X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Apple

Calle Ample 24, Barcelona, Hiszpania

Mapa i dojazd


51%Ocena

  • 50%Dobry towar za tę cenę
  • 40%Bezpieczeństwo
  • 60%Lokalizacja
  • 50%Personel
  • 50%Atmosfera
  • 60%Czystość
  • 50%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Dojazd z lotniska w Barcelonie:

Masz dwie możliwości, aby przyjechać, pociągiem lub autobusem. Łatwa w autobus, ale trochę, ale drogie, że pociąg.

Jeśli Twój wolą autobus (Co 15 minut odjeżdża z lotniska): wziąć Aerobus (To niebieski autobus) i wysiąść na Plaza Catalunya. Musisz metrem, linia 3 (zielony), kierunek Zona Universitaria i wysiąść na stacji "Drassanes. Wystarczy w granic wyjściu z dworca, jest Carrer de Josep Anselm Clave ulic. Musisz po tej ulicy, ponieważ zmienia nazwę na Carrer Duży. Jesteśmy w tej ulicy, należy go do numeru 24 PRIMER 4a. (Pierwsze piętro)

Lub pociągiem (co 30 minut odjeżdża z lotniska): Wsiądź do pociągu i wysiąść na stacji Barcelona Sants, to musisz wziąć metro, linia 3 (zielony), Canyelles kierunek i wysiąść na stacji "Drassanes. Wystarczy w granic wyjściu z dworca, jest Carrer de Josep Anselm Clave ulic. Musisz po tej ulicy, ponieważ zmienia nazwę na Carrer Duży. Jesteśmy w tej ulicy, należy go do numeru 24 PRIMER 4a (pierwsze piętro)


Dojazd z lotniska Girona:

Autobusem do Barcelony aż Estacio Nord. Z przodu znajduje się stacja metra. Masz totake linii 1 (czerwony), kierunku Hospital de Bellvitge aż Plaza Catalunya. Zmieni się na linii 3 (zielony) zona kierunku Universitaria i wysiąść na stacji "w Drassanes. Wystarczy w granic wyjściu z dworca, jest Carrer de Josep Anselm Clave ulic. Musisz po tej ulicy, ponieważ zmienia nazwę na Carrer Duży. Jesteśmy w tej ulicy, należy go do numeru 24 PRIMER 4a (pierwsze piętro)