X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Art Hole Hostel

Soukenicka 34, Praga, Czechy

Mapa i dojazd


92%Ocena

  • 93%Dobry towar za tę cenę
  • 92%Bezpieczeństwo
  • 94%Lokalizacja
  • 96%Personel
  • 92%Atmosfera
  • 90%Czystość
  • 88%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Jesteśmy bardzo blisko do Placu Republiki (Namesti Republiky) na skraju starego miasta w Pradze.

1. Dojazd z lotniska:
Na zewnątrz budynku terminalu lotniska> Autobusem 119 do końcowego przystanku, DEJVICKA. Następnie przejechać do przystanku tramwajowego w samym środku drogi i dostać się na tramwaj 26 będzie w tym samym kierunku, jak autobus, do przystanku Dlouhá třída (1. przystanek po drugiej stronie rzeki). Dalej od rzeki wzdłuż Revoluční ulicy i nasza ulica Soukenická jest 100meters dalej, 2 zwrotny w lewo, a Hostel Hole Art 200m w dół, po prawej stronie.

NIGHT Airport Bus 510 & Tram Noc 51 - bieg w nocy co 30 minut, do iz lotniska = 32 koron czeskich.
Samej trasie jak plan dnia, ale wysiąść z autobusu na Divoka Sarka przystanku i uruchomić w poprzek drogi do tramwaju czeka.

OR: Nasze taxi lotnisko odebrać i do 3 znajomych wszystko za 400 koron czeskich i 16 euro. Będziemy zorganizować go i płacisz kierowcy, w momencie dostawy.

2. Dojazd z dworca głównego "Hlavni Nadrazi">
Wyjdź głównym wyjściem na zewnątrz do parku i iść prosto naprzód na drodze z przodu. Spacer w lewo na kilka metrów, aż zobaczysz ulicy JERUZALEMSKA prowadzącej od dworca. Idź w prawo do końca tej ulicy aż do przyłączenia Jindřišská ulicę, i postępuj zgodnie z torów tramwajowych w prawo. Gdy utworów podzielić po 100m, śledzić ścieżkę w lewo tramwaj, a następnie ten tramwaj śledzić całą drogę wzdłuż DLAZDENA ulicy i dalej, aż do utworów podzielić ponownie. Kiedy to śledzić nie - idź prosto - dół Zlatnícka Street do końca. Dalej w tym samym kierunku i iść prosto przez plac można dojść do. Teraz jesteś w naszej ulicy Soukenická i HOSTEL HOLE ART 100m w lewo, a po lewej stronie ulicy.

OR: Tramwajem 5 lub 26 pozycji w lewo na 3 przystanki do Dlouha Trida i nasza ulica jest tuż przed nami w prawo i jesteśmy 200meters dół Soukenická ulicy po prawej stronie.

Dojazd z głównego dworca autobusowego>
Wyjść na KRIZIKOVA ulicy, chodzić w lewo, przejść pod mostem drogowym, a następnie skręcić w prawo. Zejdź na dół i prosto przez skrzyżowanie i dalej wzdłuż Těšnov ulicy i skręcić w lewo, kiedy dojdziesz do opuszczonej duży zielony budynek.
Idź prosto wzdłuż Petrská ulicy, aż dojdziesz do Petrská SQUARE (Namesti) z Alforno PIZZERIA na prawo po wejściu na plac. Spacer po przekątnej kwadratu i będzie w naszej ulicy Soukenická i HOSTEL HOLE ART jest 100m dalej, po lewej stronie.