym bloku). Znajdziesz nas po lewej stronie ulicy z niebieskim i białym szyld na budynku, a tuż obok parkingu.