X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Art Space Hostel

Kolpachny side street 8, building 3, Moskwa, Rosja

Mapa i dojazd


75%Ocena

  • 78%Dobry towar za tę cenę
  • 71%Bezpieczeństwo
  • 78%Lokalizacja
  • 82%Personel
  • 76%Atmosfera
  • 71%Czystość
  • 69%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z lotniska Szeremietiewo:
Zalecamy pociągiem Aeroexpress z lotniska do dworca kolejowego Belorusskiy. Następnie wprowadź stacji metra "Belorusskaya '(zielona linia) i dojechać pociągiem do stacji" Teatralnaya'. Zmieni się na "stacji Okhotny Ryad" (czerwona linia) i pociągiem do 'Chistye Prudy ". Następnie postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami.

Z lotniska Domodiedowo:
Zalecamy pociągiem Aeroexpress z lotniska do dworca kolejowego Paweleckiego. Następnie wprowadź stacji metra "Paveletskaya" (zielona linia) i dojechać pociągiem do stacji "Teatralnaya '. Zmieni się na "stacji Okhotny Ryad" (czerwona linia) i pociągiem do 'Chistye Prudy ". Następnie postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami.

Z lotniska Wnukowo:
Zalecamy pociągiem Aeroexpress z lotniska do dworca kolejowego Kievsky. Następnie wprowadź stacji metra "Kijowski" (ciemny niebieski) i dojechać pociągiem do stacji "Arbatskaya '. Zmieni się na "Biblioteka Imeni Lenina" stacji (linia czerwona) i pociągiem do 'Chistye Prudy ". Następnie postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami.

Od Leningradsky, Jarosławski lub Kazansky dworcach:
Wpisz "Komsomolskaja" (czerwona linia) Stacja metra i pojechać pociągiem do 'Chistye Prudy ". Następnie postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami.

Od (czerwona linia) stacji 'Chistye Prudy' metra:
Zjedź w lewo po wspiąć się na schody ruchome i iść 700m w dół Chistoprudny Boulevard. Na skrzyżowaniu skręcamy w prawo do ul Pokrowka 100m i odległości. Skręć w lewo, aby Kolpacnny bocznej ulicy i iść 250m aż do straży pożarnej po prawej stronie. Wprowadź czarnego żelaza brama po lewej stronie remizy. Szary dwukondygnacyjny dom w podwórzu jest nasz hostel.

Od 'Turgenevskaya "(linia pomarańczowa) /' Sretenskiy Bulvar" (światło zielona linia) stacji metra:
Zmieni się na stacji "Chistye Prudy" a następnie postępuj zgodnie ze wskazówkami powyżej.

Od Kitaj-Gorod "" (pomarańczowy lub fioletowy linia) stacji metra:
Wybierz wyjście ze schodów, a nie z ruchomych schodów (nie ma znaczenia, który z tych dwóch platform przyjeździe). Po wykonaniu zjazd do podziemnego kolei przejście prawa i przestrzegać go do końca. Spacer 750m w dół Maroseyka Street (wkrótce stać Pokrovka Street). Skręć w prawo, aby Kolpacnny bocznej ulicy (czwarty bocznej ulicy w prawo na drodze) i iść 250m aż do straży pożarnej po prawej stronie. Wprowadź czarną żelazną bramę po lewej stronie remizy i nasz znak "Fabrika". Szary dwukondygnacyjny dom w podwórzu jest nasz hostel.