X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Art Hole Hostel

Soukenicka 34, Prague 1, Praga, Czechy

Mapa i dojazd


90%Ocena

  • 92%Dobry towar za tę cenę
  • 88%Bezpieczeństwo
  • 92%Lokalizacja
  • 95%Personel
  • 90%Atmosfera
  • 87%Czystość
  • 87%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Jesteśmy bardzo blisko Placu Republiki (Namesti Republiky), na obrzeżach Starego Miasta w Pradze.

Dojazd z lotniska:
Naprzeciwko budynku terminala lotniska autobusem 119 (kupić 32, - bilet, zanim pojawi się w autobusie) Pobyt na autobus do końcowego przystanku, Dejvicka.. Następnie przejechać do przystanku tramwajowego w samym środku drogi i dostać się na tramwaj 26 jechał w tym samym kierunku, co autobus. Wysiąść na przystanku Dlouha Trida (jest to pierwszy przystanek po drugiej stronie rzeki). Nadal budzi od rzeki wzdłuż Revolucni Street. Nasza ulica, Soukenicka, znajduje się 100 metrów w dół na drugą ulicę w lewo. Nasz hostel znajduje się 200 metrów w dół Soukenická po prawej stronie.
Jeśli lot jest lądowanie w nocy, można wziąć autobus z lotniska, a następnie noc 510 Nocny Tramwaj 51. Rzucają się w nocy co 30 minut, do iz lotniska. Koszt to 32 koron. Jest to ta sama droga w planie dnia, ale wysiąść z autobusu na przystanek zamiast Divoká Sarka i biegną drogi do tramwaju oczekujących.
Alternatywnie, nasza taxi lotnisko odebrać Cię i do trzech znajomych na zaledwie 400 koron (16 euro). Będziemy go zorganizować i zapłacić kierowcy.

Dojazd z Dworca Głównego (hlavní nádraží "hl.n"):
Zapoznaj się z głównego wyjścia na zewnątrz do parku i iść prosto przed siebie na drogę z przodu. Iść w lewo przez kilka metrów, aż zobaczysz Jeruzalemska Ulica prowadząca od dworca. Iść aż do końca tej ulicy aż do przyłączenia Jindřišská Street, a następnie postępuj zgodnie z torów tramwajowych w prawo. Gdy utworów podzielić po 100m, śledzić tor tramwajowy w lewo, a następnie tą tory tramwajowe całą drogę wzdłuż ulicy, a poza Dlážděná, aż do utworów podzielić ponownie. Kiedy zrobić, wykonaj następujące żadna z nich, ale zamiast iść prosto w dół Zlatnícka do końca ulicy. Nadal w tym samym kierunku i iść prosto przez plac można dojść do. Teraz jesteś na naszej ulicy, Soukenická, a nasz hostel jest 100m w dół po lewej stronie ulicy.
Alternatywnie, tramwajem 5 lub 26 nagłówek lewo na trzy przystanki i wysiąść na Dlouha Trida. Nasza ulica, Soukenicka, jest tuż przed nami po prawej stronie, a my jesteśmy 200meters w dół po prawej stronie.

Od głównego dworca autobusowego (/ RSM Florenc):
Wyjść na Krizikova Street, idź w lewo, przejść pod mostem drogowym, a następnie skręcić w prawo. Zejdź na dół i prosto przez skrzyżowanie i dalej wzdłuż Těšnov Street. Skręć w lewo, kiedy dojdziesz do dużego opuszczony zielony budynek. Idź prosto wzdłuż Petrská ulicy, aż dojdziesz do Petrská Square (Namesti) z Alforno Pizzeria na prawo, jak wejść na plac. Spacer po przekątnej kwadratu i będzie na naszej ulicy, Soukenicka. Art Hole Hostel jest 100m dalej, po lewej stronie.