X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Apple

Calle Ample 24, 1- 4�, Barcelona, Catalonia, Hiszpania

Mapa i dojazd


79%Ocena

  • 87%Dobry towar za tę cenę
  • 80%Bezpieczeństwo
  • 87%Lokalizacja
  • 87%Personel
  • 67%Atmosfera
  • 80%Czystość
  • 67%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Dojazd z lotniska w Barcelonie:

Masz dwie możliwości, aby przyjechać, pociągiem lub autobusem. Łatwe jest autobusem, ale trochę, ale drogie, że pociąg.

Jeśli twój woli autobus (co 15 minut odjeżdża z lotniska): wziąć Aerobus (jest niebieski autobus) i wysiąść na Plaza Catalunya. Trzeba pojechać metrem, linia 3 (zielony), zona universitaria kierunek i wysiąść na stacji na "Drassanes. Wystarczy w granic wyjściu z dworca, jest Carrer de Josep Anselm Clave ul. Musisz po tej ulicy, ponieważ zmienia nazwę na Carrer Duży. Zatrzymujemy się na tej ulicy, po nim, aż liczba 24 4a podkładu. (Pierwsze piętro)

Lub pociągiem (co 30 minut odjeżdża z lotniska): pociągiem i wysiąść na stacji Barcelona Sants, to trzeba pojechać metrem, linia 3 (zielony), kierunek Canyelles i wysiąść na stacji na "Drassanes". Wystarczy w granic wyjściu z dworca, jest Carrer de Josep Anselm Clave ul. Musisz po tej ulicy, ponieważ zmienia nazwę na Carrer Duży. Zatrzymujemy się na tej ulicy, po nim, aż liczba 24 PRIMER 4a (pierwsze piętro)


Dojazd z lotniska Girona:

Autobusem do Barcelony, aż Estacio Nord. Z przodu znajduje się stacja metra. Masz Linia totake 1 (czerwony), Hospital de kierunku Bellvitge aż Plaza Catalunya. Zmiana na linii 3 (zielony) kierunku Universitària zona i wysiąść na stacji na "Drassanes". Wystarczy w granic wyjściu z dworca, jest Carrer de Josep Anselm Clave ul. Musisz po tej ulicy, ponieważ zmienia nazwę na Carrer Duży. Zatrzymujemy się na tej ulicy, po nim, aż liczba 24 PRIMER 4a (pierwsze piętro)