X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Asakusa Ryokan Toukaisou

2-16-12 Nishi Asakusa, Taito-ku, Tokio, Japonia

Mapa i dojazd


81%Ocena

  • 78%Dobry towar za tę cenę
  • 82%Bezpieczeństwo
  • 92%Lokalizacja
  • 92%Personel
  • 78%Atmosfera
  • 76%Czystość
  • 70%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z lotniska Narita:
Weź Keisei Skyliner * pociąg do stacji Ueno (ostatni przystanek) i przenieść do Tokio Metro linii metra Ginza (około trzy minuty spacerem) i jeździć, że do stacji Tawaramachi.

Keisei ekspresowe (zamiast Skyliner) prowadzi również do Ueno i jest trochę tańsze, ale trochę wolniej.

Od lotniska Haneda:
Weź jednotorowe stacji Hamamatsucho i przenieść do linii JR i jeździć, że do stacji Ueno. Transfer na linii metra Tokio metra Ginza i przejść do stacji Tawaramachi.

Z dworca na Tawaramachi Ginza Tokyo Metro linia metra (ok. 5 min.): Zjazd nr 3 na stacji metra i dalej pieszo prosto do pięciu bloków. Na rogu piątego bloku jest 24-godzinny sushi sklep o nazwie "SUSHI ICHIBAN" i kolejna restauracja o nazwie "Gyu-Kaku" powyżej, że (widać 'Seray Kebab "na przeciwległym rogu i" Denny' i "ROX" budynek po drugiej stronie ulicy). Skręć w lewo na tym rogu (spadek małej uliczce między restauracji sushi i kebab zakupy), a następnie należy skręcić w prawo na drugim bloku (widać małą kapliczkę na pierwszym bloku). Znajdziesz nas po lewej stronie ulicy z niebieskim i białym szyld na budynku, a tuż obok parkingu.

Od stacji metra Asakusa w Tokio linii metra Ginza i Toei Asakusa line-(13-min spacerem.): Zjazd nr 4a na stacji metra i idź w prawo do głównej ulicy (zobaczysz okno policji i dużą latarnię z Kaminarimon Bramy po drugiej stronie ulicy). Chodzić w lewo w dół tę główną ulicę, aż dojdziesz do skrzyżowania T (zobaczysz sklep spożywczy "Family Mart" po drugiej stronie ulicy przed sobą). Przejść na stronie Family Mart ulicy i iść w prawo, aż pojawi się 24-godzinny sklep sushi o nazwie "SUSHI ICHIBAN" i innej restauracji o nazwie "Gyu-Kaku" powyżej, że (widać 'Seray Kebab "na przeciwległym rogu i "Denny 'i' ROX" budynek po drugiej stronie ulicy). Skręć w lewo na tym rogu (spadek małej uliczce między restauracji sushi i kebab zakupy), a następnie należy skręcić w prawo na drugim bloku (widać małą kapliczkę na pierwszym bloku). Znajdziesz nas po lewej stronie ulicy z niebieskim i białym szyld na budynku, a tuż obok parkingu.