X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Apple Hostel Italy

Italyanskaya 12, St Petersburg, Rosja

Mapa i dojazd


97%Ocena

  • 100%Dobry towar za tę cenę
  • 93%Bezpieczeństwo
  • 100%Lokalizacja
  • 100%Personel
  • 93%Atmosfera
  • 93%Czystość
  • 100%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Apple Hostel Włochy znajduje się w:
Italyanskaya 12, St Petersburg, Rosja
Od Pułkowo 2 (Międzynarodowy Terminal):
Dwa dobre środki transportu publicznego są: miejski autobus nr 13 (19 rubli) i mini-bus nr K3 (27 rubli). Po wyjściu z lotniska, chodzić w lewo, a zobaczysz, że mini-autobusy w kolejce na krawężniku bliżej budynku, a po drugiej stronie ulicy, gdzie zatrzymuje się autobus. Albo zabierze Cię do stacji metra Moskovskaya.
W Moskovskaya, kupić żeton metra (22 rubli) i przejdź na błękitnej linii do stacji metra Gostiny Dvor. Kiedy wyjść z Gostivy Dvor metro, ulica Sadovaya jest prawo. Stamtąd pieszo na północ na Sadovaya, aż dojdziesz do pierwszej przecznicy, która będzie Italyanskaya.
Na rogu będzie restauracja o nazwie Baku. Nasz budynek jest po drugiej stronie ulicy, na północno-wschodnim narożniku Italyanskaya i Sadovaya. Skręć w prawo na Italyanskaya i iść około 30 metrów, aż do czarnego żelaza bramy. Na górnej dolnej numerycznej naciśnij # 1945 i wciśnij otwartą furtkę. Postępuj zgodnie ze ścieżką i znaki w prawo, aby dotrzeć do drzwi i wymyślić trzy loty do drzwi z Apple Hostel.
Od Dworca Moskiewskiego: można jechać metrem do stacji Gostiniy Dvor, czy można tu dostać łapiąc żadnego transportu publicznego: autobusy, tramwaje (2 przystanki) do Gostiniy Dvor, a następnie pieszo do ulicy Italyanskaya, 12.
Z Sea Port: Należy wziąć autobus numer 7 i dotrzeć do stacji metra "Primorskaya" i przejść dwie stacje metra, aż do stacji "Gostiniy Dvor" metro, a następnie pieszo do ulicy Italyanskaya, 12.