X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Apple

Calle Ample 24, 1- 4�, Barcelona, Hiszpania

Mapa i dojazd


69%Ocena

  • 75%Dobry towar za tę cenę
  • 65%Bezpieczeństwo
  • 100%Lokalizacja
  • 70%Personel
  • 50%Atmosfera
  • 65%Czystość
  • 55%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Dojazd z lotniska w Barcelonie:

Masz dwie możliwości, aby przyjechać, pociągiem lub autobusem. Łatwa w autobus, ale trochę, ale drogie, że pociąg.

Jeśli Twój wolą autobus (Co 15 minut odjeżdża z lotniska): wziąć Aerobus (To niebieski autobus) i wysiąść na Plaza Catalunya. Musisz metrem, linia 3 (zielony), kierunek Zona Universitaria i wysiąść na stacji "Drassanes. Wystarczy w granic wyjściu z dworca, jest Carrer de Josep Anselm Clave ulic. Musisz po tej ulicy, ponieważ zmienia nazwę na Carrer Duży. Jesteśmy w tej ulicy, należy go do numeru 24 PRIMER 4a. (Pierwsze piętro)

Lub pociągiem (co 30 minut odjeżdża z lotniska): Wsiądź do pociągu i wysiąść na stacji Barcelona Sants, to musisz wziąć metro, linia 3 (zielony), Canyelles kierunek i wysiąść na stacji "Drassanes. Wystarczy w granic wyjściu z dworca, jest Carrer de Josep Anselm Clave ulic. Musisz po tej ulicy, ponieważ zmienia nazwę na Carrer Duży. Jesteśmy w tej ulicy, należy go do numeru 24 PRIMER 4a (pierwsze piętro)


Dojazd z lotniska Girona:

Autobusem do Barcelony aż Estacio Nord. Z przodu znajduje się stacja metra. Masz totake linii 1 (czerwony), kierunku Hospital de Bellvitge aż Plaza Catalunya. Zmieni się na linii 3 (zielony) zona kierunku Universitaria i wysiąść na stacji "w Drassanes. Wystarczy w granic wyjściu z dworca, jest Carrer de Josep Anselm Clave ulic. Musisz po tej ulicy, ponieważ zmienia nazwę na Carrer Duży. Jesteśmy w tej ulicy, należy go do numeru 24 PRIMER 4a (pierwsze piętro)