X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Apple

Calle Ample 24, Barcelona, Hiszpania

Mapa i dojazd


20%Ocena

  • 20%Dobry towar za tę cenę
  • 20%Bezpieczeństwo
  • 20%Lokalizacja
  • 20%Personel
  • 20%Atmosfera
  • 20%Czystość
  • 20%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Dojazd z lotniska w Barcelonie:

Masz dwie możliwości, aby przyjechać, pociągiem lub autobusem. Łatwy nich jest w autobusem ale trochę, ale drogie, że pociąg.

Jeśli wolą autobus (Co 15 minut odjeżdża z lotniska): wziąć Aerobus (To niebieski autobus) i wysiąść na Plaza Catalunya. Musisz pojechać metrem, linia 3 (zielony), zona kierunek Universitària i wysiąść na stacji "Drassanes. Wystarczy w granic wyjściu z dworca, jest Carrer de Josep Anselm Clave ul. Musisz po tej ulicy, ponieważ zmienia nazwę na Carrer Duży. Jesteśmy w tej ulicy, po nim, aż liczba 24 PRIMER 4a. (pierwsze piętro)

Lub pociągiem (co 30 minut odjeżdża z lotniska): Wsiądź do pociągu i wysiąść na stacji Barcelona Sants, to trzeba pojechać metrem, linia 3 (zielony), kierunku Canyelles i wysiąść na stacji "Drassanes. Wystarczy w granic wyjściu z dworca, jest Carrer de Josep Anselm Clave ul. Musisz po tej ulicy, ponieważ zmienia nazwę na Carrer Duży. Jesteśmy w tej ulicy, po nim, aż liczba 24 PRIMER 4a (pierwsze piętro)


Dojazd z lotniska Girona:

Autobusem do Barcelony, aż Estacio Nord. Z przodu znajduje się stacja metra. Musisz totake linii 1 (czerwona), kierunek Szpital Bellvitge aż do Plaza Catalunya. Przejdź do linii 3 (zielony) kierunku Zona Universitaria i wysiąść w w stacji "Drassanes. Wystarczy w granic wyjściu z dworca, jest Carrer de Josep Anselm Clave ul. Musisz po tej ulicy, ponieważ zmienia nazwę na Carrer Duży. Jesteśmy w tej ulicy, po nim, aż liczba 24 PRIMER 4a (pierwsze piętro)