X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do ArkaBarka Floating Hostel

Bulevar Nikole Tesle bb, Park Usce, Belgrad, Serbia

Mapa i dojazd


93%Ocena

  • 96%Dobry towar za tę cenę
  • 87%Bezpieczeństwo
  • 91%Lokalizacja
  • 97%Personel
  • 99%Atmosfera
  • 93%Czystość
  • 91%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z dworca autobusowego i kolejowego:
Weź autobus 83 (z kierunku Nowy Belgrad!) I wysiąść na 4 przystanku (przystanek "Pałac Serbia"). Przekroczyć parkingu budynku Pałac Serbia SIV (np. budynek), a następnie do Parku Przyjaźni (Park Prijateljstva) do Dunaju (5min pieszo) przy ulicy okrążeniu No.88.
Lub
5 min pieszo do dworca autobusowego "Zeleni Venac", poprzez ulicy Kamenicka. Stamtąd wziąć autobus 15 lub 84 i jeździć na 3 przystanki. Wysiąść na Pałac Serbia budynku (np. budynek "SIV") i przejechać przez miasto Park Przyjaźni (Park Prijateljstva) do Dunaju (2 min pieszo), przy ulicy okrążeniu No.88
Z lotniska:
1.Take autobus No.72 od lotniska. To zajmie około 20 minut, czasami dłużej, w zależności od natężenia ruchu. Wysiąść na przystanku Pałac Serbia (budynek budynek np. "SIV") i przejechać przez miasto Park Przyjaźni (Park Prijateljstva) do Dunaju (5min pieszo) przy ulicy okrążeniu No.88.
2.Take TAXI, ale nie zapomnij poprosić kierowcę o cenę, zanim pojawi się w. taksówkarzy może być trudne. Jazda na Usce. Bb, Park Prijateljstva trwa około 20 minut, a cena nie powinna przekraczać 20 €.
Bardzo ważne jest, aby pobrać mapę z naszej strony internetowej, a jeśli się zgubisz, aby zadzwonić do US +381649253507!
Samochodem
Belgrad leży na skrzyżowaniu E-70 i E-75 autostrad. Nie możesz tego przegapić Belgrad, ponieważ autostrada biegnie przez miasto.