X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Apple Hostels of Philadelphia

32 Bank Street, Philadelphia, PA 19106, Filadelfia, USA

Mapa i dojazd


91%Ocena

  • 86%Dobry towar za tę cenę
  • 91%Bezpieczeństwo
  • 93%Lokalizacja
  • 94%Personel
  • 89%Atmosfera
  • 91%Czystość
  • 90%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Aktualnie znajduje się na 32 Bank Street, Philadelphia, PA 19106

Od międzynarodowego lotniska w Filadelfii
Weź R1 pociąg (kierować się drogowskazami). Należy wysiąść na stacji East Market. Jak wyjść z pociągu, skręcić w kierunku pociąg jechał i opuścić platformę do 10th Street. Weź Market Street w kierunku 2nd Street (około 10 minut pieszo do hostelu). Bank Street jest pomiędzy ul 3-gi i 2 po prawej stronie. Taxi będzie Ci z rynku wschodniego dworca do hostelu o 6 dolarów plus napiwek.

Dostępne są również transport wahadłowy z lotniska do około 10 dolarów za osobę plus napiwek. Musisz iść do recepcji Transport znajduje się w pobliżu przestrzeni bagażowej każdego terminalu i zwrócić się do osoby za biurkiem zadzwonić dla Ciebie.

Taksówki do hostelu mają płaską stawkę 28,50 dolarów i dodatkowe 0,50 dolarów na osobę, plus napiwek.

Z dworca autobusowego Greyhound
Spacer na Market Street w kierunku 2nd Street (około 15 minut pieszo do hostelu). Bank Street jest bardzo mała ulica (np. alei, bo to jedna z najstarszych ulic w mieście) pomiędzy ulicami 2 i 3, a hostel znajduje się po prawej stronie.

Megabus:
Megabus (www.megabus.com) jest tańsze niż Greyhound z Nowego Jorku i Waszyngtonie. Bilety są często tylko 1 dolar, jeśli kupisz je na tyle wcześnie, a ich autobusy są w bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu. Wysiąść na swoim przystanku 6 i Market Street, a następnie pieszo w dół ulicy rynku w kierunku 2nd Street. Skręć w prawo na Bank Street. (Jest to około 5 minut spacerem do hostelu).

Bus Chinatown
Istnieje kilka firm autobusowych, które odbiegają od Chinatown zarówno Nowy Jork, Baltimore i Waszyngtonie. Wypuścili cię na 11th Street pomiędzy Filbert Street i Arch Street. Spacer do Market Street, a następnie pieszo w dół ulicy rynku w kierunku 2nd Street. Skręć w prawo na Bank Street. (W sumie, to jest około 12 do 15 minut pieszo). Spróbuj rezerwacji biletów online w www.buszoo.com lub www.megabus.com (wybierz czerwony autobus do Chinatown). Bilety zaczynają nawet od 1,00 dolarów! Jednakże, ta strona tylko wymienia godziny odjazdu dla jednej z firm. Jeśli czas wyjazdu jest ważniejsze niż cena, pamiętaj, że więcej razy Wyjazdu są dostępne za pośrednictwem innych firm autobusowych Chinatown.

Od dworca kolejowego Amtrak
Zapoznaj się z niebiesko-linii metra od stacji kolejowej. Wysiąść na drugiej ulicy. Bank Street jest bardzo mała ulica (np. alei, bo to jedna z najstarszych ulic w mieście) pomiędzy ul 2 i 3, więc jeśli idziesz się z 2nd Street kierunku 3rd Street, Bank Street będzie po lewej stronie.