X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Asakusa Ryokan Toukaisou

2-16-12 Nishi Asakusa, Taito-ku, Tokio, Japonia

Mapa i dojazd


90%Ocena

  • 88%Dobry towar za tę cenę
  • 94%Bezpieczeństwo
  • 92%Lokalizacja
  • 96%Personel
  • 80%Atmosfera
  • 92%Czystość
  • 90%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z lotniska Narita:
Weź Keisei Skyliner * pociąg do stacji Ueno (ostatni przystanek) i transfer do metra Ginza linii metra w Tokio (około trzy minuty spacerem) i jeździć, że do stacji Tawaramachi.

Keisei Express (zamiast Skyliner) prowadzi również do Ueno i jest trochę tańsze, ale trochę wolniej.

Od lotniska Haneda:
Zapoznaj się z jednotorowe do stacji Hamamatsucho i transfer do linii JR i jedź do stacji Ueno, że. Transfer na linii metra Ginza Tokyo Metro i przejść do stacji Tawaramachi.

Od stacji metra Tokio na Tawaramachi Ginza metra line- (około 5 min.): Zjazd nr 3 na stacji metra i dalej pieszo prosto na pięć bloków. Na rogu piątego bloku jest 24-godzinny sushi sklep o nazwie "SUSHI Ichiban" i kolejna restauracja o nazwie "Gyu-Kaku" powyżej, że (widać "Seray Kebab 'na przeciwległym rogu i" Denny' i "ROX" budynek po drugiej stronie ulicy). Skręć w lewo na tym rogu (dół małej ulicy, pomiędzy restauracji sushi i kebab zakupy), a następnie należy skręcić w prawo na drugim bloku (widać małą kapliczkę na pierwszym bloku). Znajdziesz nas na lewej stronie ulicy, z niebieskim i białym szyld na budynku, a tuż obok parkingu.

Od stacji metra Asakusa w Tokio linii metra Ginza i Toei Asakusa line- (. 13 min spacerem): Zjedź nr 4a na stacji metra i idź w prawo do głównej ulicy (pojawi się okno policji i dużą latarnię z Kaminarimon Bramy po drugiej stronie ulicy). Idź w lewo w dół tej głównej ulicy, aż dojdziesz do skrzyżowania T (widać sklep spożywczy danej "rodziny Mart po drugiej stronie ulicy przed tobą). Przejść na stronę Family Mart ulicy i iść w prawo, aż pojawi się 24-godzinny sklep sushi o nazwie "SUSHI Ichiban" i innej restauracji o nazwie "Gyu-Kaku" powyżej, że (widać Seray Kebab '' na przeciwległym rogu i "Denny" i budynek "Rox" po drugiej stronie ulicy). Skręć w lewo na tym rogu (dół małej ulicy, pomiędzy restauracji sushi i kebab zakupy), a następnie należy skręcić w prawo na drugim bloku (widać małą kapliczkę na pierwszym bloku). Znajdziesz nas na lewej stronie ulicy, z niebieskim i białym szyld na budynku, a tuż obok parkingu.