X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Apple Hostels of Philadelphia

32 Bank Street, Philadelphia, PA 19106, Filadelfia, USA

Mapa i dojazd


93%Ocena

  • 91%Dobry towar za tę cenę
  • 94%Bezpieczeństwo
  • 96%Lokalizacja
  • 94%Personel
  • 90%Atmosfera
  • 94%Czystość
  • 92%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Aktualnie znajduje się w 32 Bank Street, Philadelphia, PA 19106

Od międzynarodowego lotniska w Filadelfii
Pociągiem R1 (kierować się znakami). Wysiąść na stacji Market East. Jak wyjść z pociągu, skręcić w kierunku pociąg jechał i opuścić platformę w kierunku 10th Street. Weź Market Street w kierunku 2nd Street (około 10 minut pieszo do hostelu). Bank Street jest pomiędzy 3. i 2. Street na prawej stronie. Taksówka będzie Ci od dworca Market East do schroniska dla około 6 dolarów plus napiwek.

Czółenka dostępne są również na lotnisko około 10 dolarów za osobę plus napiwek. Musisz iść do recepcji Transport znajduje się w pobliżu bagażniku każdego terminalu i zwrócić się do osoby za biurkiem zadzwonić: jeden dla Ciebie.

Taksówki do hostelu mają płaską stawkę 28,50 dolarów i dodatkowe 0.50 $ za osobę, plus napiwek.

Z dworca autobusowego Greyhound
Spacer na Market Street w kierunku 2nd Street (około 15 minut pieszo do hostelu). Bank Street jest bardzo mała ulica (jak alei, ponieważ jest to jedna z najstarszych ulic miasta) między 3 2 i ulic, a hostel znajduje się po prawej stronie.

Megabus:
Megabus (www.megabus.com) jest tańsze niż Greyhound z Nowego Jorku i Waszyngtonie. Bilety są często tylko $ 1, jeśli kupisz je na tyle wcześnie, a ich autobusy są w bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu. Wysiąść na ich ulicy Rynek 6 i zatrzymania, a następnie pieszo w dół Market Street w kierunku 2nd Street. Skręć w prawo na Bank Street. (Jest to około 5 minut spacerem do hostelu).

Chinatown Bus
Istnieje kilka firm autobusowych, które rozpoczynają Chinatown w Nowym Jorku, zarówno Baltimore i Waszyngton. Wypuścili cię na 11th Street pomiędzy Leszczyna Street i Arch Street. Spacer do Market Street, a następnie pieszo w dół Market Street w kierunku 2nd Street. Skręć w prawo na Bank Street. (W sumie, to jest około 12 do 15 minut pieszo). Spróbuj rezerwacji biletów online w www.buszoo.com lub www.megabus.com (wybierz czerwony autobus do Chinatown). Bilety zaczynają nawet od 1,00 dolarów! Jednak ta strona pokazuje tylko czas odlotu do jednej z firm. Jeśli czas odjazdu jest ważniejsze niż cena, pamiętaj, że więcej razy Wyjazdu są dostępne za pośrednictwem innych firm autobusowych Chinatown.

Od dworca kolejowego Amtrak
Metrem niebieskiej linii od stacji kolejowej. Wysiąść na drugiej ulicy. Bank Street jest bardzo mała ulica (jak alei, ponieważ jest to jedna z najstarszych ulic miasta) pomiędzy 2 i 3 Street, więc jeśli idziesz się z 2nd Street kierunku 3rd Street, Bank Street będzie po lewej stronie.